Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Колеги да се уточним. Значи, събираме се на паркинга. Ако се запреместваме моята ще остане на паркинга на НИМ и ще сложа табелката - В OMV отсреща. Така че споко. Аз ви предлагам да не ходим на гонкаджийското OMV защото няма място за паркиране, а утре го дават все още да вали. Освен това на гонкаджийското OMV вече е много далеч обръщалото.

Ай до утре. smile159

 

edit: Току що Емил Чолаков каза по битивито, че току виж и слънце грейнало smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

 

edit: Току що Емил Чолаков каза по битивито, че току виж и слънце грейнало smile163

 

 

Ха дано ,че предпочитам open air events :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА паркинга на НИМ се чакаме ако вали ще отидем на ОМВ ! За колегите/жките на които колите харчат 30ка мисля, че ще се намери място да дойдат с нас до ОМВ :-) uncle я теб ще се чуем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз смятам да доида директно на ОМВ то срещу входа на музея, колата харчи 30ка и няма да мога да обикалям сори. За сменянето на ОМВ то мисля че е прекалено в последния момент и би било по удачно да стане за другата среща

Пък ние и преди сме се събирали на това ОМВ не мисля че е проблем, нито ще бъдем пове4е от 15 коли според мен. На паркинга на ним е забранено паркирането, преди около година имаше и знак че е забранено влизането в 2 те посоки

този знак не важи за форумните клубове - там се правят всички срещи ;) ... така че споко - аз съм вечче гъст с охраната - НЯМА ДА ИМА АКТОВЕ smile168

НА паркинга на НИМ се чакаме ако вали ще отидем на ОМВ ! За колегите/жките на които колите харчат 30ка мисля, че ще се намери място да дойдат с нас до ОМВ :-) uncle я теб ще се чуем.

при мен има 4 + 1 (в мен за някоя готина колежка) места в колата - така че, който иска да се повози в лукс-спортен автомобил от НИМ до ОМВ - да заповяда smile091

мога и да взема някой от някаде, ако има нужда от помощ, да го дръпна, да го докарам или т.н. smile001

 

п.п.ама звъннете, че няма да съм на линия до срещата - 0885 855 680

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt004 еййй, много 120ки май ще се появат, идваааааааааам да си начеша краставите ушенца със качествено пъркане smile092

 

 

ППП - тюх, излезе ми работа, ще закъснея, обаче ще дойда :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо нямам търпение да мине един час и да отлетя към НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна среща се сформира и имаше лепенки за повече от трима ;-) Снимки и видео материали в секцията ;-) Само ей този ни липсваше http://vbox7.com/play:ca0823b5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра беше сбирката, чакаме снимки.

и още веднъж да се извиня на човека със синята фелиция, за глупостта която замалко да направя :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow,дай сега 20-30 снимки да ви видим,че се затъжих за софийската банда. smile001

 

Той отсъства, ама други се погрижиха за снимковия матр`ял smile001.

Наистина много приятна срещичка и доста масова. Имаше и дръпки с 120-ка с двигател от Форд и турбо по-голямо от двигателя :mrgreen: , жалко че същата се потроши по едно време. Надявам се бързо да я оправи колегата :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, да благодаря от сърце, че ми разглобихте Маргарита, след това я сглобихте и не остана нито една излишна част. Нещо повече - фаровете светнаха! smile135

 

После, да благодаря за веселата компания, за игрите и закачките. Благодаря за лепенката и не на последно място - за това, че полицаите на мен се караха, че "съм се дърпала". За малко да ме приберат в 6-то районно. smile035

 

След тази среща се убедих, че моята 120-ка е най-бавната, но и най-здравата от днес-присъствалите. (т.е. закара ме до вкъщи след баниците) smile159

 

С голям кеф ще дойда и на следващата среща! smile021

 

p.s. Де е секцията за снимките да добавя и аз някой-друг кадър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, да благодаря от сърце, че ми разглобихте Маргарита, след това я сглобихте и не остана нито една излишна част. Нещо повече - фаровете светнаха! smile135

 

После, да благодаря за веселата компания, за игрите и закачките. Благодаря за лепенката и не на последно място - за това, че полицаите на мен се караха, че "съм се дърпала". За малко да ме приберат в 6-то районно. smile035

 

След тази среща се убедих, че моята 120-ка е най-бавната, но и най-здравата от днес-присъствалите. (т.е. закара ме до вкъщи след баниците) smile159

 

С голям кеф ще дойда и на следващата среща! smile021

 

p.s. Де е секцията за снимките да добавя и аз някой-друг кадър?

пускай тука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше добра, имаше доста народ :) Ама моя карб сдаде багажа като си тръгнах към нас... така,че ако някой мможе да помогне.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow,дай сега 20-30 снимки да ви видим,че се затъжих за софийската банда. smile001

 

 

Ни мъ дразни, ей, душо отмъстителна :evil: :mrgreen: - замъкна ме жената на пазар, 4крилен гардероб и други дреболии си била харесала - отиде ми и деня, и срещата изтървах, и със 600 и кусур лева олекнах - днеска ми беше кофти ден. :smt0344

 

Браво, колеги, много хубава среща е станала, на Лъчо много му отива бонбонената класика, а бялата 120-ка кърти, в невероятно състояние е. :smt017 Благодаря за снимките. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо бе, Ице. На 18-ти ще наваксаш smile004. Дано до обяд се приведа в състояние годно за Шкода-среща(за справка - подписа ми smile048 ) :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ни мъ дразни, ей, душо отмъстителна :evil: :mrgreen: - замъкна ме жената на пазар, 4крилен гардероб и други дреболии си била харесала - отиде ми и деня, и срещата изтървах, и със 600 и кусур лева олекнах - днеска ми беше кофти ден. :smt0344

...

 

Свиркай си! Ние вчера излязохме да поразгледаме и ... гардероб, прахосмукачка, завивки ... 1000 лева в минус. Та и бас загубих дето тия 1000 са като ордиовър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУК и моя скромен /поради краткото ми пребиваване/ принос към фотоархива.

Ама моя карб сдаде багажа като си тръгнах към нас... така,че ако някой мможе да помогне.... smile159

Ха, тъкмо се сетих, че забравихме да ми покажеш как е паснал самаровия карб /ако си вече с него/, видях и снимах само джантите. Какъв проблем ти направи карба? Не че мога много да помогна, евентуално само да си го взема обратно, ако се окаже, че ен е бил читав...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бре. Снимки в раздел снимки. А що се отнася до Ицо и Пепи. Ицеееей, Пепи поне беше в роуминг, а ти... smile175 Ти си си помислил, че ш'ти избяга гардероба. ГоУема грешка. А трябваше да дойдете. Не за друго. Споменах ви поне 20 пъти.

Снимките в другия раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика.........

 

Мише, гардероба верно щеше да избега - нямаше вече бройки, когато отидохме, първата партида е свършила за час. Платихме го на 100%, още двама души имаше преди нас така - платили и записани - и сега чакам утре да ми се обадят от магазина, че е дошло второ зареждане, да идем с Ирина и Буба да го вземем. За разговора и всичко останало - не се променя, просто ще го направим другия път, като се видим. Благодаря ти за грижите и съветите. smile126 smile159 А че днеска мойта благоверна ме разходи от Лозенец до Левски и после до Младост през Дружба и пропуснах срещата - мъка ми е, изтървал съм Пепи, Мери, Владко и Мими, дето от 100 години не съм ги виждал, новите колеги също, ма не мога да и откажа. smile049

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтап Уили (т.е. Ице). Във всички случаи семейството е много по-важно. Когато, тогава. Ние сме си на линия. А и аз имам сериозен разговор с една млада дама. Тъй че....waiting for you next meeting.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Мечтата на мъжа - нов гардероб smile035

 

Да бе - на мъжа, чушки - аз имам два ката дрехи, един скрин ме оправя, за дамите е, с по две крила и с по толкова чекмеджета за всяка, че то не са тоалети, не е чудо, за дрешник плачат вече, ма немам къде. :mrgreen:

 

Ай стига с тоя гардероб, ша ни плескат модовете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ща са сбираме ли у неделя ба апапи ;) ???

викам да си вземем и жените, те да си лафят за плетки (че наближава зимата и треат тарлъци) и за рецепти (нещо ама НАИСТИНА "фреснко" ми са я дояло) ... докато ние - братята си лафим и си мъркаме ЛЮБИМИТЕ (колите, НЕ жените) ...

да напраим една жива реклама сред жените, барем повече се ориентират към по-добрата марка, па те сами ще си разкажат после и т.н. на приятелки и т.н. на любовници и т.н. ...

абе smile194

 

к'во ша каите ? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.