Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Great Wall ще произвежда автомобили в България.


gogata

Recommended Posts

надявам се да се прави от земеделци, а не от пияници в хоремага.

 

Тези двете понятия в повечето случаи вървят ръка за ръка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 348
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Цецо75

    43

  • johnnie213

    27

  • C2H5OH

    23

  • gogata

    17

Най-много писали в темата

Вчера паркирах до едно Волексче, черничко и със бежов салон - ма много ми хареса бре. Чудна колица. Задницата с някакъв дифузьор - много арна. Не съм се качвал но така през прозореца като я огледах много ми допадна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера паркирах до едно Волексче, черничко и със бежов салон - ма много ми хареса бре. Чудна колица. Задницата с някакъв дифузьор - много арна. Не съм се качвал но така през прозореца като я огледах много ми допадна

Майтапчия! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма да ти казвам каква скица е бяло със сини буркани отгоре и надпис ПОЛИЦИЯ отстрани. Джиповете са сребристи и бурканите много им отиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тия полицейските са ги накичили с повече екстри, за да не виси на Гришата сина му в панделата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват пикапите им- хем много места, хем и каросерия отзад, с кеф бих джиткал една такава Грейт Уол-ка да си върша работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен един такъв пикап би ми вършил прекрасна работа на село... Ама за половината от тия пари ще купя 10 годишна Тойота или Митсубиши, нафтова и все си мисля, че ще изкара по - дълго от китаеца :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен един такъв пикап би ми вършил прекрасна работа на село... Ама за половината от тия пари ще купя 10 годишна Тойота или Митсубиши, нафтова и все си мисля, че ще изкара по - дълго от китаеца :)

Сигурно не калкулираш последващите ремонти на 10 годишната италианка нов внос, нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен един такъв пикап би ми вършил прекрасна работа на село... Ама за половината от тия пари ще купя 10 годишна Тойота или Митсубиши, нафтова и все си мисля, че ще изкара по - дълго от китаеца :)

Сигурно не калкулираш последващите ремонти на 10 годишната италианка нов внос, нали.

 

Няма какво да му калкулирам, то времето ще покаже.

 

Преди година въобще не бих се замислил пред дилемата втора ръка утвърдена марка или нов китаец. Днес съм дваж по-сигурен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен един такъв пикап би ми вършил прекрасна работа на село... Ама за половината от тия пари ще купя 10 годишна Тойота или Митсубиши, нафтова и все си мисля, че ще изкара по - дълго от китаеца :)

Сигурно не калкулираш последващите ремонти на 10 годишната италианка нов внос, нали.

 

Мишо, кви ремонти бре, Цецо е писал 10 годишен дизел - какво да му стане? Датчика на Хол за газта ли да му откаже? Или "електронната помпа" на Бош(лаф). Или софтуера на климатроника.

 

Абе надявам се да са по-добри от дачия тия китайчета. Обмислям една за "кърска работа", дано са сложили стомана, а не найлон по ходовата част.

 

"Цените на Hover 5 започват от 28 699лв. с ДДС и ползва данъчен кредит! ! ! Пълна техническа гаранция: 5 години или 100000км"

Ето това е проблем, че "започват" от 28699лв. - предполагам ебати скопеното оборудване. Примерно ръчки на стъклата и платнени тапицерии. А в 10 годишното МицУИБуши ще си има всичко каквото ти трябва нито повече, нито по-малко.

Но така е- трябва да има за всеки вкус. Няма лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените започват от 28 699 и завършват на 32 999. Като дори и най-базовото има неща дето 10 годишния дизелов дзвер не е и сънувал. Само който не е карал дизелов джип над 10 години не знае за какви ремонти става въпрос - доста са и никога не караш изрядна кола, все има нещо за правене.

А колко са здрави китайците ще може да се каже след няколко години, дотогава са перфектния служебен автомобил. Нов с 5г. гаранция за смешни пари за такъв тип автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Цените на Hover 5 започват от 28 699лв. с ДДС и ползва данъчен кредит! ! ! Пълна техническа гаранция: 5 години или 100000км"

Ето това е проблем, че "започват" от 28699лв. - предполагам ебати скопеното оборудване. Примерно ръчки на стъклата и платнени тапицерии. А в 10 годишното МицУИБуши ще си има всичко каквото ти трябва нито повече, нито по-малко.

Но така е- трябва да има за всеки вкус. Няма лошо.

 

 

Колега, преди да напишеш относно ебати скопеното оборудване вземи отвори сайта на литекс моторс, цъкни на Hover 5 виж какво е стандартното оборудване пък после пиши......... аман от плюене по инерция на всичко българско....... :smt018

 

Малко копи пейст от сайта на Литекс, който го интересува да го посети и прочете повече....

 

......... Предлага се във варианти 4х2 и 4х4 с електронно задвижване и демултипликатор. Автомобилът е с богато стандартно оборудване, което включва автоматичен климатик, ABS + EBD, въздушни възглавници, централно заключване, 17“ лети джанти, 4 електрически стъкла, аудио уредба с MP3, двойно-оптични фарове, LED задни светлини, фарове за мъгла, тъмни задни стъкла, автоматични светлини и датчик за дъжд и др.

 

По-високото ниво на оборудване включва кожен салон с подгряване на предните седалки и електрическа настройка на шофьорската седалка, DVD система, 4-сензорен заден парк асистент с цветна камера и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колега, преди да напишеш относно ебати скопеното оборудване вземи отвори сайта на литекс моторс, цъкни на Hover 5 виж какво е стандартното оборудване пък после пиши......... аман от плюене по инерция на всичко българско....... :smt018

 

Малко копи пейст от сайта на Литекс, който го интересува да го посети и прочете повече....

И малко копи, пейст картинки на Н5 отвътре:

 

interior-suv-hover-h5-photos.jpg

 

salon%20h5.jpg

 

r-800-600-great-wall-hover-h5-2-4i-16v-star.jpg

 

h5-suv-spyshot1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качете се в един и тогава говорете. Отдавна мина времето на плановите неща. Ако не става, няма да се наложи. А и в момента тече само едно асемблиране в Бг, като дори и купетата пристигат боядисани. Явно и китайците опипват почвата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качете се в един и тогава говорете. Отдавна мина времето на плановите неща. Ако не става, няма да се наложи. А и в момента тече само едно асемблиране в Бг, като дори и купетата пристигат боядисани. Явно и китайците опипват почвата.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не ми се вижда по-лош от Каптива да речем. Даже вътре оформлението е много подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де. Нека да е така. Хубави са хувърите :)

Аз споделих, че на мен не са ми по вкуса. Въпрос на предпочитания.

Ама все пак сме Шкода форум. Който е очарован от гретуол, може да си пише в тамошния форум.

Аз предпочитам автомобилни производители с утвърдена история.

Всеки трябва да получи каквото иска.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че ми харесва! Просто посочих, че не е по-лош от Каптивата... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на историята предлагам следният линк smile049

 

http://www.gwm.com.cn/en/history.html

 

 

Лично аз останах доста изненадан smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnevnik.bg/photos/2012/05/23 ... =7#picture

 

Мдам, до къде сме стигнали - китайците ползват скъпи роботи, ние ползваме евтин човешки труд.

 

Абе само на мен ли ми се вижда извратено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на историята предлагам следният линк smile049

 

http://www.gwm.com.cn/en/history.html

 

 

Лично аз останах доста изненадан smile049

 

Ради, при цялото ми уважение, но всяка марка може да покаже нещо подобно. Поне може да си го измисли да "звуи добре".

 

http://www.autoevolution.com/tata-motors/history/

Tata got into the motoring business in 1954 when it starting producing heavy trucks in a joint venture with Daimler-Benz AG. So, in 1960. the first truck rolled out of the factory's door in Pune, India, a copy of a German Daimler truck.

 

Не отричам гретуолките. Нека се докажат в практиката в България, нека мине време. Това е положително, че се пробва сглобяване на автомобилен модел. Така ще се обучат работници и когато наистина читаво нещо се появи, ще има кой да поеме нещата. Мисля, че ние в България можем много повече от това да сглобяваме китайски коли. И е правено. Справка http://vbox7.com/play:bb890bea

Този човек още 90-те и 80-те години беше направил купе от пластмаса. Ми погледнете, че днес повечето коли са пластмасови(затова не гният).

Нека не се подценяваме. Това ми е молбата само. ;)

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност може само да ни е от полза това партньорство с Китай - инвестира се в нов модерен завод, обучават се млади специалисти. А и самите коли - нов автомобил, изгодни пари, екстри, 5 години гаранция, какво да му мислиш толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност може само да ни е от полза това партньорство с Китай - инвестира се в нов модерен завод, обучават се млади специалисти. А и самите коли - нов автомобил, изгодни пари, екстри, 5 години гаранция, какво да му мислиш толкова.

 

Нов, модерен завод... е малко пресилено. Виж цех за ръчен труд е по - подходящо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.