Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Да е хубаво, да е хубаво... колко да е хубаво - дават го за сняг. Може и на закритата в Дружба, но там настилката лъзга здраво и не зная дали са запушили всички дупки на покрива, защото при последното ми ходене там една зима пистата беше наводнена... Но не пречи да се пробваме де... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картинга предлагам за наистина хубаво време да го оставим :-k. А срещата на НИМ е ясна smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без мене, за пореден път. Жената е решила да почерпи всички във фирмата си за Осми март и още от днеска ми се примоли да я отсрамя с баница - е, няма да е само баница, аз с малко не се задоволявам, и съм намислил тамън 4-ри неща да суча, бъркам, навивам и пека, та пак ше ми пишете неизвинено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без мене, за пореден път. Жената е решила да почерпи всички във фирмата си за Осми март и още от днеска ми се примоли да я отсрамя с баница - е, няма да е само баница, аз с малко не се задоволявам, и съм намислил тамън 4-ри неща да суча, бъркам, навивам и пека, та пак ше ми пишете неизвинено. :D

 

Ице,айде стига с извиненията!Баницата и другите неща може да ги приготвиш преди срещата и да ги печеш след това!Стар комунист такъв........! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без мене, за пореден път. Жената е решила да почерпи всички във фирмата си за Осми март и още от днеска ми се примоли да я отсрамя с баница - е, няма да е само баница, аз с малко не се задоволявам, и съм намислил тамън 4-ри неща да суча, бъркам, навивам и пека, та пак ше ми пишете неизвинено. :D

 

Ице,айде стига с извиненията!Баницата и другите неща може да ги приготвиш преди срещата и да ги печеш след това!Стар комунист такъв........! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Ице, не се стърпях и аз - Ма ако една баница и още три-четири компонента меню не можеш да оправиш до обед... smile091

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое да съм стар, ребята, ма съм запазен. :mrgreen: И проблемата с компонентите не е никаква, но в събота имам нещо друго за правене, а в неделя ще се наспя, ще сготвя за понеделник квот требе и после имаме семейно ходене до Люлин 5, един магазин сме си набелязали за опостушаване. Та ше ми липсвате. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също пропускам тази седмица. Ще намина към Варна и в понеделник съм свободен за някоя сладкарничка примерно, около моренцето. Та ако има безработни у варна - да свиркат smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от вас начи!!

Кво има в Люлин 5 дет не го знам аз! Има един магазин Plus! дето прилича на квартална бакалия. Нищо интересно и качествено вътре. Фантастико и магазини Европа са като МОЛове в сравнение с него.

Ице, предлагам ти да дойдете на НИМ, па после ше ходим заедно до Plus! Таман ше ти споделя разочарованието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз няма да мога да мина и на тази и на следващата и така .... Но добрата новина е, че намеря ли си друга работа, толкова бързо ще излетя от тази, че и ABT то ще ми диша пушека от гуменките

 

Ице, не се притесняваи, ти поне идваш а има хора дето само драскат и едни път не съм ги видял. На Spartan 2 pyti mu писах, на Inferno wednyj глас в пустиня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време се каня, така че утре съм със сериозното намерение да дойда :)

Eвала, най - накрая някои да дойде, а не само да мълчи на личните, като мишка. Аз най - вероятно ще дойда с кранкенщайн но ще закъснеем към 30мин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше масирана атака над магазин Плюс, завършила с опустошени рафтове, претъпкан багажник с дивотии и изпразнен портфейл на житата, та утре ша са мернем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво им се радват вашите хора на този магазин "+" .В Бургас откриха 3 и стоят празни,цените са както по бакалийте,скъпичко е.Най-ефтините са кауфланд и карфур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз Кауфланд най го уважавам, ама на жената една колежка и го похвали, тя живее наблизо до магазина и мойта благоверна се запали. :mrgreen: Иначе има някои интересни работи, но не е нищо особено. Ама пък са много любезни вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше масирана атака над магазин Плюс, завършила с опустошени рафтове, претъпкан багажник с дивотии и изпразнен портфейл на житата, та утре ша са мернем.

 

Ето това е приказка. Ако не припадна след лекции утре - обезателно ще дойда. Обещавам колата ми да е най-калната в редиците на НИМ. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий пуснете снимки, пък независимо жури от изтока ще прецени на кой колата е най - мръсна! :mrgreen:

Пък ваше право ще е да се гордеете с това или да се покаете .

Наздраве софиянци ! Дан забрайте да подарите утре по едно цвете на жените , че много се сърдят. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.