Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Хахахах..... вие бИгачка със зимни гуми виждали ли сте? :nea:

Ти ела, ние ще я преобуем на място. ПослИ ще снимаме и ... ходи доказвай, че нямаш сестра :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох сладури ще ме убиете :) аз не сколасах - сега се прибрах, а искам нова лепенка да си взема - че нещо едната не ми се залепи буквата Д на шкоДа липсва.А и закъснях,че моята баба пак за малко в бокса влезе  :nea:  смяна на кабели, уж оригинални на Тесла (чешки), пък да я видя сега ще ми губи ли мощност, а и за разни там други дребоси беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща се получи! Благодаря на всички! Радвам се, че Ви видях! :) Както винаги - много готини хора!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка Джудже, много е готина "Жипката"!!!

Много да те слуша и да те радва!

Ама си ти отива, такъв автомобил ;)

 

Иначе, срещата беше супер, както винаги. Макар, че закъснях /както винаги/ :) , успях да се видя и побъбря с почти всички.

Яд ме е само, че изпуснах Маджо и Дзвера, амааа..., някой друг път, ще наваксам /надявам се/ ;)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка Джудже, много е готина "Жипката"!!!

Много да те слуша и да те радва!

Ама си ти отива, такъв автомобил ;)

 

Иначе, срещата беше супер, както винаги. Макар, че закъснях /както винаги/ :) , успях да се видя и побъбря с почти всички.

Яд ме е само, че изпуснах Маджо и Дзвера, амааа..., някой друг път, ще наваксам /надявам се/ ;)

Поздрави

Хахахах! Благодаря много и от тук, човек! :D

 

Иначе за Дзвера - маааани го тоя, беше със летни гуми - даже не знам как кара така... изобщо... ненормална работа - все пак е "Новембър" и ей го дей снегът... :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не казахте имам нужда от още един два ремонта  :tongue_1:  аз Жена все пак па макар и малко руса. Гена ти нема се обаждаш, на теб ти забранено да ме критикуваш - там се разправяй с некой друг  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дианче, кабели за свежи се проверяват на тъмно, дали прескача искра между изолацията и минус и между един - друг и се мерят с мултицет. Спокойно може да замериш новите още в магазина колко ома са и старите ако не бягат с разлика повече от 10- 15% , и да разбереш дали са за смяна

 

@gogata на фелата свещите, ама не е от тях.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дианче, кабели за свежи се проверяват на тъмно, дали прескача искра между изолацията и минус и между един - друг и се мерят с мултицет. Спокойно може да замериш новите още в магазина колко ома са и старите ако не бягат с разлика повече от 10- 15% , и да разбереш дали са за смяна

 

@gogata на фелата свещите, ама не е от тях.

Губех мощност при потегляне на 1- ва, мислех че е от акумулатора- да да ама не. Беше изпробвано, но не от мен - Аз съм Карач - но не и Шофьор, предполагам го знаете вица. Аз си решавам проблема радикално - проста смяна на ключове и документи на колите  :tongue_1:  Вече 2- пъти доказвам на моя мъж, че греши и си усещам МОЯТА кола правилно. Ако не знаеш мъжа ми има сервиз - на мен половината проблеми са ми решени, ако има кой да ми обърне внимание. Да Жена съм - руса съм, млад шофЕр съм, но това е моята кола усещам я, кога и какво не и е наред. Факт е, че между моята и тая на мъжа ми, моята е по гледана - мъжа ми е го е страх, защото карам повече от него и съм жена, а и често возя деца. Ако закъсам няма кой да ми помогне. Този филм вече го преживях веднъж и не искам повече  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, каза ми че мъжО има сервиз, това е хубаво че нямат да те дерат по сервизи и да те мотаят. Теоритично ,ако закъсаш винаги ще се намери някой да помогне, на практика закъсва човек който не си гледа колата. Аз закъсала Шкода не съм виждал. С Косьо преди години видяхме по магистралата една 120 ка със скъсан ремък, ама той най - вероятно е бил от завода в чехословакия. Гледам жена му на човека, тя няма чорапогащник, викам му на човека, сори , в кофти положение си ;) Та само тогава съм виждал закъсала Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали има или няма сервиз не е гаранция, че всичко знае и може.Хайде да не спамиме темата. Теоритично, колкото и да не ви се вярва съм закъсвала - никой не може да предположи, къде и как ще закъса. Факт е че, всеки си гледа колата без значение дали е мъж или жена. Но съм закъсвала и то жена с дете на пътя-   никой как па не спря да му се невиди - това пак си е друг въпрос (това ми е болна тема-хайде да не я зачекваме), затова  и мъжа ми гледа да ми поддържа колата повече от неговата.

Аз съм на принципа не е каква е колата от вън дали има супер вид, а дали двигателя няма да ме остави някъде. Факт е, че колата ми е яко ударена от градушка, но знам че откъм двигател няма да ме остави (дори и от гуми - ще си купя нови 4 за да реша спора).

Разбирам, че е странно като пиша, понеже съм жена и си мислите че не разбирам, но не се давам лесно. 

Единственото което искам е да карам спокойно и да не съм заплаха за околните, нищо че колата ми е стара. Това което ми хареса във форума и срещите до тук, е че не си мерим гегите, а всеки помага с каквото може.

Мислила съм си да помоля Пепино, да ми погледне колата и да ми ми каже къде още може да ме изненада, но ми е неудобно и не искам да го притеснявам.  Още малко и остана да оправя нещата по двигателя и тогава ще и мисля за външния вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, найстина модератора ще ни пляска ръчичките за спам, ела на някоя идуща среща пък ще видим колко е очукана тази "стара" кола ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е само, че изпуснах Маджо и Дзвера, амааа..., някой друг път, ще наваксам /надявам се/ ;)

 

 

Ще се повозим Боре, няма се ядосваш. Трябваше да тръгвам, че имах разни неща да свърша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчета, ще примоля някой , ако има помпичка за мерене на антифриз да я донесе утре. Колата на 500км губи малко антифриз и искам да знам мога ли да долея водица или да си взема концентрат. Мерси и ще се видим утре ... :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.