Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Нац. събор] - МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ


Хашек

Recommended Posts

Кажете точен час за утре.

 

Sorry za latineca :oops:

Az sam za utre....samo ako ne e v Rodopska shte trqbva nqkoi da me opati do tam ili da doida s nqkoi...ako e udobno.

Остави някакъв телефон и ще те заберем от Родопската къща и ще идем до Бояна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    8

  • Хашек

    7

  • PRR

    6

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

17.00 мисля е приличен час.Но нека и Юли да каже дали му е удобно.

А иначе , ако се организираме, можем да се уточним и как ще пътуваме за събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17.00 мисля е приличен час.Но нека и Юли да каже дали му е удобно.

А иначе , ако се организираме, можем да се уточним и как ще пътуваме за събора.

 

Като се уточните колко часа ще пътувате за събора драснете един ред. От Русе ще тръгнем към 8-9 сутринта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете точен час за утре.

 

Sorry za latineca :oops:

Az sam za utre....samo ako ne e v Rodopska shte trqbva nqkoi da me opati do tam ili da doida s nqkoi...ako e udobno.

Остави някакъв телефон и ще те заберем от Родопската къща и ще идем до Бояна

 

0885838143 това ми е номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, 17:00 ч. е идеално. Дават го хубаво времето, пък и тогава няма да е чак такава жега :lol: Има обаче една "малка" подробност - от голям мерак минах през агенцията още докато ги работеха стикерите и взех всичките готови тогава бройки. А те са 50. Останалите 150 бяха готови тази седмица и бях решил да ида да ги взема преди събора, понеже тази среща пред НИМ не беше запланувана :oops: 21 броя заминаха за Варна, 10 съм раздал, в мен има още 9 за вътрешно и 10 за външно лепене. С други думи, в неделя бройките ще са ограничени, за което поемам вината разбира се, просто не очаквах тази среща :oops: Но мисля, че това не пречи за района на София да открием първата за годината извън кръчмарска среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съм там - НИМ 17:00!

 

Дали ще има една лепенка за вътрешно лепене като за мен?

 

Поздрави! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз 17h няма как да дойда :cry:

Ако се задържите по-дълго можем да се видим. Ако не друг път.

 

Поздрави

 

PS: Юли ще ми запазиш ли две стикерчета за външно и (ако не е много нахално) 4 за Гогата (само дето не е писал дали за вътре или вън)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: за вътре са мойте стикерчета. Ама ако няма достатъчно, съм навит и на 2 вътрешни и 2 външни. Петьо, много съм ти благодарен за услугата, да знаеш ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите които съм заявил(в другата тема)ще ги взема ако е възможно.

Два вътрешни и един външен,но щом са ограничени взимам само един вътрешен а другите на събора.

 

PS:Ако има минаващи през Студентски,бих помолил някой да ме забере от там(ако е възможно).Аз не живея там(аз съм в Слатина),но от 15 часа бъда там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както разбрахте стикерите на първо време са ограничен брой. Така че според мен трябва да се дават само по един брой на присъстващите на срещата.

Като се видим тъкмо ще се разберем и за тръгването в събота.

Носете си биричка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, дали има някакъв шанс за 2 места за преспиване на 28 вечерта в манастира ... или в района около него :D

 

Щото мисля да дойда утре заедно с един приятел ... ама нямам нищо запазено ... и леко ме притеснява момента със спането :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, дали има някакъв шанс за 2 места за преспиване на 28 вечерта в манастира ... или в района около него :D

 

Щото мисля да дойда утре заедно с един приятел ... ама нямам нищо запазено ... и леко ме притеснява момента със спането :roll:

 

Идвай смело - Има такива които запазиха стаи а в последствие се отказаха, освен това наблизо имало хотели с стаи от около 10-на лева. Пък и кой ще спи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Molq, nqkoi ot kolegite ako moje da mi prati na LS tochen chas i mqsto na sreshtata, zashtoto imam ogromno jelanie da prisystvam :)

P.S Molq, da me izvinite, no nqmam kirilica na toq kompiutyr :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Molq, nqkoi ot kolegite ako moje da mi prati na LS tochen chas i mqsto na sreshtata, zashtoto imam ogromno jelanie da prisystvam :)

P.S Molq, da me izvinite, no nqmam kirilica na toq kompiutyr :oops:

 

Братле ти не четеш ли и другите раздели :roll: В почти всички всъщност пише къде и кога ще се проведе събора....теб май не те видях там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.