Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 2006?!


Дон Чоре

Recommended Posts

Имам само ено питане: На каква хартия ще бъде на гланцирана или обикновенна.И разбира се А3 формат за 3 лева не си заслужава да е малък и да не излезнат снимките хубаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    19

  • Favorit

    10

  • drift

    10

  • Дон Чоре

    9

Най-много писали в темата

Баси :roll: , много е як :!: И аз, чесно да си кажа, не очаквах да излезе нещо, обаче евала ;) =D> =D> =D> .

 

Скоро ще кажа и аз колко екземпляра ще искам :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е,страшен е календара!Шапка свалям за труда!

Аз също съм на мнение,че А3 е подходящия формат.

Според мен трябва да измислим някакъв вариант за по-лесно сортиране на заявките,да не стане едно голямо ровене по мненията на всеки поотделно и една голяма мешаница.Мисля си например,че може да се пусне една тема само за заявките,в която да не се пише нищо друго освен бройка и град срещу ника и да се каже една крайна дата,на която ще стане преброяването и изпращането до съответния град.Някво такова елементарно улеснение си мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Мите, много як си го направил календара. За мен 5 или 10 броя. Ще уточня в темата, която се надявам да пуснеш за бройките, дето желае всеки.

Относно снимките, за които ме помоли, да взема от Еуратек - човека дето им звъня би могъл да ги измъкне от тях, но според него впоследствие могат да се появят претенции за авторски права и т.н. И прецених, че е по-добре да нямаме вземане-даване с тях. Остава някой любител да е заснел нещо и да използваме негови материали, което обаче ме съмнява...

От друга страна календара така или иначе е перфектен :)

Съжалявам ако съм взел грешното решение :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко всичко върви по план, надявам се да излезе от печат преди края на януари...

Юли, благодаря за инфото, за съжаление никой не е снимал на 100-годишнината на Еуратек, дори и от сп. Автокласика... Аз когато успях да отида, току що ги бяха изпратили обратно за Чехия, а и свестен фотоапарат все още нямам...:( Иначеси мислех да поискаме официално такава снимка от името на нашия клуб, ама не знам там към кого да се обърна... разбира се в замяна можем да им дадем 1-2 календара...;) Ако имаш идея кого да търся, може утре да изтичам дотам и да се пробвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога, кой ти беше мейла?

 

Добрата новина е, че днес установих телефонен контакт с Еуратек и оттам обещяха да ми дадат подходяща снимка на античните Шкоди, които гостуваха у нас за 100-годишнината - ще обогатим календара с тези истински класики стъпили на родна земя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на теб :) Явно са усетили желание от повечко страни. Възможно е пък в крайна сметка да се окажат не чак толкова големи шматковци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, и мисля, ще е добре да спрат грубите нападки към тях от стана на някой колеги, защото съм им дал линка към форума;) Проявиха интерес към сътрудничество и обмен на информация, жалко ще е да отхърляме тази възможност... Критика може и трябва да има, но да се спазва добрия тон, иначе хората ще останат с грешното впечатление, че тук сме се събрали да чешем езици някакъв отбор простаци :roll:

 

Искам мнението ви, колеги, относно надписа в календара "Шкода клуб българия" дали да остане целия на английски, или "клуб българия" да е на български език, как ще е по-удачно според вас? Според мен "Шкода" е добре да си остане с оригиналния шрифт на логото на латиница...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето мнение за надписа е че е по добре тъка. Ако се напише на БГ ще е малко кофти - SKODA КЛУБ БЪЛГАРИЯ

Или цялато на БГ или Анг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам ви за страхотно свършената работа. С нетърпение ще очаквам да кажете кога излизат календарите и бъдете сигурни заявки ще има достатъчно. Продължаваите все така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз предлагам календара да не е 5.50 (колкото е стойността на отпечатването), а 6.00 лева, за да може Митко да си покрие поне някои от разходите по изработката на календара. Мисля, че 50 стотинки няма да са решаващи за никого...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, как никой от нас до сега да не се е сетил за това :oops: Браво, Shkogi, абсолютно си прав и подкрепям предложението ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 стотинки е абсолютно нищо и е наи-малкото нещо което можем да направим като благодарност на колегите които са се потрудили толкова за този страхотен календар. С удоволствие ще дам 6лв. за календара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за парите не го мислете, все пак не го правим с търговска цел а за идеята, нали? Понеже вече сме обявили цена 5.50, сега не върви да я променяме, пък който иска и има възможност, може и по 6 лв. да дава, няма да откажем;)

Готов е окончателният вариант за печат във формат А3 с най-новите снимки:

http://dnn69.hit.bg/drugi/calendar_A3_2.pdf

В неделя трябва да получа парите и в понеделник живот и здраве го пускаме за печат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.