Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Черната РС-ка,ми е поверена сега на мен.Разтривам я от време на време,да не и ръждясат цилиндрите и дисковете :)  Шурето замина преди 2 месеца да пътува. Но нямам планове да идвам към София. На Вонеща се чудя с коя да идвам,че и моята баяджа почива.Всъщност на ИШурето е на 11 000,моята на 4 000. А е по стара моята ;)  Чакам Маджо да ме покани в новото жилище и ще дойда и ще се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Чакам Маджо да ме покани в новото жилище и ще дойда и ще се видим.

 

Ще дойдеш ами! Само дето, ще е след нова година и не вярвам да дойдеш с твоята лъскачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако не ме лъже календара, тази неделя се пада трета от месеца. Предлагам да се съберем на по кафенце пред НИМ?  :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже календара, тази неделя се пада трета от месеца. Предлагам да се съберем на по кафенце пред НИМ?  :D/

 

Вероятно ще се присъединя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро пропускам, че чакам гости по това време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за утре пропускам :sorry:  , някой ако има желание , да щракне няколко снимки ... :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който пропусне, взимa биричкa зa всички нa следвaщия мийтинг :cheers:

 

 

Нови хора приемате ли?

Кaк нямa дa приемaме, кой би откaзaл почерпкa с бонбони зa първо посещение :P

 

Aз, aко успея дa се върнa в София нa време, ще нaминa нaй-вероятно :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има ли среща? Не е нито първа, нито трета неделя, но все пак да питам. Най-после се сдобих с шкода и ми е мерак да дойда на сбирка :flag_skoda: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре аз съм пас. По-скоро за идната неделя ако има желаещи, пета неделя е, ама пак ще е през седмица срещата.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя защо е толкова слънчево цял ден  :wacko_2: . Трябваше утре да я измиеш, за да ни е топло и слънчево на НИМ  :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и този път пропускам. Весело изкарване ви желая ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз ще пропусна, че се налага да пътувам извън София. Ако успея да се върна до 15:00 ще намина да видя дали има някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.