Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Краси, защо да няма и тази дисциплина :) Всъщност провеждането й зависи единствено от това дали ще има участници за нея и в частност твоето желание за оценка. Ако отпадне, това би се разбрало чак на самия събор, няма как да се знае предварително.

 

За мача - пропуснах го в програмата. Но не пречи да го добавим по всяко време. Би било добре, ако се състои, но си мисля, че ако участниците не са много, може и на малки вратички в горния край на поляната да се проведе. Така ще има и повече публика.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Ако има достатъчно желаещи може да организираме футболен мач на 22.05 от 16ч.

Според мен на поляната няма да има място и предлагам да слезем в Габрово на изкуствените игрища.

Освен някакво импровизирано преброяване да направим в нова тема :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за програмата!

Само като коментар ще кажа, че не е много удобна за хора, които искат да дойдат за един ден...събота няма нищо интересно до вечерта(съответно като започне програмата ние ще трябва да си ходим...), неделя програмата започва прекалено рано, за да пътуваме 200+ километра същия ден и да стигнем навреме за Междене...

 

Няма проблеми, ще се нагодим някак спрямо програмата, важното е веселба да става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е относително понятие, по принцип и аз ще пропусна съботата, но за други колеги вероятно ще е най-забавния ден. Ако си решил да пътуваш в неделя сутрин може да направим колоната с теб, аз няма да карам бързо понеже не успях да си ревизирам пежото, а предницата му е зле след толкова стартове през тоя месец... но все пак ще използвам месечната винетка.

 

п.п. и да закъснеем малко за пистата мисля, че няма да е проблем, щото и там по традиция винаги има доста моткане... стига да намерим пистата, че на моя китайски телефонен gps Междене не фигурира :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как всичко да устройва всички. А за неделя - в 8 сутринта ако тръгнеш, с кафетата по пътя, ако спираш, ще си на пистата преди самите участници. Митето много точно е написал за интересното, с което е още по-трудно да се нагласят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си корите :)

 

:smt019 ТРЕПАЧ! Грубянино! Във всяка тема ме заплашваш с груби тесли! С какво го заслужих!"? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на неуморната подкрепа на beer_champion тази година на поляната ще си имаме прясна наливна бира от Каменица, които стават наши партньори за този събор. Пивото ще се харчи по левче, което е повече от добра цена. Ще предплатя бира за 200 лева. Машината по разбираеми причини няма да е на самообслужване. Пригответе си дребни за нея. Разчитам, че няма да има злоупотреби, защото всяка бира на аванта означава да се бръкне в чужд джоб, което при тази цена би било срамота. Чаши ще бъдат осигурени от вечния и мой неотменим помощник Ицо. Наградите за бирения шампионат ще са от Каменица, така че драги участници, обезводнявайте се, за да сте достойни състезатели в надпиването с бира.

 

Наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наградите за бирения шампионат ще са от Каменица, така че драги участници, обезводнявайте се, за да сте достойни състезатели в надпиването с бира.

 

Наздраве smile159

 

На ущенце: :D апнете едно 100 гр. солено сиренце 5 минути преди началото на Шампионата, да влиза по-бърже и по-гладко биричката. :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво на организаторите! Те си знаят кои са!

Между другото,няма ли да поканим някоя друга медия(ТВ или кабеларка) да отбележи събитието? Би било добре. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже събора е по време на по-топли дни тази година и не се знае как стои въпроса със хладилната база в манастира, си мисля, че най-удачно е пазаруването ден за ден от веригите магазини в Габрово, особено що се отнася за мръвките. Ето за ваше улеснение, колеги, техните адреси:

 

Била - ул. Орловска 119, Габрово 066/816 010 ‎ повечето от вас я знаят.

 

Лидъл - Габрово, ул. „Свищовска“ № 68

 

Пикадили - Габрово, бул. "Априлов" 40, МОЛ Габрово

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото,няма ли да поканим някоя друга медия(ТВ или кабеларка) да отбележи събитието? Би било добре. s_flag

Имаше подобно предложение, за Хоби ТВ. Свързах се с тях, първо по мейл, после и по телефон. Имаха желание, но по моя преценка в последствие им отказах. Даже наскоро те ми звъняха да ме питат окончателно ли е решението ми. Причината за отказа от моя страна е, че това е несериозна медия, в която предимно има скучни предавания, рядко са стойностните, но и те са опорочени от некадърните (буквално) водещи. Не мисля, че мястото ни е там, без значение, че от БМВ,примерно, са на друго мнение. Имах възможност в последствие да организирам заснемането от bTV, но се отказах заради организационни проблеми по събора, т.е. имаше доста неясноти около тях и не исках да рискувам да се излагаме. За догодина нещата може и да се променят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото,няма ли да поканим някоя друга медия(ТВ или кабеларка) да отбележи събитието? Би било добре. s_flag

Имаше подобно предложение, за Хоби ТВ. Свързах се с тях, първо по мейл, после и по телефон. Имаха желание, но по моя преценка в последствие им отказах. Даже наскоро те ми звъняха да ме питат окончателно ли е решението ми. Причината за отказа от моя страна е, че това е несериозна медия, в която предимно има скучни предавания, рядко са стойностните, но и те са опорочени от некадърните (буквално) водещи. Не мисля, че мястото ни е там, без значение, че от БМВ,примерно, са на друго мнение. Имах възможност в последствие да организирам заснемането от bTV, но се отказах заради организационни проблеми по събора, т.е. имаше доста неясноти около тях и не исках да рискувам да се излагаме. За догодина нещата може и да се променят...

И аз се порових в сайтове те на BTV и NOVA TV,но намерих само рубрики като "Аз репортерът" и" вашия репортаж" на който можем да изпратим клипове с коментар.Пък за догодина, живот и здраве трябва да отправим специална покана.

 

P.S някой колега няма ли познати в други медии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, ама ако от Хоби ТВ бяха пратили онази Ренетчето, можеше да не се върне....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пожелая на всички съфорумци който ще пътуват към Соколския манастир, безаварийно пътуване и колегиалност на пътя.

 

 

 

p.s ...и оглеждайте се за СААБ-и ,че....... smile049 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всеки да си вземе по два чувала за боклук и връхна дреха за през нощта-планина е !

Приятно пътуване и от мен. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,колеги ! :) Не остана :)

 

 

Еййй, толкова рано и за работа не ставам! Как ми "крека жабето" не е истина просто!

 

Сборо идееее! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които е забравил чували за боклука да не се срамува да си поиска. При мен ще има 20-тина бр. за всеки случаи (безплатни).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kой ще пътува от София в неделя? Трябва ми само за информация (и за бекъп/сейфти кар :-) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тези, които вече са на поляната. Какви са условията? Дъжд, кал?

 

P.S. В цялата страна има бури, някъде придружени с градушки! Звучи познато :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Времето тук засега е добре, не е валяло вчера и днес, така че поляната би трябвало да е в добро състояние. Искам само да ви кажа, че утре е празника на града и доста от централните улици ще бъдат затворени. Ето тук може да получите повече инфорация -> http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=719532 . Може и да сте го обсъждали по-назад в темата, но все пак да кажа. Утре или в неделя ще ви навестят няколко москвича, да се порадваме на хубави шкодички. Лек път на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.