Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сравнение между 1.4TSI и 2.0TDI


Hursa

Recommended Posts

Няма по-лесна за поддръжка и по-здрава от кожената тапицерия.

 

Определено, но човека си знае.

Според мен и L&K ще се продаде по-лесно след време.

Абе каквото и да вземеш със здраве да си го караш и да те радва и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Hursa

    24

  • padrino

    9

  • ruark

    8

  • VALDO

    7

Най-много писали в темата

Колега, взимай и се радвай да ти върши работа и да те кефи, а не още не си я взел и за продаването мислиш.

Успех!!! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че където са 40 там са и 42 хиляди - вземи си L&K

 

Ако няма промоция разликата е:7800 левчета .....

 

2,0 TDI-CR / 103 kW / 140 к.с., DPF, 6M - 37 620(Амбиенте) - 40 040(Елеганс) - 47 900 (L&K)

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се бях навил да купувам, но реших, че е по разумно да изчакам до преди нова година и сега само теоритизирам, сорри:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма промоция разликата е:7800 левчета .....

 

2,0 TDI-CR / 103 kW / 140 к.с., DPF, 6M - 37 620(Амбиенте) - 40 040(Елеганс) - 47 900 (L&K)

 

Колега не внимаваш :) Умножи цените по 0.9 за 10% отстъпка и прибави цената на selection оборудване и ксенон и цвят металик към цената на elegance-a и разликата става доста по-малка.

 

Както и да е колегата Hursa не ще L&K, няма да го караме зорлем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега не внимаваш Умножи цените по 0.9 за 10% отстъпка и прибави цената на selection оборудване и ксенон и цвят металик към цената на elegance-a и разликата става доста по-малка.

 

Както и да е колегата Hursa не ще L&K, няма да го караме зорлем

 

Драги ми внимателен колега,ако сложиш още някоя екстра може и по-евтина от L&K да излезе smile091 Добавиш ли екстра (1 или 50 на брой) става Елеганс+.И тогава МОЖЕ Елеганс+ да има разлика 2000 лева с L&K. smile048 Няма нищо лошо в това,че си платил 8000лева повече и си си взел L&K,въпрос на вкус е!

 

Така го разбирам аз!!!

Със здраве smile159

 

п.п. А това,че колегата HURSA написа "сега само теоритизирам" не му прави чест! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно несериозно се получи, щеше да е сериозно, ако купувах до месец. Но техническите положения за няколко месеца няма да се променят. Благодаря на всички отговорили. За цени наистина е рано да се говори, а и декември месец се надявам да се променят в моя полза. Така или иначе ми предстой напрегната работа за около месец и няма да мога да се отвличам. И декември ще дойде относително бързо за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на пежо срещнах тема за почистване дюзите на комънрейла. Дали дюзите и при шкода могат да се почистват? Специално при двигателя 2.0 140 кс. До колкото разбрах почистването е с ултразвук. Не знам ако дюзите са пиезокристални да не се разруши пиезокристала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на пежо срещнах тема за почистване дюзите на комънрейла. Дали дюзите и при шкода могат да се почистват? Специално при двигателя 2.0 140 кс. До колкото разбрах почистването е с ултразвук. Не знам ако дюзите са пиезокристални да не се разруши пиезокристала.

 

Има специализирани стендове за почистване и тестване на всички видове дюзи, някой от тях подлежат и на ремонт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.