Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз днес пропускам, че съм на една съвсем мъничка крачица  от окончателното разболяване.

Костаки, къде го видя тва слънце бе?! Иначе и аз ще се отчета днес

Към 10 в Гето Милев прежуряше здраво. Дано в 14 на НИМ да изпече пак, че да си изкарате хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костаки, къде го видя тва слънце бе?! Иначе и аз ще се отчета днес

Е, имаше слънце, Явка. Ама се показа за около час и се скри  :P Кой го видял - видял.

И аз със сигурност ще се дойда, но ще е с поне 30 мин. закъснение.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, утре смятам да се кача към НИМ, други ентусиасти ще има ли :) 

 

И нещо съвсем в страни от темата, но да попитам, дали на някой са му останали излишни точки от Кауфланд, за промоцията на "Тед", понеже днес искахме да се възползваме, а от касите на магазина казаха, че не давали вече точки, промоцията е валидна само ако са му останали на някой. Та молбата ми е, ако на някой му се намират и няма да ги ползва, да го освобдя от тежкото бреме на съхранението им  :D (биричката ще е от мен)

 

Подрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планирам да дойда, че не сме се виждали отдавна... а и имам календари да взимам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия, само може да закъснея малко.

........................

дали на някой са му останали излишни точки от Кауфланд, за промоцията на "Тед".............

 

Ех, ако знаех, пък аз все им казвам на касите да не ме занимават с простотии  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия, ще нося точки, Ники, имам в излишък. Само ще ме подсетиш да ти ги дам, че старост нерадост...

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия, само може да закъснея малко.

Ех, ако знаех, пък аз все им казвам на касите да не ме занимават с простотии  :sorry:

 

Абе и аз така правя, ама сега като реших, че ми трябват и ...  :BangHead:

 

 

Аз съм на линия, ще нося точки, Ники, имам в излишък. Само ще ме подсетиш да ти ги дам, че старост нерадост...

 

Евала Явка, спасяваш положението  :doubleup:  :cheers:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е календарите ми да дойдат :sorry:

Ами не помня твоите дали са в багажника ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще дойда. Случайно някой дали ще носи клубни стикер, пластмаса за номерата и...ако има календар в излишък...? :)

Редактирано от mordo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради липсата на форумния ни фотограф (mRt), ще си позволя да се нагърбя с не леката задача, да споделя малко, ама наистина малко снимков материал от добре посетената ни среща днес :flag_skoda:

 

post-11404-0-15765300-1419195031_thumb.jpg

post-11404-0-93106600-1419195043_thumb.jpg

 

 

Ето как би изглеждала Фабията на Данчо с още по-спортно окачване :tongue_2:

post-11404-0-23888900-1419195051_thumb.jpg

 

Въпреки , че слънцето се показа за 20-тина секунди и въпреки уж положителните температури, вятърът си каза своето и след не повече от час, спрях да си усещам крайниците, та се отправих да свърша и последната задача за деня, а именно:

post-11404-0-85986300-1419195060_thumb.jpg Powered by iavkata :D  :cheers:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятна предколедна срещичка си спретнахме , добре посетена въпреки кофти времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Няма да успея да се класирам тази неделя за срещата пред НИМ. Което означава, че който има заявен календар и щеше да го получава на тази среща, ще може да си го вземе на следващата. Извинявам се за причиненото неудобство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.