Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Е точно днес като пропускам, ще вземете да се изсипете 1000 човека! Да правите снимки, особено ако Боре се появи по тениска :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно днес като пропускам, ще вземете да се изсипете 1000 човека! Да правите снимки, особено ако Боре се появи по тениска :D

И по бермуди :P

И аз пропускам. Имам си нова играчка в къщи и не мога да ѝ се нарадвам още, та ще дойда на следващата.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път ако прогнозата е подобна предлагам да се качим до Копитото като в доброто старо време :) Този път малко късно се сетих да предложа, ама много по-добре ще е да се разходим и после хапнем по 1 топла чорба горе, отколкото да мръзнем на НИМ и после да се наблъскваме в ОМВ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, човек предполага, Господ разполага ... Накратко - програмата се обърна с главата надолу и съответно не успях да дойда ;(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нагледахме се на млади ентусиасти от Ауди и БМВ клубовете. Въртяха се дооткат. Аз оттам взех жената и се качихме до конната база след златните. Тия същите от другите клубове се пързаляха на златните, снимаха видеота и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много "ЗА" предложението на Кранки. Даже си намерих Шкода 4х4 която да карам до горе (Боре  :hi:).

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път ако прогнозата е подобна предлагам да се качим до Копитото като в доброто старо време :) Този път малко късно се сетих да предложа, ама много по-добре ще е да се разходим и после хапнем по 1 топла чорба горе, отколкото да мръзнем на НИМ и после да се наблъскваме в ОМВ...

Подкрепям! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасата на Чавдар се върти, да. След кратък разговор установихме, че 4х4 не може да се върти заради съотношението предно/ задно и аз установих че кола която не може да и се изключи синхрото ще я върна за скрап. На мен със тоя термостат толкова студено ми е в последните дни, че не ми се въртеше нищо, но в ОМВ то можех да си гледам как сняг се сипе на парцали цял ден.

За ходенето нагоре и клубни срещи по Витоша съм навит, аз съм си замислил още от преди 2-3 седмици да се кача да си повъртя и мисля да отдам последния ден на валидността на книжката ми, точно на това :) Както вече установих и без това, румънския ми Барум не притежава особени зимни качества...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре Сашем след като ти изтече книжката и аз мога да те закарам до горе да си се въртиш с Фелата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане , кранки това , Мале. Нали помниш една песен на Контрол ...

 

Но внимавай, има зли очи!
Зад всеки храст те дебне кука
Вижда твоята сполука,
Ще трябва да я излежиш.

 

Хубавото е че май ще се промуша между капките и медицинското ще стане за 1 ден, поне така се надявам.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... А тоя параход върти ли се? Че на Сашето фелата уж не се въртеше ... :jester:

Няма кола, която да не може да се завърти. Въпрос на задкормилно устройство :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кола, която да не може да се завърти. Въпрос на задкормилно устройство :P

:doubleup: Потвърждавам , че дори и 4Х4 на сух паваж може да се върти и то доста ефектно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с тези от вас (е, и не само де), които не успяха да си вземат календара в София, предлагам да се видим на НИМ тази неделя. Да изпием по кафе/чай/бира/кой_каквото_си_носи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасата на Чавдар се върти....

Върти се, я - само дето ми трябва малко по-добро сцепление отпред, че с тея малки гумета предницата не ме слуша достатъчно  :sorry: 

Ако е лизгаво може и аз да дойда в неделя  :hockey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един екземпляр с новичка синя О3 4х4 коНби ми каза, че се обмисля и качване на горе за снимки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с тези от вас (е, и не само де), които не успяха да си вземат календара в София, предлагам да се видим на НИМ тази неделя. Да изпием по кафе/чай/бира/кой_каквото_си_носи :)

:doubleup:  редно е да се съберем, че предния път на редовната бяхме 3ма човека! Поздрави и до неделя... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един екземпляр с новичка синя О3 4х4 коНби ми каза, че се обмисля и качване на горе за снимки?

Обмисляше се, да. Аз му предложих. Ама няма сняг. Така че фукането с Деним 4х4 май ще остане за НИМ ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.