Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Нац. събор] - МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    8

  • Хашек

    7

  • PRR

    6

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

Манастира е красив, поляната е голяма, ракията е домашна :!:

 

Човек би казал че си бил на дегустация :P

 

едва ли - на дегустация се отпива по малко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се постарая и аз да се появя, нищо че са ми към 400км в едната посока, поне в неделя през деня :mrgreen: ама ще трябва да поостана докато изтрезнея така че .. абе шше видим :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И ще дойда - кога точно не знам, затова не ми е нужна резервация. Но не мога да пропусна ей така този уникална национална среща!

 

Браво на организаторите!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При определени обстоятелства може да имаш компания спяща в колата :mrgreen:

 

BTW Мисля си че няма да е лошо ако вземем стикерите Skoda Club и ги налепим преди събора.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

........... Мисля си че няма да е лошо ако вземем стикерите Skoda Club и ги налепим преди събора.

 

Предложението ти не е лошо, но как предлагаш да стане :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително за въпроса, но понеже не съм бил до сега на този събор :oops:

Да попитам все пак за точните дати, беше обявен събора от 29.04 до 01.05.

Но като гледам има резервации още от 27-ми :roll:

и се чудя защо така?

все пак малко ще се разхвърляме в дните, и няма да може да се съберат всички желаещи заедно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... Мисля си че няма да е лошо ако вземем стикерите Skoda Club и ги налепим преди събора.

Предложението ти не е лошо, но как предлагаш да стане :-k

 

1) Една бърза среща в родопската къща, примерно сряда

2) Поединично

 

Nicolas,

принципно се организира група тръгваща от София/Варна/etc на първия ден (29ти). Но има и такива които отиват по-рано/по-късно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия ден е събота 28. Май тогава трябва да пътуваме. Поне аз тогава.

Дайте направо да се организираме софийската група да пътуваме заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате може тези, които тръгват от София на 28.04 да се чакат на OMW-то на Ботевградско шосе, както друг път :)

 

В тази група попадам и аз... Може би трябва да съгласуваме часа на тръгване и с нашите приятели, които тръгват от другаде, та да пристигнем приблизително по едно и също време?

 

Аз съм ЗА идеята да се срещнем в Родопската къща, може да се доуточнят някои детайли по организацията на пътуването, а и аз нямам от новите стикери, пък и не съм идвал досега... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Една бърза среща в родопската къща, примерно сряда

2) Поединично

 

 

Устройват ме и двата варианта, както реши мнозинството!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако мене ме питаш и малцинство да сме ако Юли е навит за една бърза среща хич няма да се замисля :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит. Само да не е днес, че снощи здраво ... препих и сега ми е .. дискомфортно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за утре може да се разходим до НИМ,ако искате,например 16.00-17.00 ч.Времето е хубаво и е тъпо да се забиваме по кръчмите.

Още един вариант ми идва на ум-бенз. "Еко" на "България",има достатъчно място за паркиране и :smt044 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм За утре...само че ако не е в Родопска ще трябва да ме опътите(много съм зле в София :oops: ) или да дойда с някой...ако е удобно разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.