Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Нац. събор] - МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    8

  • Хашек

    7

  • PRR

    6

  • mimi.b™

    6

Най-много писали в темата

Е Митак, не е за пръв път.И преди се е отработвало предварително, помна аз, помна, нищо че главата ми е пълна с г...

 

Ама направо ви се кефя като гледам как хвърчат резервациите, то ми се прииска и аз да дойда.Тука при вас като стане дума за събор и настава някакъв страхотен дух, всеки идва, няма хън, няма мън, пълнат се резервоарите, никой не пита кво, що, направо няма как да не те отвлече тоя дух...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах :roll: Шкода събора се провежда заедно със соц събора, така ли :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварителните резервации са направени!

 

В петък (06.04) лично ще посетя Соколски Манастир за да направя окончателната резервация с разстановката на леглата, както и да оставя капаро.

 

За общо сведение: за 28.04 от общо 52 легла са вече заети 48. Остават 4 вакантни, които ще резервирам служебно без задължение за предплащане. В тази връзка, моля колегите, които все още не са сигурни с плановете, да ми изпратят ЛС при първа възможност за да мога да ги включа.

 

За колегите, които не са посещавали това място, след визитата ми в петък, ще пусна снимки на общия вид на манастира, стаите и околностите.

 

Моля също така колегите-палаткаджии да дадат индикация за дати и бройки за да направя груба сметка за общия брой съборници.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе има все още 4 коли които не знаят точна бройка. Има ли наблизо други възможности освен палатки за пренощуване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм под голям въпрос, незнам още дали ще идвам. иска ми се ама може и да пропусна. аз не се включвам за сега с никакви сигурни обещания.

ако ще идвам ще спя в палатка на пейка или под звездите( дано е топло) а и не знам с какво ще идвам като транспорт, че ако е със 120ката я камилата я камилря, а и вида и не е като за събор- трябва да я крия някаде и да идвам при вас пеша :mrgreen: :( По скоро ако идвам ще гледам да си намеря някой добър човек да ме вземе в неговата кола и да делим разходите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се излагай, бе Наско, кво ще я криеш? Мисля, че за всеки който се грижи за колата си с труд и пот е ясно, че външния вид далеч не е показател за техническа изправност. Особено като се има предвид, че едно качествено боядисване само е към 1000 лв. Хубаво е да има външен вид, но не винаги е реалистично.

Сега по въпроса - принципно смятам да дойда поне за 29 поне (двама души, стая със самостоятелен сан. възел) но ще потвърдя със сигурност малко по-късно.

 

От Русе има все още 4 коли които не знаят точна бройка. Има ли наблизо други възможности освен палатки за пренощуване?

 

Около Габрово има почти неограничени възможности за отсядане - например

http://uzana-edelvais.com/index.html

 

При справка в гугъла открих и много повече, ама ги нямам в момента запаметени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще идвам. Общо 4 човека сме. Обаче излиза че няма места. Значи остава вариант с хотел в Габрово. Иначе съм за 1 нощ. Ако изскочат 4 местенца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Кърджали ще тръгват 2-ве коли....общо сме четири човека,които ще сме с две палатки.

Датите са 28,29,30 ако има промяна ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте как са си подивяли рокерите от Казанлък на Соколския Манастир!

 

http://www.theblackrosesbg.com/index.ph ... abrovo2006

 

някаква писта (летище?) ми се мерна сред снимките - това пак ли е в района, знае ли някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте как са си подивяли рокерите от Казанлък на Соколския Манастир!

 

http://www.theblackrosesbg.com/index.ph ... abrovo2006

 

 

малиии, какви неща видях, май аз ще ходя с дърво в гората, както се беше изказал един колега :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е бившо летище, в момента се използва за легални гонки, всяка събота или неделя не съм сигурен. Има вход 1 лев. Намира се до село Междене, близо до Габрово, но в посока към Търново, което ще рече поне 20-30 км от Соколският манастир. Иначе за хората които не намерят масто, най-близкият хотел е хотел "Габрово", иначе може и на Етъра да се нощува, но предполагам цените ще са значително по-високи. Ако мога да бъда полезен с друга информация питайте:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, за 28, 29 и 30 април, включително, две места за семейство, ако може със самостоятелен WC :oops:

Устройват ме всяка двойка дни 28-29, 29-30, 30-01, също 29-30-01 - каквото се намери, в краен случай един ден, който и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е бившо летище, в момента се използва за легални гонки, всяка събота или неделя не съм сигурен. Има вход 1 лев. Намира се до село Междене, близо до Габрово, но в посока към Търново, което ще рече поне 20-30 км от Соколският манастир. Иначе за хората които не намерят масто, най-близкият хотел е хотел "Габрово", иначе може и на Етъра да се нощува, но предполагам цените ще са значително по-високи. Ако мога да бъда полезен с друга информация питайте:)

 

Понеже останаха варианти за нощувка - палатка и хотел, знаеш ли приблизително цените за нощувка в хотел "Габрово"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така!

 

Резервацията е приета и капарото е платено.

 

ТУК можете да видите снимките, които направихме днес - манастирът, поляната, стаите, както и пистата до с. Межден.

 

За пистата в друга тема... но 29-ти например можем спокойно да си спретнем Шкода-гонки - уговорено е!

 

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.