Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ момчета, почти съм отчаян!


nage

Recommended Posts

аз съм си носил алтернатора и стартера на преглед при точно тъкива ел. моньори. Точния адрес не го знам но ще го обясня достатъчно добре.

от кръстовището пред хотел Хемус тръгваш по улицата която върви абтобус 94 посока семинарията и студ град.След 100 метра някаде вдясно се пада гаража.Намира се преди първия светофар на който се пресича улица по която ти се движиш с Милин Камък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nage

    13

  • Дон Чоре

    10

  • PRR

    6

  • Viktor_

    5

Най-много писали в темата

Този майстор за който говоря се намира в Дружба 1 до зеленчуковата борса - от нея по линията на тролея в посока център се пада на 100 метра вдясно - влиза се през един портал - има и автомивка там. Като стигнеш наблиз питай - човека се занимава само със стартери и алтернатори и е добър в това отношение + не взима скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за съветите !!

утре ще го проверя тоя майстор до хемус какво ще ми каже, щото ми се пада най-близко, аз съм малко след японския

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.