Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За цената на петрола и горивата!


Recommended Posts

Ново поскъпване на горивата се очаква преди предстоящите празнични дни. Газта също поскъпва. Сега го казаха по бтв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 764
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    85

  • Цецо75

    63

  • PRR

    43

  • C2H5OH

    34

Най-много писали в темата

Sam,шефа си направи колонка в базата.И колеги с дизелови коли си зареждат на 2.45лв.НЕ не ни плякат ноправо ни чукат брат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

През празниците бях в Гърция там цените са около 1.6 Евро дизела и 1.9 Евро бензин 95. Викам си това ако дойде и при нас ще тръгваме с каруците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, дигнали са го. Преди няма месец и аз бях в Гърция и цените бяха с 6-8 цента надолу. Ама от друга гледна точка - ако в тук вземаш да речем заплата 1000лв. /че по-кръгло/ и цена 2.80лв. е много, ама ако вземаш 1000 евро и цена 1.90 направо си е добре ... май smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нафтата днес 5 ст. надолу на Екото... и то естествено след като оня ден набухах резервоара до горе със скъпата... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нафтата днес 5 ст. надолу на Екото... и то естествено след като оня ден набухах резервоара до горе със скъпата... ](*,)

 

Споко, аз затова като набутам резервоара и не гледам после как върви, че да не ме е яд... Преди да сипвам пак, гледам как върви и после спирам... smile091

 

То вече всеки ден, без значение дали е Понеделник или Четвъртък се изменя всичко...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че бирата не се влияе от "конюктурата на международните пазари"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че бирата не се влияе от "конюктурата на международните пазари"....

бирата не, ама гроздето тая година поскъпна smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само едно не мога да разбера, цената на петрола пада, цената на бензина пада, а газ-та си седи на старите цени от около 2-3 седмици, е*бати мошенниците!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заигравката между дизел/газ е ясна. В определени периоди се пуска фандък на определена група в зависимост къде е най-ниско потреблението. Така газта известно време седеше около 1.20лв. докато нафтата удари рекорди... Много хора минаха на газ и сега е време да се издои стадото.... образно казано. В момента се пуска фандък на нафтовите коли.... но и техния ред пак ще дойде. Бензина като най-недолюбвано гориво се лута насам - натам.

 

В това си има и икономическа логика де. Като цяло от рафинерията излизат различните компоненти в фиксирано съотношение, което не може да варира много. Т.е. ако търсенето на газ или нафта нарасне за сметка на другото, просто му вдигат цената. И така ту едното, ту другото и посоката е все нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пием скъпо вино тази зима :D

 

Хайде наздраве.

 

Като винопроизводител, мога да Ви уверя, че няма да пиете скъпо вино/ракия тази година, ще важи, ако е рекъл Господ, и за следващата.

 

Извинявам се за спама. :mrgreen:

 

Наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не само при нас цените са високи на горивата. В Калифорния било направо ужасТно smile091

http://www.dnes.bg/world/2012/10/10/kal ... zin.170205

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Колеги, не разбирам как може цената на дизел и бензин да пада, а цената на газта да се покачва, това видях днес сутринта на ОМВ, разбира се цените им са продиктувани от основния измамник и виновник за това - ЛукОйл!!!

Предлагам да подготвим протесна декларация от страна на форума и да сезираме медийте за тази лудост и искане за обеснение! Това просто не може да продължава повече!!! smile150

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде де.... Като цял сезон на нафтата цената скачаше като Стефка Костадинова, а газта се задържа около 1.20?

 

Това е една игра която се играе от много време в БГ. Цената на пропана се задържа в продължителен период. Маса народ си купува такива коли и после трес секирата. После народа си вика аааа, никаква газ вече, купува си печка..... и след време и там - трес секирата... и така един безкраен кръговрат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво и е лошо на печката,мърка като коте.Ти лежиш върху предния капак,и си викаш-тя ме обича. s_flag Ми нормално почивните дни отминаха и няма толкова наплив по колонките.Аз това го забелязвам от край време.Аз и преди съм писал,че нищо няма да се промени.Нито стачки, подписки,протести и манифести.кервана си врърви,кучето си лае и т.н.Ние да сме живи и здрави другото нека се вдига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде де.... Като цял сезон на нафтата цената скачаше като Стефка Костадинова, а газта се задържа около 1.20?

 

Това е една игра която се играе от много време в БГ. Цената на пропана се задържа в продължителен период. Маса народ си купува такива коли и после трес секирата. После народа си вика аааа, никаква газ вече, купува си печка..... и след време и там - трес секирата... и така един безкраен кръговрат...

 

На мен такива игри вече не ми минават - ползвам си газ, дизел и бензин. :) smile091 smile004 Както се казва "Вече съм се наиграл". smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси,не можах да се порадвам на гориво от цена 2.42ст, с включена отстъпка 7ст на литър.Пак увеличиха цената и вече е 2,53 ](*,) smile048 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Израелците и палестинците са виновни. Аха падне цената на горивата и тия почват с ракетите. Май нарочно го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е обърнал внимание каква е била вчера 24.11.2012г. цената на нафтата в Лукойл. Днес на сайта им пише, че е 2,58, а на касовата ми бележка от 24.11 - 2,60 лева?! Става въпрос за бензиностанция на път Е772 с координати 43.08956,25.482677.

Или са ме "натоварили" с цената, или вчера е имало увеличение с 2 стотинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо сравняваш цената от касовата спрямо сайт? гледай какво пише на колонката. Понякога има и грешки на огромните табели, които отдалече се виждат - затова гледаш колонката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е обърнал внимание каква е била вчера 24.11.2012г. цената на нафтата в Лукойл. Днес на сайта им пише, че е 2,58, а на касовата ми бележка от 24.11 - 2,60 лева?! Става въпрос за бензиностанция на път Е772 с координати 43.08956,25.482677.

Или са ме "натоварили" с цената, или вчера е имало увеличение с 2 стотинки.

 

Защото досега е ми се е случвало да има разминаване в цената на колонката и цената, обявена в сайта на Лукойл :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.