Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

И аз мисля да дойда!

 

ПС: Някой ще носи ли лайстни и стикери? Че имам да поправям визията на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, аз стикери имам в багажника. Надявам се да успея да мина през офиса да ти взема и лайстни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, да мина аз, на мен ми е близо  :tongue_1:

 

Сега сериозно - трябва ми само една, за предния номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата, както се очакваше, бе доволно посетена, въпреки "дъждовните" прогнози, сбъднали се в последствие. Както обикновено, побъбрихме за и около любимите автомобили, а и не само ... Поредните няколко приятни часа, с приятни хора, въпреки не толкова приятното време.

Дължа голямо извинение, на няколко нови за мен колеги, с част от които дори не успях да се запозная, камо ли да поговорим. Но, така става, когато пропуснеш няколко срещи - натрупват се въпроси за обсъждане и се унасяш в разговори. На следващата среща, ще се реванширам. Още веднъж, моля да ме извините.

Поздрави и до следващата среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина днес беше поредната много хубава среща.

Снимки ще кача малко по-късно , че си е празник ... :) определено има какво да се види

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина днес беше поредната много хубава среща.

Снимки ще кача малко по-късно , че си е празник ... :) определено има какво да се види

Нали каза, че онази снимка си я изтрил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, винаги като не идвам аз и стават чудни срещи... Поздравления за замесените!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много готина. Дъжда ни пожали до време, ама после усещах как якето ми започна да подгизва. Но пък като си сред готини хора и сладката приказка върви, другото няма значение. Само Боре не извади късмет - на миналия дъжд беше с моторетка, а на сегашния - с добре попиващи дрехи :) Радвам се, че клубните РС-ки се множат, а стикери и лайстни се раздават на поразия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само снимка, загатваща многото Шкоди, посетили сбирката, макар и лошото време. Чакаме и снимковият материал от баш фотографа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата стана перфе! Три реда коли направихме, аз по едно време преброих 25 бройки :)

 

Благодаря на всички, стана мно добро лафче. С Ники си пробвахме взаимно 180-те кончета и леко надвишихме лимита по Околовръстното (разбирай двойно :fiu: ), плюс това научих детайли за Супърба - че на комбито багажника е с 1 см по-къс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща се получи наистина, въпреки "приятното" време. Благодарности на @PUF-PAF и @sanndeto за това, че ми позволиха да пробвам лично прекрасните им автомобили :)

Айде Марто, чакаме снимки :P

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Там съм. Ще има и стикери за тези, които желаят.

И аз имам един стикер за теб!  :tongue_1:  :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един стикер за теб! :tongue_1: :beach_2:

В този ред на мисли, г-н Sharpshooter, ако ще идватe, малко нахално да напомня за стикера :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.