Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 2006?!


Дон Чоре

Recommended Posts

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    19

  • Favorit

    10

  • drift

    10

  • Дон Чоре

    9

Най-много писали в темата

Чакам още няколко снимки, като стане напълно готов проекта ще го пусна тук за одобрение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, предстявям Ви проекта за календар 2006 на Шкода клуб - БГ. Извинявам се за забавянето, всъщност идейния проект беше готов още в края на миналата г., но поради бавния и мъчителен процес на събиране на снимков материал (който дори още не е напълно завършил) се проточи до сега... Понеже времето много напредна реших да подредя наличните снимки, а тези които още очаквам мога да ги подменя в последствие. Постарал съм се доколкото е възможно повечето от колегите, които ми пратиха снимки да си видят колите в календара, а общите снимки съм ги подбирал главно според качеството. За съжаление нямам подходящи такива за зимните месеци... но стига приказки, ето какво сътворих:):

http://dnn69.hit.bg/drugi/calendar.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой отворил ли го е въобще?

 

Ъплоуд плс!!!

 

Айде плеснете го някъде другаде, приерно в дата.бг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно имам проблем с ъплоуда в hit.bg, затова ги качих на сървъра на Алекс от лада клуб във формати pdf и jpg:

 

http://195.230.14.14/stamboliiski/Krankenstein/calendar_'06.pdf

 

http://195.230.14.14/stamboliiski/Krankenstein/calendar_06.zip

 

дано да е успешно тоя път, че напоследък нещо имам доста проблеми с нета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ура! мисля че накрая успях да го кача успешно в hit-a! :D

поне при мен се даунлоудва и отваря без проблеми:

 

http://dnn69.hit.bg/drugi/calendar_06.pdf

 

съжалявам, че ви затрудних, ама само да знаете аз как съм се борил снощи по малките часове...и нехте и нехте! :evil: явно ще трябва да сменям доставчика :(

 

П.С. ако пак не става, кажете да ги пратя по мейла на някого, който може да ги качи успешно някъде в нета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодяря за моралната подкрепа, колеги! Наистина вложих много мерак и време в тоя проект:)

Относно цената на печата - проверих няколко оферти и най-тънко се оказа в Булгет - за 100 бр. формат А3 цената е 5.50лв/бр., ако го направя А4 цената пада на около 3 лв. на бр., ама снимките ще бъдат мн. дребни, можете сами да прецените, ако разпечатате на принтер една страница... Ако някой може да уреди печат на по-ниска цена, да се обажда додето е време;)

Освен това не смятам предварително да събираме парите, защото така много ще се забавим с печатането. Велко (ZloQQ) обеща да спонсорира първоначално печата, ще се опитам да се свържа с него и да уточним как може да прати парите от щатите, които в последствие ще му се възвърнат от продажбите.

За колегите които не са от София трябва да уточним как ще става получаването. Аз предлагам да не се изпраща на всеки поотделно, а за всеки по-голям регион да се ангажира някой колега с разпространението. За Варна и Пловдив имам предвид хора за тая работа, останалите колеги от тези региони ще ходят си получават календара при тях, но предварително трябва да направят заявка, за да знаем по колко бройки да изпратим. За местата, където това е неприложимо смятам да ги изпращам лично по заявка на адрес, например с наложен платеж.

Ако има други идеи и предложения по въпроса, очаквам да ги чуя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОЗДРАВЛЕНИЯ МИТКО :!: :!: :!: :!: :!:

много е хубав!!!!

 

да ви кажа честно не очаквах да стане нещо. Мислих че ще е като със стикерите всеки вика айде и никой нищо. Да не бързам да говоря че още с в ел. вид , мисля да продължа с хвалебствените слова като се завърши окончателно.

 

и аз ще искам 1бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.