Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Времето е ... абе не става. Ако някой реши да ходи трябва направо в OMV-то. Аз пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , въпреки ,че утре е Великден, ако времето става , има ли някой за следбедна среща на НИМ , примерно към 15 и 30/16:00 :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предложих по-късен час, понеже утре все пак семейни обяди има :) Аз лично за себе си мисля,че 15:30 ще мога да мина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата съм си тук. Бих могъл и аз да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускам. Времето е хубаво и ще съм в южния парк с дечурлигата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще пропусна и аз. Чака ме едно агнешко печено :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, аз наминах към 15:00, но нямаше никой и запраших  :blush:

Редактирано от gladnika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах към 16:30h и имаше само един скутер. Няма как на такъв празник и при такова време да стане организация  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да дойда, много ми се караше, но ми беше ясно че просто няма да стане днес среща. Утре е почивен ден и в София няма никой. От приятелите ми никой не е в София. Търговище, Плевен, Банско, Годеч, Банкя, Долна Баня, включително и баба ми е във Виена, тоест смятай!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре горе ? :) или все още има празнуващи. Аз лично към 14:00 + - 10-тина мин ще мина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.