Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 2006?!


Дон Чоре

Recommended Posts

Аз бих си поръчал един стикер за задното стъкло и календарчето... :))) снимки 6те пратя за всеки случаи ако нещо има липса на такива хахаха пак на следва6тата или по следва6тата жи сре6та и аз 6те доида защото колата не върви в момента и няма как да доида... :( ама да ме включите и мене за тия оферти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    19

  • Favorit

    10

  • drift

    10

  • Дон Чоре

    9

Най-много писали в темата

По прости сметки - 2.7375....3.00 лева за калндар. Ае кажи, колко бройки ни требат на нас, че 800....Баси - много високи са били цените бре - аз изобщо не подозирах... Ама така ще е - като всяка година ме затрупваха с календари от секви фирми и глупости, та не ми се е налагало да пазарувам такова "животно". Аз лично мислех, че става дума за около 50-100 календара...най-много. За нас си - или бъркам и ще ги продаваме?

Снимките пращам на е-мейла дето си го дал. Тя моята не е много "класик"...ама кат' си дал такъв мейл...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, вече действам по въпроса... наистина повече от 100 бройки ще са вече излишни, освен ако Цецо не се наеме да ги продава, щото това му е бизнеса... ;) Но да поясня за печатницата от горния пример (която междувпрочем е с едно от най-добрите съотношения качество/цена у нас), за по-малко от 1000 бр. поръчки рядко приемат, а тези печатници, които приемат вече са им други цените... но при всички случаи след нова година все ще намерим къде да ги отпечатат на цена до 5-6 лв. с ДДС на бр., само дано и качеството на печата да е прилично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен, само не разбрах последко какви коли ще се включат към календара....

 

Само лачени и много наточени ;):)

BlackPearl, давай, ако имаш нещо качествено, защото за най-новите модели сме бедни откъм снимки, DRV и той да даде на Октавията II...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви тука мойте снимки. Не съм сигурен че ще свършат работа ама все пак ги разгледайте. За календара ако направите и аз ще взема един.

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1 ... umId=34822

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лачени и много наточени

BlackPearl, давай, ако имаш нещо качествено, защото за най-новите модели сме бедни откъм снимки, DRV и той да даде на Октавията II...

 

Знаех си, че трябваше да я пребоядисам лятото мойта :oops: :oops: :oops: ;)

 

Ето ви тука мойте снимки. Не съм сигурен че ще свършат работа ама все пак ги разгледайте. За календара ако направите и аз ще взема един.

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10297&AlbumId=34822

 

ВГЗ :mrgreen: \:D/ :smt007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az 6e vzema kalendar nezavisimo dali ima snimka na moita ili ne.Za men nqma zna4enie.Aide 6e pra6am snimki!!!Te sa v dosta golqm format,ako ne stavat kajete da i napravq edna fotosesiq i da pra6am pak.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се влюбих в червения звяр по-горе... 029.gif Иначе и аз вземам календар независимо дали моята я има.

п.с. Redline, я давай бегачката за календара, да не се правиш :D

п.с. 2 Фаворита така добре ли е? (по лъскав на тея годинки няма да стане... :( )

.jpg

 

Хмм. Розов металик дали ще и ходи.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ей снимка и на моя гей:

 

http://bgphoto.net/photos/7158/o632712912824531250.jpg

 

Ку решите да я слагате, слагайте я, иначе ако се организират нещата и аз ще дам пари и ще си купя календар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. 2 Фаворита така добре ли е? (по лъскав на тея годинки няма да стане... :( )

добре е, става, ама дай по-добре линка дето ти е качена снимката на bgphoto.net, та да я дръпна в по-голям размер, нали е за печат все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам календар. Мисля си че е по добре да има снимки от срещите - от Копривщица, от язовира и други, а не по една кола на страница или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам календар. Мисля си че е по добре да има снимки от срещите - от Копривщица, от язовира и други, а не по една кола на страница или нещо подобно.

 

Tочно такава е идеята - една голяма снимка на всяка станица от някой събор и няколко по-малки на отделни шкодички ;)

Лошото е, че за такъв малък тираж - 100 бр. май ще ни отрежат главата :( - за 7 листов календар (6 стр + корица) формат А3 ми обявиха цена повече от 10 лв./бр с ДДС.:!: от същата печатница, която дадох като пример по-горе... ако някой има инфо за по-ефтина печатница да казва, аз също ще проверя на още места...

 

P.S.

Nikov, тия нещо ме мога да ги отворя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nikov, тия нещо ме мога да ги отворя...

 

тези снимки ги отваря само когато ми е включено Пс-то,защото неможах да ги кача в нета......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за календара - ще взема няколко. Смятам, че няма да се поберат всички наши коли на календара (освен в груповите снимки) : )

 

Според мен просто трябва да се съберат най-добрите образци и да се оформи всичко естетично...

 

Ето моята: http://skodafiles.hit.bg/Ogi_120L_1.jpg

Там на сайта www.skoda-club.hit.bg има много Шкоди - и нови и стари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.