Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За цената на петрола и горивата!


Recommended Posts

  • Отговори 764
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    85

  • Цецо75

    63

  • PRR

    43

  • C2H5OH

    34

Най-много писали в темата

Веднага след зареждането взе да ускорява много по-бавно,прекъсва,гасне,разхода с 35-40% нагоре!Изобщо пълен боклук.Днес след като го изгори заредих друго гориво и всичко е тип топ.

 

P.S.Не става дума за Лаурентина!Там експерименти не си правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага след зареждането взе да ускорява много по-бавно,прекъсва,гасне,разхода с 35-40% нагоре!Изобщо пълен боклук.Днес след като го изгори заредих друго гориво и всичко е тип топ.

 

P.S.Не става дума за Лаурентина!Там експерименти не си правя!

 

Еее... Бай Валдо нье така... При мене е добре... Не слагам Ж-повер, ама от евтината шелска кочина върви като животно. Разхода сега е добре - 815км - 54л - 6.6л/100км среден с много ръгане (не съм я жалил последния резервоар - под това имам предвид "супер некадърно спортно каране в града и околовръстното", достойно за вземане на книжка завинаги. Мда, това го осъзнавам, въпреки, че гледам да правя простотиите когато няма хора наоколо - винаги внимавам да не въвлека някой в ПТП, разбира се.). Карал съм 50% извънградско (магистралата) на 50 градско. Разхода ми се струва страшен, при положение, че на магистралата също съм я ръгал яко.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме загубиха като клиент завинаги!

 

Знам за какво говориш - Лукойл така ме изгубиха мен smile091 1:1 с това, което си описал - все едно й сипах Радомирска бозичка(страхотна).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 много сте крайни и двамата. Обосновавам се: принципно преди зареждах на ОМВ на Околомръсното (Бояна) - колата си вървеше екстра, веднъж заредих на ОМВ на Красна поляна. Ей сърцето ми се скъса - умря колата и това е, бавно ускоряваше, не вървеше, качи разхода и т.н . Не заклемявайте така цялата верига от бензиностанции, вярно е, че са с едно име ама са си 'франчайзинг' и от колонка до колонка за съжаление има много сериозна разлика. А със shaft съм напълно съгласен за нафтата на Шел. Няколко пъти съм зареждал в Асеновград обикновенна нафта - колата се държи много добре и рахода и той. Айде живи и здрави и спорен ден на всички s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на франчайзни изобщо не зареждам!

 

P.S.Не знам дали има връзка с атентата от вчера,но гледам днес пак нови високи цени на горивата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес заредих от бензиностанция на Лукойл дизел по 2.66 лв/л. На 01.07.2012 съм заредил дизел пак от Лукойл за 2.49 лв/л. smile049 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае защо Шел са надули толкова цената на нафтата. Като видях табелата щях да изпадна от колата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе газта е направо песен, вижте какво се случи с нафтата. Това е изродия бе, 2.72... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив е 2,74 лв. ..... Аре да излизаме на протест... Вальо не е имал по-здраво лоби, отколкото в момента....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България цените на горивата винаги са се определяли на база леко по-ниска цена от съседните държави. Който и да е на власт не може да направи нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днес като видях на Екото цената,ми се приплака.Това е пладнежки обир.Ама няма кой да ни защити и арменския поп не ги плаши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е още една стотинка. Вчера сипах на 2.72, а днес на същата 2.73...

 

А петрола от няколко дни е устойчиво надолу. Ама и еврото се срива драстично спрямо долара, та нищо чудно да се окаже, че цената в евро расте :(

 

Лоши времена я чакат цяла Европа. Това падащо евро и тия зверски данъци и акцизи върху горивата , ще засерат допълнително и без това скапаната конкурентност спрямо останалия свят. Американеца и китаеца ползва наполовина по-евтини горива и въобще енергоносители (газ, ток и т.н.) иди ги конкурирай при производство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, бива, ама чак толкова не се трае вече - цените тук(България) се вдигат постоянно, а качеството или си остава същото, или го съсипват все повече. Поне да беше качествена нафтата като в повечето страни от Европа. Аз, при всяко идване в България си пълня резервоара преди Сърбия, и се старая да зареждам колкото се може по-малко в родината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля! Добре, нека да сме на същите цени като другите в Европа (уж да няма спекула на пазара), но нека и качеството да е същото, защото разходът ми със словенска нафта е 1 литър! надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо това увеличение беше прекалено остро и шоково. Не се връзва ни със скок на петрол, ни с криза...Нека ме поправят колегите които пътуват, но мисля, че извън БГ такъв рязък скок не е имало. Няма да се учудя, ако цените в региона вече са по-ниски от БГ (визирам Румъния, Сърбия, Македония).

 

По-скоро, на Златев жена му в последния момент е сменила острова, който купуват за лятната си почивка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://dnes.dir.bg/news/goriva-tzeni-si ... 38995?nt=4

 

Цените на бензина и дизела на бензиностанциите намаляват. Това увери обаче министърът на икономиката Делян Добрев по Нова телевизия. Той е провел разговор с изпълнителния директор на „Лукойл България" Валентин Златев, който го е уверил, че още от днес и утре някои от горивата ще поевтинеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе мама му стара, кви са тия правешки номера?

 

Петрола пада, айде долара поскъпва, ама да кажем, че общо се неутрализират. Изведнъж без причина нафатата скача с 10ст. за два дни. Точно в почивните, когато трафика е засилен заради сезона. Удрят ебати кьоравото. След това управниците се присещат че им пада рейтинга, вдигат телефона, въртят на Златев и той - "еееее няма проблем бе, ще го смъкнем от утре"....

 

Какво е това ценообразуване, какви са тия телефони, каква е тая държава, дето министъра звъни на шефа на частна компания да го помоли да свали цените на горивата??? Да не сме Венецуела???

 

Оставяме настрани факта, че при пиковите стойности на петрола преди време (които бяха с 50% по-високи), цените на колонката бяха по-ниски. Как си прави ценообразуването Златев? По международни котировки или по това каква екскурзия си е харесал за лятото?

 

Е няма да сипя на Лукоил никога. Не че ще им накривя шапката, ама ей тъй от проклетия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе мама му стара, кви са тия правешки номера?

 

Петрола пада, айде долара поскъпва, ама да кажем, че общо се неутрализират. Изведнъж без причина нафатата скача с 10ст. за два дни. Точно в почивните, когато трафика е засилен заради сезона. Удрят ебати кьоравото. След това управниците се присещат че им пада рейтинга, вдигат телефона, въртят на Златев и той - "еееее няма проблем бе, ще го смъкнем от утре"....

 

Какво е това ценообразуване, какви са тия телефони, каква е тая държава, дето министъра звъни на шефа на частна компания да го помоли да свали цените на горивата??? Да не сме Венецуела???

 

Е няма да сипя на Лукоил никога. Не че ще им накривя шапката, ама ей тъй от проклетия.

 

Valdo да не се прави на луд, а да се кажи при г-н Златев и да му обясни как стоят нещата и да даде карти с отстъпко по 50 ст. на Шкода клуб България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.