Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

...айде нема нужда ... при -10' ни моиш запали ГАЗ, ако ще с огнен вестник да опитваш... имам предвид ако не си угасил двигателя преди малко, а е седяла и е мръзнала пред блока, НАВЪН, цяла нощ ... smile021

Подкрепям Мишо. 120-ката докато беше "уличница" и на газ, зимата си палеше сутрин безотказно. Не съм се съобразявал с мембраните - някои казват, че не било добре да се пали на студено на газ. Нали са консуматив. Пък и за 4 години експлоатация не се налагало да ги пипам :mrgreen: Мите, марш за диагностика smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми за групова и по-мащабна разходка из Витоша остава в сила.

:smt017 Подкрепям!

:smt017

Тази седмица ще бъде красиво, ще има и снежец smile147

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде тая неделя да проверим как готвят в ресторантчето, дето беше зад онази машина за утъпкване на сняг(мястото май се казва "Офелиите" или нещо от сорта :-k ) smile001. Или в хижата, дето е няколко км по-нагоре. Пътят е съвсем проходим :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде тая неделя да проверим как готвят в ресторантчето, дето беше зад онази машина за утъпкване на сняг(мястото май се казва "Офелиите" или нещо от сорта :-k ) smile001.

 

Ако трябва да съдя за храната по тоалетните им... със сигурност ще е студена, ще мирише и е много вероятно по някое време в нея да е пребивавала котка. Имам лоши спомени от първобитната им тоалетна. По-зле е от онази, която бе възпята в Трейнспотинг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде тая неделя да проверим как готвят в ресторантчето, дето беше зад онази машина за утъпкване на сняг(мястото май се казва "Офелиите" или нещо от сорта :-k ) smile001.

 

Ако трябва да съдя за храната по тоалетните им... със сигурност ще е студена, ще мирише и е много вероятно по някое време в нея да е пребивавала котка. Имам лоши спомени от първобитната им тоалетна. По-зле е от онази, която бе възпята в Трейнспотинг...

 

Въх! :? Аз си мислех, че от боба "а`ла Социални грижи" в хижата от миналата неделя няма накъде по-зле smile012. Хуу де, мислете тогава къде може да ходим, че аз съм безидеен :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз може би ще дойда. До сега не съм ходил, сте се радвам да се видим и запознаем. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.