Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Който си е останал в София за почивните дни, е добре дошъл на НИМ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, колега. Следващата е на 15ти Март, а след това на 29ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1ва и 3та са официалните. 8ми се пада втора седмица от месеца и, ако има, ще е извънредна  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това време силно се съмнявам някой да се качи, аз лично ще пропусна, дори и да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще имам работа по София и ако приключа навреме ще мина да погледна има ли някой, но не храня големи надежди, съдейки по това че продължава да вали  :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има натрупал сняг и Павката PUF PAF дойде с 4х4 -то ,,, съм на линия за едно возене :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф...с удоволствие, ама днес трудно ще се измъкваме. 8-ми Март, жената, децата и т.н.

 

Ама съм планирал за следващата седмица, че отдавна не съм идвал. Миналата неделя пих кафенце с юнаците в Пловдив, така че трябва и тук да се появя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.