Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

И аз съм на линия за утре smile021 (edit - по всяка вероятност smile049 ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен само с греяно винце и сладък салам мое да ме подмамите да си покажа носа навън в тоя бахър smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да донесе VAG-COM,че и аз имам нужда да видя това/онова,щото после тръгвам да се прибирам към Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде вече съм в София,но нещо сте несериозни.Днес за 24 ч. 1400км. \:D/

аз 1400 км ги минавам за 12ч 30мин smile004 \:D/

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там \:D/ (тъй де, в момента не съм там, но след 40тина минути потеглям)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За импровизирана сбирка - добре се получи. Гогата се похвали, че преди да дойде бил покарал до Копитото и обратно и за да го накажем - го върнахме обратно. Ама този път и ние отидохме като свидетели. Ето какво изпуснахте и днес!

 

p.s. Моля за извинение за темпото на Маргарита в планината... Особено на изкачване. smile091 Не, че на слизане нямаше забавни моменти. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха

така се разказва как се кара и се снима едновременно:

http://dinka.snimka.bg/automobiles/skod ... 083720.big

 

smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нематe умора, начи - браво. :mrgreen: :smt017 Green_Witch, Thunderbolt, мерси за снимките smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много от тях не са точно мое дело. Thunderbolt е виновен за някои от най-хубавите кадри. :)

А обясненията му за това как да се снима в движение бяха много полезно, но на връщане не посмях да снимам. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то горе си бяха едни около -8/9 градуса според шкодилака :-k и аз имах едно сериозно поднасяне при слизането, ама всичко мина без инциденти. :oops:

 

проблем ли ще е ако щипна няколко снимки за фейсбук-а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то горе си бяха едни около -8/9 градуса според шкодилака :-k и аз имах едно сериозно поднасяне при слизането, ама всичко мина без инциденти. :oops:

 

проблем ли ще е ако щипна няколко снимки за фейсбук-а ?

 

Никакъв. Даже, ако искаш - мога да ти ги пратя по скайп, примерно... Във Фейсбуук ще се качат с доста по-добро качество, отколкото в Снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За импровизирана сбирка - добре се получи. Гогата се похвали, че преди да дойде бил покарал до Копитото и обратно и за да го накажем - го върнахме обратно. Ама този път и ние отидохме като свидетели. Ето какво изпуснахте и днес!

 

p.s. Моля за извинение за темпото на Маргарита в планината... Особено на изкачване. smile091 Не, че на слизане нямаше забавни моменти. :roll:

 

ГоУЕмо наказание, просто не знам как го преживях smile001. Едва ме навихте, както се казва. А за темпото на изкачване - аз останах с впечатление, че го определяше онзи с Нивата, който караше пред мен smile049 , така че за нищо няма нужда да се извиняваш. Дам, на връщане беше много весел момента, когато онзи *** изпреварваше по завоите(на леда ](*,) ) и се опита да се пъхне между мен и теб :smt0344. Иначе готина срещичка се получи като цяло :smt017.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ха ха! Аз този го бях забравила. Интересно се получи с него. Аз го видях как се засвятка в насрещното (а беше доста зад теб). След това, като му прецених акъла реших да забавя малко, защото насреща се задаваше хубав ляв завой. Не ми се искаше точно такъв тип човек да ми лежи на съвестта. И той аха - да се намърда между нас, ама аз съм намалила вече... и гааааз - изряза ни двамата на един дъх. После и Thunderbolt го изрязаха доста рисковано... Абе - луди всякакви. Не разбрах само за къде се беше разбързал така.

 

Предлагам най-официално да се готвим за следващата среща! И пак да се покатерим до там! smile132

 

п.с. Този с Нивата работеше в моя полза. :) Иначе Thunderbolt щеше да си изяде волана от яд, че се движа толкова бавно пред него. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този с маздата беше тотално откачен. видях как ви изпревари и се мръднах в страни (което не попречи да създаде опасна ситуация и при мен)... но пък и аз какви ръчни дърпах на тръгване и точно се връщам в групата и гледам едни полицаи гледат лошо smile021 smile021 smile021

 

Иначе Thunderbolt щеше да си изяде волана от яд, че се движа толкова бавно пред него. smile048

smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо пък съм бесен ](*,) .До 14.30ч. бях зает със състезанието на сина ми в зала "Фестивална",след което бях принуден да тръгна с мръсна газ обратно за Варна.

А толкова исках да се видя с pow,gogata,Green_Witch и компания.

Искренно съжалявам,но всяко зло -за добро.

 

п.п Хубави снимки,поздравления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дава отговор на ЛС-то ми до теб. Е, аз не успях за срещата - изпуснах теб, изпуснах похода до Копитото, но пък можеше да СТИСНА ръката на ВуДу - хехехехехехехе. Ся се чудя - да се радвам ли, да тъжа ли? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има телефон на Чичо Джак да ми го прати на лично че не мога да го открия МЕРСИ!

аз ти го дадох на лично ... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво - май зимните срещи ще се преместят на Копитото... лошо нЕма де ;) То и аз в последния момент реших да св включа, но пусто ЕГН - казах на жената предната вечер да ми напомни да превключа на бензин преди да паркирам, но забравихме и двамата... резултатът - няма палене при -9 С и от въртене аку-то :smt018. Е, поне всяко зло за добро - още от сутринта ме болеше гърлото и снощи разбрах, че си имам ангинкааа, а с нея разходките в студа не са за препочъчване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До следващата среща да си оздравял. Предложението ми за групова и по-мащабна разходка из Витоша остава в сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... резултатът - няма палене при -9 С и от въртене аку-то :smt018...
Сори за OFFа, ама ше ти направя показно и после марш на диагностика.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми за групова и по-мащабна разходка из Витоша остава в сила.

:smt017 Подкрепям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... резултатът - няма палене при -9 С и от въртене аку-то :smt018...
Сори за OFFа, ама ше ти направя показно и после марш на диагностика.

айде нема нужда ... при -10' ни моиш запали ГАЗ, ако ще с огнен вестник да опитваш... имам предвид ако не си угасил двигателя преди малко, а е седяла и е мръзнала пред блока, НАВЪН, цяла нощ ... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.