Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 2006?!


Дон Чоре

Recommended Posts

Здравеите! :D бих си позволил да предложа нещо... Така и така 2006 г. идва вече та се чудех защо да не се организираме и да си направиме едни голями календари на шкода клуб?! :roll: Със снимки я на българските шкодета я на някои чуждестрански... яко ще е 8) Предварително си извинявам защото може да има вече такава тема без моето знание... :oops: Аз викам даите да се организираме и да си направиме такива тъкмо да падне малко реклама на Шкода клуб :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    19

  • Favorit

    10

  • drift

    10

  • Дон Чоре

    9

Най-много писали в темата

Аз съм навит........ама според мен ще е по-добре да е само с БГ Шкоди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че ако са само български Шкоди ще е по-интересно - само кой ще спонсорира занятието... Мога да помогна със снимането само намерете модели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаааа,идеята страшно много ми допада,с две ръце съм за!И наистина ако на календара ще пише "Шкода Клуб БГ" е по-логично да са български колите,макар че да кажем някоя 130РС например би стояла страхотно между другите снимки,пук ние такава си нямаме.За сметка на това пук си имаме много други достойни автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички ще сме си спонсорчета предлагам аз смисал сички дават някои лев и някои снима и прави... де да знам аз мога да помогна само с някоя друга снимчица на моита и някои друг лев да дам... :roll: дано да се организираме и някои се реши да вземе самоинициативата защото аз си нямам понятие как се правят тия работи... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки е съгласен ама никой няма да си мръдне гъза и да направи нещо-включително и аз.

 

Какво стана с лепенките забравихте ли ??????????????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки е съгласен ама никой няма да си мръдне гъза и да направи нещо-включително и аз.

 

Какво стана с лепенките забравихте ли ??????????????????

 

Аз не съм, що :?: Виждал съм софийски коли на пичове от форум-а с лепенки на Skoda Owners Club BG, е ко излиза - който иска - може :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам позната която работи в книжарница ама незнам тя дали ще може да помогне нещо... наи много да свали от цената ама... ще утре ще отида да по снимам колата... не 4е е за календар ама за всеки случаи... хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е мнооо хубава, ама аз май няма да се доредя за календар, освен някой да ми го прати... Жорооооо - аре ако стане работата - прати ми един бе...аз ти пратих хапаратче да снимаш колата - са е твой ред...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислено е по въпроса, но трябва да се уточнят някой детайли като формат, брой листи и тираж, от които зависи и цената на печата (предпечатната подготовка мога да я поема аз безплатно). По принцип за малки тиражи излиза много скъп офсетовия печат, по-изгодно е малка бройка да се пусне на дигитална машина или принтер, ама и това си е цифра... добре е наистина да се намери спонсор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната хубава идея, която просто ще ... увисне. Защо ли? Ми Corropt най-ясно го каза. А за тези, които не са го разбрали - вече повече от година не можем да съберем жълти стотинки за стикери, сенници и надписи. Този от вас, който е виждал Шкода по улиците със стикер на клуба - това са предишните стикери, които Минимиро от Русе направи, впоследствие продаваше за смешни пари и най-накрая последните бройки даже ги и подари! Отдавна съм се убедил, че организацията (изключвам някои мероприятия) в този клуб куца и то с двата крака. Имаше чудесна идея за клип. Няколко човека бяхме готови да се ангажираме с творческия процес (изработката) но с много (адски) малко изключения никой не предостави материали. Ако някой чака наготово да ида до вратата му за да изпрося материала... ми няма как да стане. До тук идеите бяха свързани с минимални разходи, които вярвам всеки може да си позволи. И въпреки всичко нищо не се получи!!! И сега изведнъж всички са съгласни за календар??? Да де, ама като няма пари и организация за стикери, какъв календар ще правим бре хора??? За мен лично това е поредната хубава идея, която ще потъне...

Сори за упреците и тона, но ми омръзна някой да предложи нещо готино, всички да викат с две ръце "За" и после .... нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с Юли, дори добавям (което няма значение, защото така или иначе няма да направим календари) че е TOO LATE за такова нещо, защото сега печатниците са затъкнати от работа.

 

Г. Димитров написа:

"Дела, дела и само дела!"

 

Ние написахме:

"Слова, слова и само слова!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната хубава идея, която просто ще ... увисне. Защо ли? Ми Corropt най-ясно го каза. А за тези, които не са го разбрали - вече повече от година не можем да съберем жълти стотинки за стикери, сенници и надписи. Този от вас, който е виждал Шкода по улиците със стикер на клуба - това са предишните стикери, които Минимиро от Русе направи, впоследствие продаваше за смешни пари и най-накрая последните бройки даже ги и подари! Отдавна съм се убедил, че организацията (изключвам някои мероприятия) в този клуб куца и то с двата крака. Имаше чудесна идея за клип. Няколко човека бяхме готови да се ангажираме с творческия процес (изработката) но с много (адски) малко изключения никой не предостави материали. Ако някой чака наготово да ида до вратата му за да изпрося материала... ми няма как да стане. До тук идеите бяха свързани с минимални разходи, които вярвам всеки може да си позволи. И въпреки всичко нищо не се получи!!! И сега изведнъж всички са съгласни за календар??? Да де, ама като няма пари и организация за стикери, какъв календар ще правим бре хора??? За мен лично това е поредната хубава идея, която ще потъне...

Сори за упреците и тона, но ми омръзна някой да предложи нещо готино, всички да викат с две ръце "За" и после .... нищо.

 

Mishelle, Аз съм този ;) . Календари малендари, еми начи пак неа стане, айде здраве да е голема работа ....... ко са палите, клуб с организация 0, ясно :idea: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе Велко, спокойно бе човек. Ако излезе готов вариант на стикер или календар или каквото и да е със сигурност ще ти пратя или запазя една бройка. Или най-малкото снимка на бройката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотна идея и аз бих се включил в нея,но моята кола още не готова чакам си я с нетърпение иначе съм навит пари колкото искате идеята е страхотна.Но наистина само с български Шкоди трябва да е,ако ще пише отгоре Шкода клуб българия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с Юли, дори добавям (което няма значение, защото така или иначе няма да направим календари) че е TOO LATE за такова нещо, защото сега печатниците са затъкнати от работа.

 

Прав е Миро, тази година няма на може да се отпечата, но през януари няма проблем, в Шкода класик клуба има такава идея, дори снимки сме посъбрали доста, все на БГ шкоди, главно класически, но можем да сложим и нови, нали те са бъдещата класика ;) Просто още не сме уточнили техническите параметри - размера и броя страници, това ме спира да започна веднага сглобяването, а от тези параметри зависи цената... и не на последно място какво ще се харесва, един ще иска едно, друг друго не можем да угодим на всички и накрая може и никой да не си купи, щото например точно неговата шкода я няма в календара...

Значи, аз мога да направя проект на един по-скромен календар с по-малко от 12 страници (например 6 - х1 за 2 месеца) и формат А4, за да е достъпна за всички цената и ще го пусна, да видя отзивите. Ако се съберат достатъчно желаещи да дадат пари го печатаме през януари

Апропо

иначе съм навит пари колкото искате идеята е страхотна.

Колега би ли уточнил какво имаш предвид, спонсорство ли?

Другият дори по-ефтин вариант е да го направим еднолистов голям формат с множество малки снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за шесте страници е добра идея. Предлагам примерно на всяка страница да бъде за различен модел шкода - Фаворит, Фелиция, 120,Фабия и т.н. Да са разделени и на страница да има по няколко снимки. Така ще може да се съберат повече шкодички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Миро, тази година няма на може да се отпечата, но през януари няма проблем, в Шкода класик клуба има такава идея, дори снимки сме посъбрали доста, все на БГ шкоди, главно класически, но можем да сложим и нови, нали те са бъдещата класика ;) Просто още не сме уточнили техническите параметри - размера и броя страници, това ме спира да започна веднага сглобяването, а от тези параметри зависи цената... и не на последно място какво ще се харесва, един ще иска едно, друг друго не можем да угодим на всички и накрая може и никой да не си купи, щото например точно неговата шкода я няма в календара...

Значи, аз мога да направя проект на един по-скромен календар с по-малко от 12 страници (например 6 - х1 за 2 месеца) и формат А4, за да е достъпна за всички цената и ще го пусна, да видя отзивите. Ако се съберат достатъчно желаещи да дадат пари го печатаме през януари

Апропо

иначе съм навит пари колкото искате идеята е страхотна.

Колега би ли уточнил какво имаш предвид, спонсорство ли?

Другият дори по-ефтин вариант е да го направим еднолистов голям формат с множество малки снимки

Не просто казвам че и както го измислите колкото и да струва аз пари ще дам,стига само да е хубаво направен и да пише Шкода клуб България,дори и да я няма моята кола няма проблем но поне сложете една две снимки и на по новите модели!!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята шкодичка иска да е известна... хахахаха базикам се де тя не е за снимки ама ако трябват ще пратя и ако има с какво да помагам да свиркате имам познати дето се занимават с такова нещо за плакатите ако може да излезе от полза казваите ще говоря с него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз между другото пробвах да направя нещо с мои пари, щото имам познат, на който мога само едни снимки да занеса и да му кажа за кво става дума, ама той просто ме върна - каза ми TOO LATE бате... пък беше края на ноември някъде...

Сега като се прибера в Русе ще видя още един познат, който си има малка печатница. Той малко дебело взима, ама и за стикери ще го питам, после ще споделя кво ми е предложил.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята шкодичка иска да е известна... хахахаха базикам се де тя не е за снимки ама ако трябват ще пратя и ако има с какво да помагам да свиркате имам познати дето се занимават с такова нещо за плакатите ако може да излезе от полза казваите ще говоря с него :)

 

Това е много добре, но нали се сещаш, че сама птичка пролет не прави... само за няколко бройки, за хората които проявиха интерес по темата просто не си заслужава да се печата, което пък ме навежда на друга идея: ще го направим в електронен вид и ще го даваме на CD в pdf формат например, за всеки желаещ (това поне е почти без пари) а оттам нататък той си търси начин да го разпечата на хартия... само моля колегите с новите модели Skoda - VW, да предоставят някакви снимчици, че са ни кът... освен ако не искате да ползваме еуратешките рекламни :P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убаво - намерихте си спонсор! Кажете цифрата, но искам задължително да имам стикер и календар и който прави стикерите - да поръча 2 броя само букви на прозрачен фон - за задното стъкло - не ми пука, колко ще струват само два броя (защото такива искаме само аз и Юли). Та молбата ми е: който ще поръчва стикерите - да пита Юли за какво става въпрос относно стикера за задния джам - той знае!

Митак - къде да ти пратя снимки на моята количка? Ако ги аресаш, мое и да ги туриш на месец април... :smt025

Айде със здраве! И пожелавам на всики пичове, които познавам и които все още не, но обменяме мнения и праим моабет - Весела Коледа и много червено винце. Ае - пийнете по една чаша от Христовата кръв и за мен. Наздраве!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре качвайте снимки на някой фрий сървър и дайте линкове... който не може да се справи с такава операция, може да праща на e-mail skodaclassic@mail.bg

Относно цената както казах всичко зависи от главно от размера, станиците и тиража, ето ви нещо примерно:

 

многолистов календар

тяло 12 стр.

· обрязан размер 420/290мм

· хартия 170g гланц

· цветност 4+0

· спирала по дългата страна (черна или бяла)

подложка

· обрязан размер 420/350мм

· картон 250 г едностранен гланц

· цветност 4+0

· печат, плаки (СТР)

 

тираж: 800 бр. цена: 2 190 лв. без ДДС

тираж: 1 000 бр. цена: 2 490 лв. без ДДС

 

По правило цената за една бройка нараства право пропорционално с увеличаване броя страници и размера и обратно пропорционална на тиража, затова в нашия случай ще трябва да намаля първите 2 фактора, защото тиража ще е на порядъци по-малък от горния пример. Ако получа навреме снимките, проекта може да е готов до Нова година, после остава само да уточним тиража и да взема офертата от печатницата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.