Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

А за тази неделя? Ко праими?

 

Гледаме Фисико във Ферари smile048

А след това на раздувка на НИМ да ги обсъдим. Както едно време беше раздувката на Централна баня за футбола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след това на раздувка на НИМ да ги обсъдим. Както едно време беше раздувката на Централна баня за футбола.

 

Или преди това :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А след това на раздувка на НИМ да ги обсъдим. Както едно време беше раздувката на Централна баня за футбола.

Или преди това :-k

Или по време....и Пепи с лаптопа и цифровия приемник на OMVто smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или по време....и Пепи с лаптопа и цифровия приемник на OMVто smile021

 

95% вероятност smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та? Ша има ли среща 'неска ил' ня'а да има?

 

Аз ще дойда ...

 

Аз също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях на сватба smile049. Но другата неделя смятам да се разпиша на срещата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам да доида, но нямам пари за бенц. Някои може ли да ме вземе някъде из бул. българия

аз мога да те взема ... ама не искам да питам дали ще има среща утре ...

защото знам, че НЯМА ДА ИМА smile049 smile009

 

П.С.ако все пак има, обади се откаде да те взема, аз съм в борово, така че бул. българия е до мене ;) пък ще черпиш по бира smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичи, среща ЩЕ има. smile001 Друг е въпроса ако завоалирано казваш, че смяташ пак да се скатаеш :mrgreen: smile048.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичи, среща ЩЕ има. smile001 Друг е въпроса ако завоалирано казваш, че смяташ пак да се скатаеш :mrgreen: smile048.

 

кои ще сме, ти, аз и maxrpm ли? като гледам не аз, а всички останали пак ще се скатаят ;) ...

ма дори и само ние да сме , нали ще почерпиш по бира ... а и да те видя Гога, че не помня как излгеждаше нито какво караше ... ще дойда ! ( пусто море бре, да не ти е хвърлен пъпа там ;) )

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на вилата утре, но ще гледам да се смъкна за малко от Банкя до Бояна да ви видя, кучета стариии smile074

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам да доида, но нямам пари за бенц. Някои може ли да ме вземе някъде из бул. българия

 

в 13:55 ако искаш!

това спирката дето е след каблешков нали, след вишката на куките веднага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво, само че в последно време само на картинка съм я виждал. Няма с кого човек да се дръпне. Няма на кого да отворя капака и да си кажа - " А ето още 1 спортна барачка, също като моята"

За другата среща може да се организира нещо като за тебе :mrgreen:

post-436-13845311585_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво, само че в последно време само на картинка съм я виждал. Няма с кого човек да се дръпне. Няма на кого да отворя капака и да си кажа - " А ето още 1 спортна барачка, също като моята"

За другата среща може да се организира нещо като за тебе :mrgreen:

аз също може да се включа ... ще ви дам 50м преднина smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този автомобил всичко е изпипанo,както се пее в една песен smile048 Алтернатора е 55,останалото ще изясним на срещата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми смачкат с танк колата (Гогата ме наплаши smile092 ) ще дойда и аз smile152

smile091 Нема да се пУашиш, молим тъ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, нов съм във форума искам да попитам кога е следващата среща и къде се намира това НИМ ? Ще се радвам да се засечем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.