Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Нац. събор] - МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ


Хашек

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

След проведената анкета за датата на националния събор стана ясно, че мнозинството от желаещите посочи дата 29, 30 април, 1 май 2007.

 

След проучване от моя страна на евентуалните места за провеждане на събора, поради закъснението с организацията, стана също така ясно, че единственият вариант за нас е:

 

Соколски Манастир

 

Както сигурно се досещате, това чудно място се намира на около 15км. от гр. Габрово, с прекрасна панорама, поляни и гори, стига се лесно по асфалтов път.

 

Манастирът разполага с хотелска част, състояща се от 52 легла, наскоро ремонтирани и приятни за живеене. В непосредствена близост има на разположение ресторант. Срещу манастира има поляна, където може да се организира палатков лагер и да се подредят колите.

 

Цената на нощувката за един човек за една нощ е 10лв в стая с отделен санитарен възел и 7лв в такава с тоалет и баня на етажа (като игуменката ми направи отстъпка от 2лв/легло поради голямата резервация).

 

Тъй като сигурно ще има желаещи за различен период на престой, с цел бързо уточняване на бройките, моля всеки от вас да посочи освен периода за престой, и броя персони, с цел своевременна резервация, разпределяне на легловата база и капариране на нощувките.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    8

  • Хашек

    7

  • PRR

    6

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

Хашек,

 

За съжаление не мога да потвърдя сега. Жената е с непрекъснато работно време и ще знам кога и за колко мога да дойда най-рано към 15 април. Предполагам че това ще е доста късно за резервация :(

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е страхотно :) Преди 2 години ходих там, много е красиво. По въпроса с резервациите. Миро предварително пари ще трябва ли да се дават или просто е необходимо обаждане за резервиране на местата?

Моята резервация ще кажа като получа потвърждение от момчетата от Русе които не влизат в форума но са също големи фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С капарото аз ще се занимая, т.е. ще изпратя пощенски запис. Не искам никакви пари напред. На място ще се оправим с парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сайта не пише с колко места разполага манастирчето, дали ще стигнат за всички желаещи? Иначе и аз ще гледам до седмица-две да обявя датите си за резервация, вероятно за 1 максимум 2 нощувки.

Иначе било супер готино - на шкода-събора в Етъра 2004 г. пропуснах да преспя там, щото спътникът ми бързаше да се прибира същата вечер, после като видях снимките щях направо да се изям от яд, че не сме останали

 

...Манастирът разполага с хотелска част, състояща се от 52 легла...

 

Mерси, Миро - това не го срещнах като инфо на сайта им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има огрооооомна поляна пред манастира.

В горния край на поляната има и една почивна станция, която преди десетина години работеше по Великден.

Не проверих какво и колко, щото просто се отбихме на Соколския за да хапнем шишчета нанизани на дрянови шибучици и печени на жар от габърови съчки, както и да осмучем N-бири, удавени в потока.

Но се чуваше откъм станцията, че тече купон :mrgreen:

На три часа път пеша е проходът Шипка.

За Етъра... и там има какво да се види, а механата до последно удържаше Балантуристския стил :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До дни ще уточня и нашата резервация.Най-вероятно ще е за 3 нощувки(28,29 и 30.04),двама възрастни + едно,а може и две деца.Но искам да знам какво е разпределението на леглата по стаите-по две,три или колко.И цената за дете същата ли е като за възрастен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Да попитам гости от други клубове добре дошли ли са на вашото събиране? Предполагам, че от Габрово все ще се качим 2 Москвича, а може и от Търново да дойдат колеги. Поздравления за мястото което сте избрали, няма да съжелявате:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че не е късно другата седмица като уточним от Русе кои сме сигурните да пуснем групова заявка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28,29,30-3 нощувки!Only for me-тази година мисля да дойда самичък!(с дървета в гората не се ходи)!Ако има някаква промяна(едва ли-ще си взема компания) ще ти пиша Миро до два дни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - не разводнявайте темата : )

 

За мен - 28 и 29 - две нощувки за 2 възрастни + 1 дете (4 години), по възможност в стая със собствен санитарен възел.

 

Там сме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега се оформят около 4 коли от Хасково :) 120;100S;самара;1000МБ + добавка 1203, с която вместо за 45 мин(колкото е пътя ми от вкъщи до манастира) сигурно ще пътувам поне 2 часа :)

 

Лада ще идват ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо, а наясно ли си, че от тия дати дето сте ги избрали за Лада събора, в съботата се отработва почивния ден преди 1-ви май, така че някой може би ще имат затруднения да дойдат? Точно по тази причина повечето от колегите в Шкода форума гласувахме за другата алтернатива 28.04-01.05, за да може хората спокойно да разпуснат 2-3 дни, а не на "тъгъдък" да става всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без преспиване :mrgreen: Най вероятно неделята ще я посвета на това мероприятие,като за целта ще си наема и шофьор :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервация за 3 нощувки - 28,29 и 30 двама +дете със санитарен възел ако е възможно. Няма да е проблем ако няма 3 легла да спим в двоина стая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работния ден се отработва на 21-ви ли там кога се пада предната събота... така че 5-6 пак са си почивни.

 

:oops: сори, значи аз нещо не съм доразбрал, и в нета не намерих инфо по въпроса... интересно е това което казваш, за пръв път ще е да се отработва почивния ден предварително, ама нищо чудно - то в нашата държава всичко може да се очаква

 

към Хашек - отсега резервирам твърдо само една нощувка за 29-ти, стая за двама със санитарен възел, ако ни се отвори възможност с жена ми да поостанем повече време ще решаваме там на място, ако са останали някакви свободни места за следващите дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.