Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Не ме разбра. Т.е. имах предвид колко часът среща и къде. Няма са дигаме от 14.00 нататък по баирите я. 14.00 трябва да сме на НИМ. Та колко часът и къде?

 

Събираме се между 13:30 и 14ч. на НИМ, качваме се до горе и после засядаме на ОМВ-то или пред НИМ. Надали "дигането по баирите" няма да трае повече от час - час и малко, така че до към 3 трябва да сме се върнали според мен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на "Морените" не може ли да хапнем по една супичка? Че в ОМВ-то няма толкова готина...пък и с биричка smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Peslav е писал, че в неделя е на работа до 4 следобед. За това съм писала, че ще е готино да се върнем след разходката до горе, за да се запознаем с него. И да му залепите стикер. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на "Морените" не може ли да хапнем по една супичка? Че в ОМВ-то няма толкова готина...пък и с биричка smile027

 

Кажи ква супа ти се яде и ще занеса цял казан горе. То и без тва преди имаше идея за "клубен боб" :mrgreen: Само колежката да домъкне посуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на "Морените" не може ли да хапнем по една супичка? Че в ОМВ-то няма толкова готина...пък и с биричка smile027

 

Кажи ква супа ти се яде и ще занеса цял казан горе. То и без тва преди имаше идея за "клубен боб" :mrgreen: Само колежката да домъкне посуда.

 

Амиииии... Те котките трошат у нас постоянно, но ако все пак ще се носи казан с къкрещ боб, мога да взема пластмасови чинийки и лъжици. Тъкмо боба освен къкрещ ще е и джуркан. Особено ако се качи до Копитото и се върне обратно на НИМ. :lol: Гогата ще донесе едно пале с хляб добруджа, а C2H5OH ще донесе лют пипер! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойда в неделя на НИМ, лука от мен. Ама ще го ядете на паркинга, че до горе не ми се качва. А аз ще снимам как грухтите и молите за 'лебец :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е по-удобно за всички може първо тържествения гала-обяд и след това забавата по завоите. ;)

 

Тамън повечко ГАЗ ще даваме нагоре по баира. smile048 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една Нива със стикер на клуба около 15:12 При бриколаж на цариградско посока орлите, но човека нещо се потайва, да не е зарязал и тои форума

 

Относно качването - Айде стига бе 14часа тръгване 15часа на ОMV то аиде стига бе !!! Ако не се остане поне до 18 какъв е смисъла да се изгори бензина въобще? Sofia sightseeing ще правим! БОб, простотии на НИМ ... пласмасови чинии ... и тва OMV какво толкова сте го залюбили все едно ви е 2 ри дом, ебати отвратителната бензиностанция, ебати мизерното място за срещи. Бирата е на цена като в нормално кафе, ядене няма освен някакви супер измислени сандвичи 100грама за 4,99... супер не организирана работа !!! На 6км ми е и какво от това предпочитам на и на 10 да е ама на нормално място

Ако смятате да се качите и да слезнете от 14 до 15 и после да се забиете в ОМВ то прав ви път, казвайте от сега да знам да не идвам, не се бъзикам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво предлагаш? smile049

 

И аз много обичам да хейтвам, но не разбирам какво искаш да се случи? Дръпки? Ръчни? smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко, аз едно не мога да разбера - скапани сме били, форума афиф, според собствените ти изказвания - що въобще се занимаваш с нас, па макар под друг ник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото обичам шкоди, но това няма нищо общо с това че сте несериозни и че нямате никаква организация.

 

Ако искаш да се дърпаме ок, аз не съм отказал

 

Предлагам - за пореден път студенски град

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина, какво предлагаш Сашо? Дръпки? Ръчни по завоите? Какво? Явно не си се качвал уикенда към Копитото, за да видиш какво движение има smile049. А за ОМВ никой не те задължава smile009. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се дръпна от НИМ до Копитото с Сашо! Който пръв стигне горе почва да брои минутите до пристигането на следващия. Примерно...3 минути закъснение = 3 каси арианка! Ко ше кажеш? М?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се дръпна от НИМ до Копитото с Сашо! Който пръв стигне горе почва да брои минутите до пристигането на следващия. Примерно...3 минути закъснение = 3 каси арианка! Ко ше кажеш? М?

 

Аз съм с летни регенерати, не мога по снега да се състезавам че ще я изтърва в дерето. Така като гледам желаещите да доида са 0, а и идеята да седим само 10 мин не ми допада, не съм навит да набия 20лв за гориво за да отида там къдеот не съм желан, та за сега съм пас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отпадне Копитото,може и аз да дойда. :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отпадне Копитото,може и аз да дойда. :smt033

 

Ти ела, пък за Копитото - ще те навием. smile001

Просто не ми се ходи по чукарите,имам лоши спомени от последния трип. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина не виждам защо се палиш толкова.

казано е към 2 часа по обяд на паркинга на НИМ. ходенето до там (камо ли до копитото) е изцяло по желание и никой не те задължава да присъстваш. ако не ти харесва идеята просто подминаваш темата и готово, както би казала вещицата "паник йок". ако искаш да организираш някаква друга сбирка, отвори нова тема и там предложи място с гигантски паркинг и шкембе

 

аз и без друго нямам какво да правя в неделите (освен да чистя десетки колички), тъй че на и тази съм сигурно присъствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отпадне Копитото,може и аз да дойда. :smt033

 

Помисли над варианта да си оставиш колата на НИМ и да се возиш при някой ;). Иначе пътя до Копитото е супер(вчера се качвахме с Фреша до там с едно Sedici) и, честно казано няма какво да те притеснява. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.