Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Преди празниците ми се случи да ми приплъзне съединителя(време за смяна) и тъй като бях набелязал и други неща за "отремонтиране" и подмяна се обърнах към Самуил с молба да ме приеме. Той не се поколеба и ме прие, което за мен бе от изключителна важност, понеже съм наясно че мога да му се доверя напълно за предстоящия ремонт. След приемането на автомобила ми "Алфа Ромео"(ужасен за ремонти) се оказа че трябва да бъдат извършени повече дейности от уговореното, но Günter Service не се поколеба да ги отстрани. Сега съм спокоен и уверен от извършените дейности по моят автомобил.

Благодарен съм на Günter Service Варна за отношението и професионализма!

Съжалявам че ви измъчих с нестандартният си автомобил и Ви благодаря че въпреки това ме приехте.

Дори и да сте от далече качеството си заслужава всеки лев!

Здраве и повече доволни клиенти. smile126 smile126 smile126

:D Като бивш шкодаджия и редовен клиент от далечен град, гласувал ни доверие не веднъж, нямаше как да не те приемем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Искам да изкажа за пореден път искрените си благодарности към Сами и Васко които безпощадно обслужиха може би най-трудната кола и двигател за обслужване, а именно Ауди А4 B6, с двигател АКЕ (2,5 TDI V6 - 180 hp) (ролки/колкото за 2 лагерни колички/, ремъци/около 10 метра/,+ термостат и разни други работи които се сменят = един не евтин кашон чаркалъци), като собственика се сдоби със солидна гаранция, а именно 100 000 км. Страхотен професионализъм и ценни съвети, ЕВАЛА!!! Живи и здрави и все така да доставяте радост и спокойствие у клиентите си.

 

ПП Оставате си единствения сервиз, в който не се притеснявам като си оставям колата и горещо препоръчвам на приятелите си!!

smile126 smile126 smile126

 

post-7064-138453362001_thumb.jpg

post-7064-138453362103_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Искам да изкажа за пореден път искрените си благодарности към Сами и Васко които безпощадно обслужиха може би най-трудната кола и двигател за обслужване, а именно Ауди А4 B6, с двигател АКЕ (2,5 TDI V6 - 180 hp) (ролки/колкото за 2 лагерни колички/, ремъци/около 10 метра/,+ термостат и разни други работи които се сменят = един не евтин кашон чаркалъци), като собственика се сдоби със солидна гаранция, а именно 100 000 км. Страхотен професионализъм и ценни съвети, ЕВАЛА!!! Живи и здрави и все така да доставяте радост и спокойствие у клиентите си.

 

ПП Оставате си единствения сервиз, в който не се притеснявам като си оставям колата и горещо препоръчвам на приятелите си!!

smile126 smile126 smile126

 

post-2454-138453066626_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, дойде време да напиша и аз някоя добра дума относно нашия любим сервиз. Не отдавна ходих при Сами за обслужване на Октавията и бях съответно много доволен. Ремъци, ролки, масла всичко, както си му е по реда. Останах доволен, наистина професионално обслужване!

По стечения на обстоятелствата Октавията вече не е на белия свят и се наложи да сменя колата. Купих Superb втора ръка от 2010г от Варна. Естествено нямаше да го взема преди да мине обстоен преглед при Бат Сами и той да изкаже мнение...Та всичко по реда си мина - отидох при него, качи го на компютър, направи едно завойче, прегледа го отдоло, отгоре всичко каквоти си трябва. Искам да подчертая, че човека си имаше работа, която буквално остави, за да се занимава с мен и НЕ МИ взе и стотинка за отделеното време и разправии! Истински пич!

Та купих колата и на следващия ден беж пак при Сами за обслужване - смяна на масла, филтри...Любопитен факт е че преди да отида при него минах през ROMPETROL и заредих колата до горе и като отидох при смяна да горивния филтър майстор Сами веднага позна, че от там съм заредил...е за това вече той ще си каже как го разбра и какъв трик направи...:)

Ето и снимков материал...малко, но от сърце:

post-2475-138453371075_thumb.jpg

post-2475-138453371078_thumb.jpg

post-2475-13845337108_thumb.jpg

post-2475-138453371082_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперба е СУПЕР.Рядко се среща толкова запазена кола втора ръка.Чак Димон после ми се обажда много впечатлен!

А трика с нафтата е да не зареждате от Ромпетрол.

п.п. Като сменям горивни филтри на клиенти ,се итересувам от къде зареждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайни благодарности на Günter Service ,много отзивчиви излязоха тези момчета !Толкова много работа свършиха днес по мойта фабийка за толкова малко време ! (не можах да си изпуша цигаркат даже) smile021 Благодаря ви момчета! получавате + 10т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отново бях при тях. Както винаги перфектна работа smile126 . Наложи се и да оправят грешките на вчерашните майстори от Примекс :) Не давайте на гумаджии да ви пипат по колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Günter Service Варна за вниманието, което ми отделиха и бързата диагностика по колата.

Това са хората, които могат да ви помогнат, особено за VAG.

Препоръчвам на всички във форума. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега е мой ред да изкажа благодарността smile126 smile126 и възхищението smile152 си от Günter Service Варна.

В сряда бях при тях за смяна ролки, ремъци...Момчетата работят много чисто и бързо. Вече знам къде ще си поддържам колата

138697821610837203911332508035BSjiAlFBZCSkTt5wQcZd.JPG

 

150543706017144878611332508046Ge1hOXjVxwJPU9rIWqoB.JPG

 

 

143282661310773366231332508052owFZwH7EiOhvx3FI0lf8.JPG

 

 

9120869015789929051332508058lC7R5E9F1qTA96kluUsg.JPG

 

Евала пичове :smt017 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро и аз станах горд собственик на Шкода Октавия. Макар и със закъснение дойде време и аз да изкажа благодарности на Самуил и Васко. След прочетеното във форума реших да отида при тях за диагностика и за всичко останало около новозакупен употребяван автомобил. Закачиха я на компютър, огледаха я пък после се и повозихме. Всичко си беше наред, освен кривите предните дискове и някакъв странен шум който идваше от скоростната кутия при ускорение. Самуил тогава предложи да сменим маслото в скоростната кутия и след това, в зависимост от резултата, да решаваме какво ще правим по-нататък. Закарах я в уреченият ден и равносметката е следната: сменени предни спирачни дискове, сменени масла, почистен колектор и ......... няма шум в скоростната кутия. smile021 Не знам какво масло сложиха вътре, но шума изчезна. Още веднъж искрени благодарности за перфектната работа! smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите smile126 Огромни благодарности към Сами и Васко за свършената работа по моята октавия! Смениха ми тампоните на предните носачите и провериха всичко по окачването. Сега няма хлоп няма троп - изпробвано тази седмица по Варненските Офроуд улици smile117 За мен беше удоволствие да разговарям с тях и ги препоръчвам с 2 ръце на всеки, няма да съжалявате :smt017

Поздрави от мен и приятно изкарване уикенда в Обзор smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарности за Gunter service !

Днес незнайно как Сами си остави собствената кола на която и боядисваше спирачните апарати и обърна внимание на моята пенсионирана бегачка!

Проблемите ми са тайна,ама ще се разбере дали са решени....! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... няма шум в скоростната кутия. smile021 Не знам какво масло сложиха вътре, но шума изчезна.

И какво е това специално масло ако не е тайна?

За двигатела какво препоръчваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... няма шум в скоростната кутия. smile021 Не знам какво масло сложиха вътре, но шума изчезна.

И какво е това специално масло ако не е тайна?

За двигатела какво препоръчваш?

Не е тайна.Маннол е маслото 75/90.Но съм сигурен в доставчика ми.Не го взимам от български дистрибутор.Братовчет ми се занимава с внос и на масла от Германия между другата му дейност.Та за това съм сигурен че са Немски оригинални.Нямат нищо общо с тези тук дето се предлагат по разни сайтове.Маслото струва 20лв.

За двигатела ми доставя Пентосин.Скоро цената се редуцира надолу и 10-40 е 60лв-5литра,а 5-40 примерно за помпа дюза 80лв за 5л.Аз моята кола карам с такова масло.Имам и за дсж-тата,имам и 5-30 лонга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тайна.Маннол е маслото 75/90.Но съм сигурен в доставчика ми.Не го взимам от български дистрибутор.Братовчет ми се занимава с внос и на масла от Германия между другата му дейност.Та за това съм сигурен че са Немски оригинални.Нямат нищо общо с тези тук дето се предлагат по разни сайтове.Маслото струва 20лв.

За двигатела ми доставя Пентосин.Скоро цената се редуцира надолу и 10-40 е 60лв-5литра,а 5-40 примерно за помпа дюза 80лв за 5л.Аз моята кола карам с такова масло.Имам и за дсж-тата,имам и 5-30 лонга.

Не искам да влизам в конфронтация, но имам сериозна информация, че Манол са много украински масла, нищо че марката е немска. Цената няма да я коментирам. Пак да кажа извинявам се, че така се намесвам. Ако искат модераторите да изтрият мнението ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото Маннол е НЕМСКО произвежда се в ХАМБУРГ!Поне аз това което ползвам. Залагам си репутациятя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата е SCT–Vertriebs GmbH и е базирана в Хамбург:

http://mannol.de/

а тези:

http://www.mannol.com.ua/

се водят техни представители.

Пък всеки да решава за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне аз това което ползвам.

Така съм съгласен. Още веднъж се извинявам, че се намесвам, но явно вече има внос от къде ли не. Дори за странни марки като Мидланд и Статойл, които ползвам, вече ме предупреждават че са ниско качествени партиди или залежали такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се похваля със сервиза smile152.Много точни момчета са и работят бързо и качествено.Смениха каквото трябваше и вече няма хлоп-троп по колата ми.А и да незабравя отмениха си всички ангажименти само и само да ми помогнат защото ми е много смотано работното време врлязоха ми в положение евала smile126 даже ми докараха колата до вкъщи.Абе нямат грешка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да похваля и аз Günter Service Варна.Закарах я четвъртък сутринта и в петък си я прибрах.Ремък , филтър и настройки .Колата направо "литна".Големи благодарности на Самуил и Васил. smile126 Занапред ще използвам само този сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друг такъв сервиз! Майсторлъка, вниманието към детайлите и отношението към клиентите е повече от изненадващо. Нямам думи да изразя възхищението си от Самуил и Васил.

Всичко бе подменено за тяхна сметка, макар, че те не са виновни за калпавите части.

Е-е как да отида при други майстори? Най малкото ще ме гризе съвестта и няма да мога да се обръсна./ Имам в предвид, че няма да мога да се погледна в огледалото/

Да са живи и здрави. БЛАГОДАРЯ че Ви има!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, от вчера съм с хибридно турбо 1752 направено при гореспоменатите господа. И колкото и малко да съм изминал съм много доволен - няма виене няма свистене а само ускорение.В най-скоро време ще идвам пак да сложим разпръсквачите и да ходим да я понадуем , че е грехота да я карам на 1,1 бар.

ПП Сами , мерси че си се сетил да махнеш тоя досаден клапан(Н239) , че много ме дразнеше и се чудех как да го махна. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте колеги!

Аз много често ходя при Гюнтер сервиз.Помагат ми -къде с идеи ,къде с ремонти!Много съм им благодарен!Веднъж даже Самуил в 21.00 дойде да ми види колата,че на другия ден трябваше рано да пътувам.Днес ходих пак за една "лека" консултация:).Самуил ми записа някакъв файл-прави нещо на лаптопа и Супърба направо литна.Вдигна малко конете на Супърба.Много съм доволен -колата стана много по "пъргава".Не съм я пробвал още извънградско ,но и в града това което можах да тествам -определено има голяма разлика от преди.От 100 коня -стана 130!!

Освен това съм доволен по-принцип от сервиза и го препоръчвам на всички от региона/Варна/ ,а защо не и от по-далече!!Каквото и друго да напиша като благодарност за Гюнтер сервиз ще е малко.

Благодаря ,Ви! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.