Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Ако не бъркам на 4-ти октомври (неделя) от 14:00 на НИМ ( Национален Исторически Музей) Това се намира в София ... ти откъде си ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Стара Загора съм но уча в София кажете ми ориентировачно къде се намира този музей. Благодаря

В Бояна, орентировъчно където днес и утре има рали. :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от поредният новак във форума. Съвсем скоро (миналата седмица) се сдобих с една красавица - 120L и съм повече от очарована. :smt004

 

7619_1163825827717_1590006055_30421533_2176776_n.jpg

 

Това е една от двете снимки, които й направих. Още дори не сме стигнали до някой от сервизите за основен преглед, но и това ще стане.

 

Живеем наблизо и ако не ни мине котка път - ще дойдем с младежа на срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее, нема нема и сега неккъв бум, зарежи, мани. Не мога да повярвам 4 120 ки ?!?!?! ЯКО Остава и бонев да донесе марата иииии....

Средните стрелки у десно педала до ламарината. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от поредният новак във форума. Съвсем скоро (миналата седмица) се сдобих с една красавица - 120L и съм повече от очарована. :smt004

 

7619_1163825827717_1590006055_30421533_2176776_n.jpg

 

Това е една от двете снимки, които й направих. Още дори не сме стигнали до някой от сервизите за основен преглед, но и това ще стане.

 

Живеем наблизо и ако не ни мине котка път - ще дойдем с младежа на срещата.

 

супер , още една мацка от софия във форума :) ... дано да е по-сериозна от другите и да ни радва по честичко с присъствието си по срещите на НИМ :) друго си е като има и женско присъствие smile092 ... можем, ако все пак не стигнете с колицата до там, да ви вземем от някаде ... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... можем, ако все пак не стигнете с колицата до там, да ви вземем от някаде ... smile021

 

Мисля, че подценяваш 120-ките без основание. Както вече споменах съм повече от очарована, а непристигането може да е по две причини. Или да не сме в София или да се изложа като шофьор. :roll:

 

За сега клоним към идване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от поредният новак във форума. Съвсем скоро (миналата седмица) се сдобих с една красавица - 120L и съм повече от очарована. :smt004

 

7619_1163825827717_1590006055_30421533_2176776_n.jpg

 

Това е една от двете снимки, които й направих. Още дори не сме стигнали до някой от сервизите за основен преглед, но и това ще стане.

 

Живеем наблизо и ако не ни мине котка път - ще дойдем с младежа на срещата.

 

супер , още една мацка от софия във форума :) ... дано да е по-сериозна от другите и да ни радва по честичко с присъствието си по срещите на НИМ :) друго си е като има и женско присъствие smile092 ... можем, ако все пак не стигнете с колицата до там, да ви вземем от някаде ... smile021

 

На колежката Добре дошла ! :) Приятни моменти във форума и весели сбирки с колегите ! :) Безавариен път с придобивката! :)

На теб ЛЪЧО.....от всички постове си личи кой е най-сериозен по срещите,както и да е! ;) Веднъж не се обади да кажеш: "Айде на среща на НИМ, нали" ???? Не, че чакам слециална покана, просто щом ти липсваме толкова.....потърси ни! smile004 Ама господарката ще се кара, то това е ясно! smile004

Тази неделя обаче съм на линия! :))))

До неделя колеги!

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от поредният новак във форума.

Добре дошла и от мен. Има раздел за "120ките", ако имаш някакви въпроси с радост бихме ти помогнали.

Много ми е интересно как реши да си купите 120ка. Има ли история?

За всекидневна кола ли ще я ползвате или може би кола за удоволствие?

Радвам се че има хора коите ценят тези коли.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се надявам най-накрая да успея да посетя шкода сбирката (тази неделя) :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се сериозна сбирка ей ся в неделя. На всички нови колеги - добре дошли (пристигам със стикерите). На ветераните - ха дано Ви видя, че ми е домъчняло за вас (Mery Jery, vasilisa, Боби Доктора, Mishelle, Krankenstein, The Freshmaker и т.н.) Пък ако и някой от страната се включи в нашата среща ще бъде още По По Най. Да кажа само, че малкия Шкодаджия (сина ми с Шкода шапка, благодарение на PVV) ще е на линия.

Ай да идва неделята, че нямам търпение. Нали Ице!!! За чичо Джак и Пепи не се съмнявам, че ще са на линия. Все пак... 014094058.jpg

ай без коментар. Не се съмнявам и за всички останали колеги - ID A, coverdale, lubomirov1985, The Best Forman и.....ай да не изреждам, че ше зема да пропусна някой и да ми се сърди.

Колеги, една от последните летни срещи за 2009. Нека да е "ка си требе"! smile159

 

П.С.- VALDOоооооооо, ари ве. Няма ли пак да ни идваш на гости. Забирай Бургазлии и право на НИМ.

 

П.С.2 - Варнааааа, и Вий сти поканини (Black Pearl ти също. Кво кат си от Добрич). А и всички останали колеги, имащи път с повод и без повод към Шопия (София).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, ква беше тая генерална нота тип покана до всички официални Шкодаводи, бре? Страшен си, как да ти откаже човек. :mrgreen: :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама ти нямаш вече тъща, а аз си имам :mrgreen: .

 

Тя и мойта змИя днес ми се обади лично - а не го е правила от пролетта - да ми каже да се стегам да идвам да берем, дано да е другата седмица, у нейно село по-късно зрее гроздака.

 

Ей - Мишо, Васко, Чарли, димон, аз - кой друг е грозданка или некво друго плодче със собствени масиви, да си признава, че после декември среща-вино и ракия-дегустация требе да спретнеме, да тестваме клубните изби. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама ти нямаш вече тъща, а аз си имам :mrgreen: .

 

Тя и мойта змИя днес ми се обади лично - а не го е правила от пролетта - да ми каже да се стегам да идвам да берем, дано да е другата седмица, у нейно село по-късно зрее гроздака.

 

Ей - Мишо, Васко, Чарли, димон, аз - кой друг е грозданка или некво друго плодче със собствени масиви, да си признава, че после декември среща-вино и ракия-дегустация требе да спретнеме, да тестваме клубните изби. smile027

Ей не пропускайте виден дегустатор из между Шкода средите - VALDO. Той трябва да присъства на дегустциите. А къв е скараджия, не е за разправяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,госпожицата е вече пред блока и чака да дойде Неделя! smile117 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,госпожицата е вече пред блока и чака да дойде Неделя! smile117 :mrgreen:

Ма тя госпожица ли е ... аз мислех , че е вече в климакса smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4ти ли е срещата? Да дойда да се видим ;-) smile152

:smt017 smile187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги по-масово ако обичате. Имам много стикери и не съм лепил от отдавна. Стоката залежава!. Трябва да се продаде! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.