Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120 "Прераждането"


maxrpm

Recommended Posts

Абе то и на ми се иска , да монтирам някое читаво динамо. Ама се опасявам ,че ще отнема доста от кончетата на 120ката. Понеже безплатен обяд няма. И за това някой ден ще си карам 135 (преправен на 136) със оригиналното динамо. Ама ти си знаеш най-добре.

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело, няма да му се плашиш, това е спортен автомобил.

 

По темата - нека си товари колкото иска, един акумулатор е 90лв, писна ми всяка зима нов да вземам, не е човешко, та ако ще и 2 коня да отнема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и на ми се иска , да монтирам някое читаво динамо. Ама се опасявам ,че ще отнема доста от кончетата на 120ката. Понеже безплатен обяд няма. И за това някой ден ще си карам 135 (преправен на 136) със оригиналното динамо. Ама ти си знаеш най-добре.

Споко , не е съществено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Mалък ъпдейт. Шиб**а картонена кола, ако не беше толкова красива и бърза ... :) Хубавото е че нямаме поражения по рамата, все пак е паркинг щета :) Вчера се отбих при бояджийчето, зареди ме с материали, телени четки каза че ще ми докара, грунд, идните месеци, ще трябва да си припомня как се сменят калници с точката. Хубавото е, че не ми трябва color code, само влизам и казвам "дай боя с цвят на миниум" :D

 

Поздрави на всички. ;)

304da37b32452a25.jpg

a1bda6bfeaffbab4.jpg

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако не беше толкова красива и бърза ... :)

.... и по-широка от очакваното май  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Хубавото е че нямаме поражения по рамата, все пак е паркинг щета...

 

Тии на паркинг, майсторско ли ще показваш! Некви "свредели" си правил. Тя цялата задница помляна "на паркинг се ударих"

Къде е Макса да види какво си му направил колата.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм, да.

 

Колата не е зле, но смяната на калници както знаете си е тегава работа. Честно казано и мен започва да ми писва че тая кола с яйце да я удариш, ако е по - твърдо сварено е за нова задница :D , ама имам ламарини, ще се помъча и тоя път

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е поредната, която ще стане собственост на НАДИН  :unsure:

Дано поне не си пребил някой или да си потрошил на някой/и човек колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дано поне не си пребил някой или да си потрошил на някой/и човек колата

Аз съм казал : който удари Шкодата ще си я купи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, аз мисля, че т'ва е Макса с нов ник....

 

Да, знам че е той. Исках да предизвикам излизането му от нелегалност. :)

 

Добре дошъл Сашко, макар и малко поочукан.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lorgus - съмнява ме това да стане, в тая кола има толкова нови части, че по скоро ей така ще я карам, дето се вика. И, да, както вече споменах няма други пострадали. Трудното е, че трябва да се скъсат има няма 150-200 точкови заварки и да се повторят пак, трябва само да си стегна задника някой уикенд. Първоначално мислех да я кърпим на части, но Косьо се възпротиви, а и нямаме телоподаващо.

 

@Skoda130LR/h - Съмнява ме някой да ти даде 2-3 бона за твоята, ако я удари. По - скоро стискам палци да не се случва.

 

@Joro-120L - Благодаря, че винаги си готов да ме посрещнеш топло ;) но по - скоро влезнах да драсна само тук.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, май за втори път ти се случва подобно нещо. Успех с ремонта! Тъкмо ще се види в какво състояние са подкалниците. 
А за ламарините не се ядосвай Макс! Има си причина да са тънки, нали това е спортен автомобил все пак.  :D

Ще я оправите! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся телоподаващо под наем, горе - долу за уйкенд в началото на Август, в к-кт с co2 и тел. На теория колата е на ход, но тъй като няма преглед, предпочитам то да дойде при мен.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте, след дълго затишие, се намери малко дозерче и двамата с Галиарда изправихме колата. Мога да кажа доста добре. За съжаление приключихме в 21:00ч и снимките са на тъмно. Мислех да я намажа с четката, но и двамата бяхме уморени, баба ми ни нагости и си заминахме. И добре, че така стана, след 30 мин заваля и файда нямаше да има

 

Сега мисля да отида и да изтъркам до метал, после епокси грунда и така. Искам обаче първо да я докарам в София, някой да я китне и тогава да я боядисвам задницата. Чудя се обаче според вас, ако я боядисам с миниум, разтворен само във вода, без безир, дали ще успее да се измие после с вода или АМБ, без да се повреди епокси грунда?

 

Целта е да мине ГТП.

 

13092014.jpg

13092014001.jpg

13092014003.jpg

13092014004.jpg

13092014005.jpg

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше то може и да не му слагаш кит бре. Браво изпънал си калника. Имам стопове като нови , и оня ден намерих случайно  две панти за задния капак , ако ти трябва нещо казвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много ще ми помогнеш с пантите! Трябва ми и филтърна кутия за карба без човката. С Пешо се бяхме разбали да  взема от него, ама пусто време, все не стига да се засечем, всеки на работа да му *** майката. Ще ти пратя Л.с.

 

Аз не вярвах че ще стане, въобще. Косьо вика ей това ще изправи колата и аз ... да бе и като видях как се изправя, направо взе че ми стана от гледката :)

 

П.С. @Skoda 130LR/h

Возих се 80км на 120 ка със спортен ауспух като твоя и мога да кажа че това е перфектната семейна кола - върви много, жената като мрънка не се чува, направо е мечта :D

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, нещата са нагласени и чакат! Радвам се, че сте задействали изпъването на ламарините!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се нарадвах да видя мелеза в стария му блясък. Най - ползотворния weekend от доста време насам :)

 

Дай да се чуем Петъка, да се разберем, че аз тая седмица съм все до 20:00ч. , ще ти звънна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. @Skoda 130LR/h

Возих се 80км на 120 ка със спортен ауспух като твоя и мога да кажа че това е перфектната семейна кола - върви много, жената като мрънка не се чува, направо е мечта :D

 Ако не си се возил с Пешо , то няма на кой друг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с Пешо съм се возил, но за кратко в града. Косьо реши най - накрая да си монтира ауспуха и взехме, че го повозихме. Има и клипче с превъртян километраж, но специално ме помоли да не го качвам в форума.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.