Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Наистина беше много приятна срещичка , както винаги.

 

И по традиция ... Снимки има ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше добра, имаше немалко хора, въпреки, че беше извънредна. Благодаря на всички, които дойдоха и хапнаха бонбонче ;)

Аз хапнах 3. :cute:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам, несрам, ние с Пепи ги довършихме..., бонбонките... Юли, много да те радва синята хубавица, супер е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропускам, защото трябава да се грижа за "ответницата", че я напълзя някаква невярна болест... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да завлека malkiq за косата , ама стана един сакатлък баш на финалната права на разкостването на "Черната дупка" и се наложи да се прави на бърза маршрутка Бистрица-София , сега той разтоварва , аз си ближа раничката :sorry:

Май прецаках и слизането до НИМ и на Чавдар :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше многооо яка . Смяхме се от сърце и изкарахме поредните приятни  часове с шкодаджии :D

 

Снимки има ТУК

 

 

За малко да завлека malkiq за косата , ама стана един сакатлък баш на финалната права на разкостването на "Черната дупка" и се наложи да се прави на бърза маршрутка Бистрица-София , сега той разтоварва , аз си ближа раничката :sorry:

Май прецаках и слизането до НИМ и на Чавдар :BangHead:

 

Комшо , той malkiq го е срам да покаже салона :tongue_1:

п.с. Надявам се си ОК ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшо , той malkiq го е срам да покаже салона :tongue_1:

п.с. Надявам се си ОК ...

 

 

Наред е всичко ... аз и изкривих един болт за джанта , тя ме удари през пръстите (добре , че уцели само едно кутре) и вече сме квит ... винаги съм знаел , че тази кола ме мрази :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го похваля и извиня Гената - въпреки, че отнесе солидна доза майтапи, отметна бая работа. Ама накрая взе, че му писна и като хвана да мачка с ръце един болт за джанта (при Коцето е вещественото доказателство), взе че се контузи - чувал съм да си отрежеш пръст, че да не ходиш в казарма, ама не очаквах че за да се отърве от нас Гената ще се опита да си ампутира кутрето с болт  :crazy:

А салона на Малкия................абе аз ще си трая  :dash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дано не се наложи да правя нещо непрдвидено, че цяла седмица е така... Иначе съм налице за утре.

Впрочем, утре го дават да вали... :(

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре предлагам групово изтрезняване от Трифон Зарезан на паркинга пред НИМ?  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.