Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Абе,аз тоя път ще дойда наистина smile001 пък с мадамите ще го мислим,ако не мога да черпя по 2 големи бири :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ш'ви прОпуснА и тойо път, :mrgreen: вместо да си лафят на Бояна жените за рецепти, ше си водя жените на село да правиме туршии. Гроздобера вече приключи, http://podw.snimka.bg/family/grozdober.431531 и съм се прибрал днеска сутринта в 7:30 от ПД. Заредил съм 8 бъчви, виното след месец е готово, ракийката - по Петльов ден. :D Та требе и с мезето да съм подготвен.

 

...

беше обещал да пуснеш ВИДЕО с The Drift King от събора тази година ... ама сигурно не си имал време да го отработиш... :-k

 

Лъчо, не съм те забравил, ще гледам да го пусна тази седмица. :smt017

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Ице,май не си участвал в гроздобера!Случил си на тъст и тъща!Пък и те,зет фотаджия! :lol:

Гледам само кучешка любов си снимал! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, обрахме 5 реда по 200 метра всеки за 4 часа - аз и жена ми само, тъста мааше със Жигулата от лозето да вилата и обратно, 6 пъти, с касетки, чували и кофи и само идва и вика, свърши ли гроздето и като види кво сме му наредили, изпъшка, товари и газ натам и обратно. :mrgreen: Не си взех апарата на лозето, да се посмеем още, а после бех уморен за по-обстойна фотосесия. Това беше материала от третото лозе, другите две са брани без наше участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, но се съмнявам, че ще се съберат хора тази неделя. Аз оправих проблема си с нечовешкия разход и след малко ще отида за бенз, така че ще съм там. Ако приемем че ще вали като днес, ни трябва ново място. Аиде на бързо спретнете 1 дискусия и да се промени заглавието на темата с новото "зимно" място за срещи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, но се съмнявам, че ще се съберат хора тази неделя. Аз оправих проблема си с нечовешкия разход и след малко ще отида за бенз, така че ще съм там. Ако приемем че ще вали като днес, ни трябва ново място. Аиде на бързо спретнете 1 дискусия и да се промени заглавието на темата с новото "зимно" място за срещи

и да доведеш мацката от аватара ... ама с този оутфит дето е на снимката ...

пък ако и е сутдено, ще я стоплим на место ;) smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичо Джак,

 

Крайно време е да осъзнаеш, че това не е форум за свалки а автомобилен такъв! Нееднократно ти правих забележки, ма не вдяваш [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да доведеш мацката от аватара ... ама с този оутфит дето е на снимката ...

пък ако и е сутдено, ще я стоплим на место ;) smile092

чичо ти така като ме гледаш мислиш ли че такава мадама ще ме хване? Аз просто нямам пари smile009 , тая е няква от нета. Ти си си играч аз съм селка пръчка що се отнася до жените smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 maxrpm доведи му я бре. Погледни я колко е напушена.

Сега сериозно. В неделя да решим къде ще се сбираме ако вали, че на НИМ още малко и smile129 В момента клинча е безобразен (7.6 °С).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сериозно. В неделя да решим къде ще се сбираме ако вали, че на НИМ още малко и smile129 В момента клинча е безобразен (7.6 °С).

 

Тамън де - ще подрифтим в снега и ще си ходим после smile091. А сега сериозно - в ОМВ-то отсреща предлагам аз. Надявам се също така да успея да се довлека на срещата :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще дойдем с младежа (надявам се). За мацки... Не се сещам дори и за една девойка, която ще се реши да се качи в автомобил, управляван от мен. Пък и вече ми излезе име на "рейсър". Че и в 6-то щяха да ме прибират... Та не зная. Бирите са по-изпълнимо желание. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега само с една ми се е случвало да се вози спокоино без да се оплаче, да ми крещи в ухото и да се държи за жабката все едно иска да я изкърти

 

smile091 smile091 Сигурно затова в моето Пежо няма жабка... и спортните колани ги свалих, за да няма "умни" въпроси и физиономии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението да се съберем някой път на картинг... Моето конкретно предложение е за закритата(т'ва с някои уговорки :lol: ) писта "Pole Position" до базата на ЦСКА в Дружба май се води. Може да си спретнем и състезаниице :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението да се съберем някой път на картинг... Моето конкретно предложение е за закритата(т'ва с някои уговорки :lol: ) писта "Pole Position" до базата на ЦСКА в Дружба май се води. Може да си спретнем и състезаниице :D

 

Нямате никакви шансове! smile004 Ще ви спукам! smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението да се съберем някой път на картинг... Моето конкретно предложение е за закритата(т'ва с някои уговорки :lol: ) писта "Pole Position" до базата на ЦСКА в Дружба май се води. Може да си спретнем и състезаниице :D

 

Нямате никакви шансове! smile004 Ще ви спукам! smile153

от какво незнам само :D ???

 

EDIT: нямах кирилица на този компютър от който го написах ... айде малко по спокойно а ?!?!

smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ot kakvo neznam samo :D ???
Пиши на кирилица бе smile029

Пфууууу че спам! Ися, Пепи - ай ша ва замола.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото идеята за картинга е страхотна. Само предупредете, за да си метна кецовете в колата, че с токчета няма да стане. smile117

 

Иначе... Познайте кой е No. 2

 

nomer-2-3.jpg

 

nomer-2.jpg

 

Ето пистата, на която са направени снимките:

 

Lauta.jpg

 

На закритата в Дружба съм ходила неведнъж. Помня, че една зима половината от нея беше наводнена и изсмукваха водата с нещо като прахосмукачка. Това не попречи на младежа и на брат му да се "пуснат". След това бяха като мокри котета. Единственото, което не ми харесва е, че настилката е нещо като цимент и много "лъзга". Също така е доста къса, но за през зимата друга алтернатива няма. Или се лъжа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а утре... СРЕЩА ЩЕ ИМА ЛИ???

 

Аз също ще посетя мероприятието :)

ти земи ела и на някоя среща, че след събора не си плащал членски внос:

КАСА СТУДЕНА БИРА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да караме за сега по обичаината схема, да уточним на кое омв 6те се срещаме като алтернатива и едва за следващия път да мислим за друго място. То в последния момент не става трябва поне 1 седмица по рано да се обяви и да се промени заглавието иначе ще се разпилеем

ама се облечи повече този път, да не зъзнеш пак като предната среща smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението да се съберем някой път на картинг... Моето конкретно предложение е за закритата(т'ва с някои уговорки :lol: ) писта "Pole Position" до базата на ЦСКА в Дружба май се води. Може да си спретнем и състезаниице :D

 

Нямате никакви шансове! smile004 Ще ви спукам! smile153

 

I accept the challenge! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.