Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз ще се опитам да дойда, но не съм сигурен дали ще успея да се класирам, че сутринта ще ходя до Рилски манастир и не знам дали ще се върна на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на линия....като за последно с буркановоза  :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на линия....като за последно с буркановоза :)

 

Поздрави!

Сега ще ме принудиш да дойда!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане така - искам поне да се повозя, на "буркановоза", преди да ни напусне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане така - искам поне да се повозя, на "буркановоза", преди да ни напусне...

А аз на Съби! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, аз на всяка среща, предлагам ключовете за Съби - който не се срамува, го кара, но да возя някой - къде е интересното...

Утре отново, всеки който пожелае, може да го разходи, до където поиска - стига да му стигне горивото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се возих - голям кеф.

Колата върви страхотно, спира също както и върви, освен това е в уникално добро състояние. Личат си перманентно полаганите грижи, чак ме досрамя...

Огромно благодаря на Ники Sharpshooter, за возенето, и пак на него и на Патрик за отделеното време и внимание към Съби. Уви, Ники позна, че не е крушка - ще видим какво ще излезне като причина.

 

П.С.Ники, бъдещият собственик, а може и бъдещ колега, определено трябва много да почерпи - ще купи прекрасен автомобил!

П.С.2. Както винаги - много приятна и весела среща, прилично посетена и с много хубави шкоди.

П.С.3. Гена, прости ми старческите отклонения, и ми кажи кой размер ризи носиш. Явно, друг начин няма, пък и на Гогата ще спрат да му червенеят ушите! :)

П.С.4. Сашко си забрави Купата в Съби, та се наложи да припали Макса и да дойде да си я прибере... Образцов шофьор - до степен, че се притеснява за несъществуващи нарушения. :)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се плаши Боре, Сашко от такива маловажни нарушения не се впечатлява. Ние после с косьо (galliard33) се върнахме на моста на Тодор Александров и се убедих за втори път , че левия завой е забранен. Някакъв псевдотарикат ме освирка, но си изчаках насрещно движещите и си направих завоя.

 

Купата, много ясно, че ще си я взема , да и се накефя. Сега остава да намеря от някъде кеш , не знам от къде и да дойда на есенния събор да се отсрамя. Направо срам ме хваща, аз към 2-3 наобяд си заминах, още помня че по светло бях на плажа на кабинката на спасителя и си пиех биричката, вместо да взема да остана , а трябваше. Пропуснах много тогава!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За возенето с Ники - проклетата Октавия, така ускорява, че чак ми се прииска, аз да я карам!
Вярно, ограничихме се до 200 км/ч, но кефа бе Огромен!
Страхотна машина, гледана и правена с мноооого любов и внимание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за возенето в Съби, както на Боре, така и на Никола! Определено не бих пропуснал да подкарам един такъв екземпляр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и още без форумна кола,минах на срещата за 30-тина минути, благодаря за посрещането. На следващата среща се надявам да остана повече време и да имам повече въпроси към знаещите и да огледам повече коли като търсещ такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също благодаря за возенето в Съби, както на Боре, така и на Никола! Определено не бих пропуснал да подкарам един такъв екземпляр!

Возих се и аз в "големия автоматик". Собственика му е готин пичага, колата е проста ежедневка. Изчакай да те повозя в 120 ката, да видиш какво е спортен автомобил. Само гледай да не откъснеш дръжката на някой завой по нощна София ;) Все пак и двамата имаме 120ки, ти явно си забравил колко бърз и красив е този автомобил :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се с малко закъснение, поради относително ограничен достъп до интернет последните 2 дни. Страхотна среща се получи наистина, сладки приказки, тестване на расови Шкоди, а за мен си беше и доста емоционално покрай последното ми появяване с буркановоза, от който получих много усмивки и адреналин, и покрай който имам удоволствието да бъда част от Шкода Клуб България  :flag_skoda:  :flag_skoda:

 

Боре, евала че така смело и безотговорно ми връчи ключовете от Съби и ми достави невероятното удоволствие да впрегна всичките му 260 коне  :doubleup: Уникален кеф е тоя автомобил, искам пак  :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Знам за срещата на Узана. Но все пак, тия които не се класирахме за нея да се отсрамим поне пред Н.И.М.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, имало заблудени столичани в повече освен мен, които не са се класирали за Узана. И аз ще отчета присъствие тогава в 14ч. утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пробвам да си направя сефте на тези срещи на следващата такава - на 18ти предполагам. Дано и времето е читаво... Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази неделя (18-ти) по прогноза няма да вали и дори го дават 19С  :D   ... 

 

срещата в 14ч. пред Н.И.М. си остава нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя (18-ти) по прогноза няма да вали и дори го дават 19С  :D   ... 

 

срещата в 14ч. пред Н.И.М. си остава нали?

 

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.