Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

Привет, на всички колеги.

Не съм писал може би, около 2 години във форума, но сега обстоятелствата налагат, да искажа благодарност към двамата младежи =D> , които бързо и акуратно, си свършиха работата. За пръв път, бях обслужен в Gunter Servise и останах много довел. Определено, ако ми се налага, да не дава господ, ще ползвам и занапред тяхните услуги. Нищо, че съм далеч от Варна. Особено за планови ремонти, както беше сега (смана ангренаж, почистване на АГР), мястото е само едно Gunter Servise, хем моренце, хем и каручката малко да се стегне.

 

Яйде smile159 от мен!

 

п.п.Сами надявам се да се сетиш, кой съм, и да не съм ти досаждал много със тъпи въпроси. И не си давай кабела в Добрич, че там са големи "прахосници". ;) Толкова са бързи, че си тръгват с кабела барабар. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

post-6105-138453402022_thumb.jpg

 

Сами си е Сами. Реклама да му правя е излишно.

 

Успех в новото начинание - маперството smile027 По мойта още ще имаш да пишеш, така да знаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се ако спамя темата, но ще ви помоля някой да даде точен адрес на сервиза или поне да ме опъти. Не съм от Варна, а в нета не пише точно местоположението на майсторите а тези дни ще ходя:)) Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 15 страница съм написа телефона на Сами ще ти обясни :smt018

 

какво искаш да кажеш с това :smt018 ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 15 страница съм написа телефона на Сами ще ти обясни :smt018

 

какво искаш да кажеш с това :smt018 ???

съжалявам :smt017 smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43°15'14.32"С

28° 0'54.22"И

 

На гугъл ърт се вижда бегачката (сиво-синята)... май smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43°15'14.32"С

28° 0'54.22"И

 

На гугъл ърт се вижда бегачката (сиво-синята)... май smile001

 

Точно там е... наистина се вижда бегачката... ама все още е без голяма част от подобренията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много благодаря на Васко и Самуил за съживяването на моя 2,0 ТДИ. Това са хората, които знаят и могат да отстранят всеки проблем. Още веднъж голямо благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на майсторите, щом колегите от София(да си признава веднага) почнаха да идват до Варна да си правят колите и остават супер доволни - евала \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние затова се майтапихме, че общината трябва да плаща на Самуил дял от курортната такса :) Само това лято е довел барем 5-6 човека със семействата във Варна (поне аз за толкова се сещам на първа мисъл).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами , тука нема море ма се сещам за един доста голям гьол до София (не е суходолския) , та да ти потърсим някое гаражче в района да правиш чат-пат турнета :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори и аз за спама, ама и тоя гьол на Самито му е малък, на бътерфлай ще заоре в отсрещния бряг след няколко замаха.

 

Аз мисля, да заформя нов вид гонка. Вместо Междене, ще пуснем Самито и Велко на бътерфлай да се дърпат. И двамата са професионалисти. А аматьорите ще пием бира отстрани, ще люпим семки и ще правим залагания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй тунинг туризма ще спаси България. Аз чакам Сами сега да се научи върху вашите коли преди да го посетя. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй тунинг туризма ще спаси България. Аз чакам Сами сега да се научи върху вашите коли преди да го посетя. smile091

[-X Бат Сами няма кво да се учи то като имаш златни ръце си търсен на всякъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй тунинг туризма ще спаси България. Аз чакам Сами сега да се научи върху вашите коли преди да го посетя. smile091

[-X Бат Сами няма кво да се учи то като имаш златни ръце си търсен на всякъде!

Имам предвид чип тунинга с който се занимава по отскоро. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Сами за кончетата, които ми добави, сега съм водач на малка ракетка. Колата стана неузнаваема, много върви недава да и дадеш газ. Другите нека да чакат! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Сами и Васко от Günter Service Варна за начина по който работят, профезионализма, прецизността и не на последно място за човешкито отношение към клиента. Разбира се и от финансоовата страна на нещата - за приемливите цени на който работят, а от гледна точка на качеството и крайния резултат - направо си е без пари :)

Аз съм от София и карам Сеат Ибиза (отбелязвам го заради форума). Това лято бях на море във Варна и докато си стоях на плажа и си пиех джин-а момчетата за по-малко от 3 дни сглобиха/монтираха/настроиха нова хибридна турбина GT1752 надута на 1.5 бара още куп други неща които излязоха впоследствие, чак не мога да си позная колата.

Не само че се прибрах в София, но и пътя не ми се видя много с това вървене :)

Много мерси момчета. Пожелавам Ви повече клиенти и много професионални успехи за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя във форума и моето задоволство от запознанството с Сами и Васко. Въпреки, че ги хванах в момент на отпуск, ми обърнаха внимание при това експресно за корекции по моята ок2.

Мога и аз да се похваля вече с дневни светлини; автоматично заключване на вратите при потегляне, както и C/L Home. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път smile126 за Günter service Варна - Сами и Васко.

Колкото пъти съм отишъл с проблем при тях, толкова толкова пъти съм си тръгнал с усмивка и облекчение от бързо свършената работа и високото ниво на професионализъм. smile027

Преди няколко дни бях в сервиза с проблем, които в Еуратек София не успяха да установят и ме бяха изпратили в много грешна насока smile012 свързана с много раправии и главоболия. Отидох при Сами и Васко сутринта, оставих колата и по обяд Сами се обади "...готов си, колата те чака, проблема е отстранен " smile049 Нямам думи, това което мога да споделя с всички колеги от Форума (и не само)... Ако искате към Вашата кола да има специално отношение и фиксирани проблеми, а не...може и да е това, може и да е онова... Обърнете се към Günter service Варна. Отношението, отношение,.. професионализма- професионализъм и добра ЦЕНА!

Колата ми беше чипната от 3-ри години насам, но нещто ми куцаше. Вървеше повече,но пушеците ... УЖАССС. Говорих със Сами за това преди време и се бяхме разбрали когато намина да я погледне, което разбира се, свърши онзи ден. Отвори пипна за 2 мин. и хайде да пробваме. Сега колата е 6, върви много по-добре, а за пушеците изчезнаха. Преди пушеше на ниски, високи,... Сега съвсем леко и то само когато я пришпоря сериозно, все пак е дизел.

Продължавайте в същия дух :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Време е и аз да да похваля Самуил и неговите умения и професионализъм.

 

Нека да почна от там че сто пъти за щяло и нещяло съм му се обаждал по телефона с технически въпроси и въпреки че не ме е познавал лично винаги ми е давал компетентно мнение и ми е решавал доста проблеми за което много му благодаря.

Не бях виждал такъв човек до тогава. smile126

 

От доста време се канех да вдигна мощността на моята OCTAVIA 2.0 TDI и знаех кой ще е човека които ще го направи (след като съм виждал негови хибридни турбини от преди това ... няма да изпадам в подробности че ще се отплесна) и след консултация по телефона със Самуил остана само да намеря свободно време. Всичко започна с направата на хибридно турбо. Тъй като бях далеч и нямах възможност да отида до Варна му я пратих и той ми я върна по излъскана от нова и ми обясни с какъв маркуч за студената част и от каква кола да го намеря и още куп неща за което съм му много благодарен. Последва премахване на катализатора и поставяне на ойл танкче. Преди седмица покрай почивката си му се се обадих и въпреки че щеше да пътува и беше в почивка намери време да я ремапне. Резултатът е друг автомобил – в София на гладкия асфалт почти няма тръгване, вървежа надмина очакванията ми и при това я направи малко по сейфти по моя заръка само за известно време. Оправи ми топлото палене и електронно затапване на ЕГР-а и още куп неща по настройките. smile021 Даде ми съвети какво трябва и може да се направи преди следващото ми посещение. Щом имам време ще направя тема в която по подробно и нагледно ще покажа за какво иде реч със снимки и замервания но искам да добавя още някои неща.

 

Още е дин път благодаря на Гюнтер сервиз за вниманието. Продължавайте в същия дух. s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.