Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Ще пием ли по кафе днес на НИМ ? :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре, неделя, от 14:00ч. ще има среща пред НИМ, която се пада последната за тази година. Заповядайте да изпратим подобаващо 2015-та и всеки, който е заявил календар да си го получи. За възпрепятстваните колеги съм предложил алтернативни варианти за получаване на календара в темата за поръчките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам! Налага ми се да пропусна раздаването на календарите тази седмица (утре) на НИМ. Датата на получаване се налага да я изместя за другата неделя, 27.12. Благодаря ви за търпението, проявеното разбиране и още веднъж се извинявам за причиненото неудобство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога, сутринта трябва да правя на един колега печката, пък и на вилата опищяха орталъка, че не съм ходил ,а ако отида след срещата към 18ч, пък ще пищят че било тъмно ... Ще се видим догодина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с горното ми мнение, потвърждавам, че днес, от 14:00ч., ще има среща пред НИМ. Който има поръчан календар и може да дойде, ще си го получи. Който не е поръчвал, но иска да си вземе, има отпечатани повече бройки, така че да има за всички желаещи. Тазгодишното издание стана много добре, разчупено е от към визия, а от страниците му лъха изключително позитивно настроение. Това, в комбинация с тежкия и скъп картон, отново го прави отлично колекционерско издание, което си заслужава да бъде притежавано.

 

Клубните стикери бяха намаляли драстично, отпечатани са нови бройки. Към досегашните малки и големи, за вътрешно и външно залепване, изработени на бяло фолио, е добавен нов вариант. За външно залепване е, в стандартния клубен малък и голям размер, но изработен от светлоотразително фолио. Вечерно време отразява доста ефектно светлината. Цената  на малкия е 2 лв., а на големия - 3 лв. Все още не съм си залепил от новия модел, защото не искам да нарушавам традицията - първия клубен стикер, преди години, беше залепен на колата на Пепи (PRR). Така че и сега чакам сефтето да е при/от него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, поради възникнала внезапна авария с моето возило ми е невъзможно да се придвижва с колата. Ако някой има път по булевард България около Билла и може да ме забере по път, телефона ми е 0886 402 553. 

Благодаря,

 

Илиян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна, че ме мъчи някакъв гаден вирус :(. Весело да си прекарате! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако сколасам да се прибера в София искам да намина и да се сдобия с нови стикери :) но не обещавам-нещо като гледам как се заформя купона надали ще накарам мъжете да си тръгнем преди 13,00 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея с ангажиментите до 14h ще гледам да намина. Дават го и снежно, та може да става и за зимна фото сесия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.