Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Много се радвам като чета подобни постове.Благодаря на всички/особено на тези от други градове/, които са ни гласували доверие и са си поверили колите на нас.За нас е ласкателство и чест ,че от друг град ,човек се е грабнал и е бил път ние да му направим нещо по колата.За това се стараем и гледаме да дадем всичко от себе си доколкото ни позволяват познанията и възвожностите,да сте доволни.

Аз ви благодаря за доверието smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Здравейте и от мен!Вчера на няколко пъти се опитвах да звънна на телефона даден по-напред в темата,но постоянно даваше заето,та ако е удобно да попитам направо тук в темата!Какво може да се направи по мойта шкодичка с двигател 2.0 TDI да я позасилим малко дет се вика s_flag ,колко време би отнело и колко би струвало?Тя колата и сега си върви ,но ми се ще откъм динамиката малко да я бутнем!Благодаря предварително!Щях да забравя-от Плевен съм,но не ми е проблем да отскоча до Варна за един ден,естествено след предварителна подготовка на всичко необходимо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Oktavia 1.9 tdi PD - изключително доволен съм от крайния резултат след намесата на CAMИ!!! Не мога да си позная колата!!! Имах някакви очаквания, но ти ги надмина!

 

Благодарности,че изпълни капризите ми относно колата и все така доволни клиенти!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Oktavia 1.9 tdi PD - изключително доволен съм от крайния резултат след намесата на CAMИ!!! Не мога да си позная колата!!! Имах някакви очаквания, но ти ги надмина!

 

Благодарности,че изпълни капризите ми относно колата и все така доволни клиенти!!!

Какаво и правихме на колата ти,че си чак толокова доволен?Не се сещам кой си...,но както и да е ,важното е че си доволен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да изкажа благодарност на сервиза и конкретно на Сами за бързата и точна работа по автомобила ми.

Бяхме на почивка по северното черноморие но по пътя се появи силно бучене в задно ляво колело.

Обадих се на Самуил в първия ден след отпуската му. Веднага ме прие въпреки че беше затрупан от работа. Оставихме му колата, а той даже ни върна до хотела. На другия ден до обяд всичко беше готово. Даже ми беше оправил и трудно влизащите скорости.

Завършихме си почивката, даже се разходихме до каварна и калиакра, а после си се прибрахме по живо по здраво до София.

Още веднъж благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хиляди благодарности на Сами за изключителния професионализъм с който се отнесе към Октавииката ми. Доста работа свърши по нея, плашештите звуци от предницата и задния мост просто изчезнаха (двама "майстори" преди товая се погрижиха да им се любувам доста време), спирачките са перфектни, а и о чудо ръчната ми държи:) Благодарности и за бързата и акуратна работа. Наистина това е човек на който ще се доверя и за в бъдеще:)

=D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След успешни ходови изпитания на фелата,е време и аз да се присъединя към отбора на благодарните,спрямо Сами и Васката.

Правилно предположение,вярно диагностициране , успешен ремонт и нормални цени - със заменените бензинови филтър и помпа.Отделно са отзивчиви и отговарят на въпроси и отстраняват дребни забележки, нямащи пряко отношение към заявката - на добра воля от тяхна страна.

Ставам им абонат и аз,ама дано по-рядко все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И от Русе сме доволни от работата на Сами и колегата му!При възможност предпочитам да се метна до Варна,но да съм спокоен,отколкото да спестя някои лев и после....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от името на брат ми. Смяна на масла и филтри на Fabia 1,6 TDI CR 75p.s. Останал е доволен от обслужването и отношението. - цитирам" Занапред ,това бил вече сервиза".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от името на брат ми. Смяна на масла и филтри на Fabia 1,6 TDI CR 75p.s. Останал е доволен от обслужването и отношението. - цитирам" Занапред ,това бил вече сервиза".

Да се запиша като вторият с такъв двигател (само че 90 к.с.), обслужен в Гюнтер сервиз (според думите на Сами). Смяна масло, всички филтри, 1-2 глезотийки, активирани през VAG-COM. Много добро впечатление от работата на Сами и Васко - всяко действие е спокойно и точно премерено, без хаос, лутане, напрежение и нерви - познава се отдалече, че си знаят отлично работата. Само дето пусто много далече тая Варна... Блазя на варненци (и добричлии)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Самуил и Васил за професионално свършената работа по моята Фабия.Смениха гарнитурата на главата,термостата и датчика за температура.След ходене при най различни "майстори" намерих правилния сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като това е първият ми пост в този форум,

Първо да се похваля - от три седмици съм горд собственик на Octavia 2, 1.9TDI, DSG

Второ, да похваля момчетата от Günter Service, благодарение на които въпросната Octavia вече е "като нова" и да им благодаря, че въпреки натоварения си график успяха да ме вместят (тъй като запазих час за нещо дребно, а то се оказа ...)

 

Единственото което НЕ ми хареса са лошите новини които ми сервираха, но .. да не виним вестоносеца :)

 

+1 за Самуил и Васил, вече си имам официален сервиз за колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна трябваше да напиша и моите впечатления от посещението ми в Гюнтер сервиз, но все отлагах. Това лято почивах в Св. Константин и Елена и използвах случая да се запозная със Сами. По това време О2 2.0 TDI беше с блокирала дроселова клапа, на която беше премахната самата кръгла пластина (клапа). Разбира се, това бе в резултат на дългото и обстойно обяснение, което получих по телефона от Сами, десетина дена преди почивката. При прегледа нямаше нужда от някакъв ремонт. Беше софтуерно: 1.спрян АГР-клапана и 2.увеличена мощността на двигателя.Много съм доволен. Страхотно удоволствие е да карам "новата" си кола. Нямаше възможност да се монтира бууст за измерване на налягането на турбината, но Сами най-подробно ми показа как се свалят нужните панели,кори и ключ за фаровете, показа необходимия маркуч, откъде се прекарва в купето и т.н., и всичко това докато отговаряше на непрекъснатите ми въпроси за О2, които се сещах да задам! Невероятно отношение към работата и клиента!..Но най-много се впечатлих от отношение и професионализъм преди няколко дни. Преди около седмица са чух със Сами по телефона, с молба да ми изпрати качествен Бууст, той ми каза приблизителна цена и остана във времето да му изпратя адреса си. Изненадата беше пълна, когато използвайки пратка до друг колега в София, разполагайки само с име и телефонен номер, ми беше изпратил въпросния бууст. Все едно получих подарък за Коледа. Благодаря,Сами!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново много доволен от намесата на Сами и Васко s_flag Вече съм със затапен и изчистен ЕГР и поправен топъл старт. Няма какво да ги хваля - без конкуренция просто :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй скъсахте се да ги хвалите. Айде оставете ги малко, че да дойдат на една командировка до София и ние тук да се възползваме. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй скъсахте се да ги хвалите. Айде оставете ги малко, че да дойдат на една командировка до София и ние тук да се възползваме. smile027
Ти нали щеше да идваш да съживим малко парахода???

Като дойдем във София,само ядем и пием.Не работим :)

п.п.за съжаление на "Вонеща вода" пак ще ме карат да работя.....а,аз съм настроен за почивка... :evil:

п.п.п.има и недоволни и те да пишат-Кала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.п.има и недоволни и те да пишат-Кала...

 

smile004 Да та мятам значи? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нали щеше да идваш да съживим малко парахода???

Като дойдем във София,само ядем и пием.Не работим :)

п.п.за съжаление на "Вонеща вода" пак ще ме карат да работя.....а,аз съм настроен за почивка... :evil:

п.п.п.има и недоволни и те да пишат-Кала...

Кога ли ще е незнам. Напоследък немога да отделя повече от 2 дни един след друг.

А и с теб сме говорили едно, но на мен ми се въртят и други идеи и ще има малко промяна в плана.

Да не ти оспамвам темата, ще взема да отворя една моя в проекти. Не е като да няма какво да покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.п.има и недоволни и те да пишат-Кала...

 

Хайде стига глупости сега - как така недоволни. Не заблуждавай аудиторията smile009

 

Аз само при теб си правя колата - нищо, че си ми на 400 км. Всичките ми приятели или колеги се чудят как може да бия толкова път заради някакъв майстор. Обаче не могат да разберат, че не си просто някакъв майстор, ами си много отговорен специалист, подхождаш с внимание към всеки клиент/автомобил и не на последно място - и ти и Васката сте много готини хора. Винаги ми е приятно да ви идвам на гости - въпреки, че е свързано с разход на парични средства :smt032 Пък и ти все ще намериш да ме подхлъзнеш за нещо - я ще ме свалиш от третия на първия етаж, я някакви шарени тампони по окачването ще ми сложиш, я ще ме убедиш, че колата може да стане малко по-бърза... :smt032

 

Факт е, че всичко за което си ме посъветвал и което сме правили по колата ми е донесло само радост.

 

За съжаление нямам толкова време, а и дар слово, за да опиша всичко с подробности. Някой ден ако имам възможност ще опиша кога и какво сме правили по моята кола - то не е кой знае какво, но предполагам ще бъде полезно за форума.

 

Колеги, ако искате да получите качествена услуга на разумна цена, придружени с коректно отношение - не се колебайте и се свържете със Сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тебе безплатно на срещата на вонеща вода от мен.

 

 

п.п.за съжаление на "Вонеща вода" пак ще ме карат да работя.....а,аз съм настроен за почивка... :evil:

 

 

Г-н Копринков, не се чувствайте длъжен, не съм имал за цел да Ви нарушавам почивната идилия, просто преди време Вие бяхте предложил услугите си. Ще се свърши работа някой друг път, варианти има, нямам желание да бъда в тежест, и казах, че ще си платя каквото е нужно не съм искал да е безплатно. smile159

 

Съжалявам за безпокойството.

 

Поздрави. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beer_champion -Ей ,момче,нищо няма да си плащаш,аз съм ти обещал.Нямах в предвид теб....други има.

Ама ,че ще ми развалиш идилията е верно и ще измисля как ще се реваншираш-Хайнекенче,нещо,това онова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не съм Ви чак толкова голяма тежест г-н Копринков. Сигурен съм, че вашата интервенция ще е качествена, както винаги! И ще ми разясни много неща за колата, които се крият в нейния компютър

 

А почерпката е гарантирана, а ако ще мина само с една бира, направо да ти взема цяла каса и да ми носиш един хибрид. smile168

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beer_champion -Ей ,момче,нищо няма да си плащаш,аз съм ти обещал.Нямах в предвид теб....други има.

 

 

 

Ми за тези другите/от които съм и аз за проверка/ ще си плащаме двойна-тройна порция хайнекен със мезе smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.