Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с подгревна свещ - O2 1.9 TDI-PD 2010 105hp BXE...


shaft

Recommended Posts

...

 

Господин "Специалист по всичко",

 

Бихте ли престанали да ръсите "ум" по всички теми без значени дали сте (рядкост) или не сте (в повечето случаи) компетентен? Вече нееднократно подвеждате хора, пишете откровени неистини (да не използвам по-остра дума) и спамите по всички теми! Този форум НЕ Е създаден с цел уплътняване работното време на "компетентни" капацитети. И, понеже очевидно се смятате за такъв, горещо Ви препоръчвам ТОЗИ форум. Там ще бъдете оценен по достойнство, без опасност да подлъжете някой.

 

В резюме - приемете този пост за официално предупреждение относно генерирането на спам във форума. Надявам се да не се наложи да предприемам други действия с цел опазване чистотата и правилата на форума.

 

Поздрави,

PRR

 

PS1: Не чета, и не смятам да чета лични от Вас

PS2: Не ми звънете, не смятам да дискутирам нищо с Вас

PS3: Оплаквайте се на целия форум, на администратора му, на арменския поп, на ГДБОБ, НСО, СОТ, полиция, президент, парламент, та ако ще и в Брюксел заведете дело срещу мен - все ми е тая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
  • Отговори 104
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    20

  • Цецо75

    17

  • evin

    14

  • димон

    12

Най-много писали в темата

Здравейте Колеги,

Вчера си купих Octavia 2  2.0 TDI (140 Hp) DSG 2007г.

Провах колата преди да я купя и всичко изглеждаше наред. Преди да направя покупката покарах колата доста, нямаше никакви проблеми.

След като закупих колата заредих дизел от Лукойил и тръгнах на път, изминах дистанция от 120 км. и се появи някакъв проблем, светна ми лампата на подгравянето и колата не искаше да върви.

След като загасих двигателя и запалих отнов всичко изглежда нормално, след като покарах още няколко км.  пак същото нещо се повтори няколко път.

След това заредих Авио дизел от Еко в София и покарах колата още малко и проблемът не се появи повече. Но чека ми свети постоянно.

Каква може да е причината за този проблем.

 

Благодаря предварително.

 

Редактирано от NikiT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не си играй така... Обади се на Пепи (pepino) 0888900960 да й направи диагностика, и да ти каже какво й има на колата. Така с палене и гасене, може да си счупиш нещо скъпо-струващо по двигателя, турбината и т.н.... и да се видиш в приключение. Колата влиза в авариен режим. Аз не бих я карал така изобщо. Звънни му и отиди да я види, довери му се, че после става по-зле.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Колеги да споделя,

Направих диагностика на колата, оказа се че турбината не надува достатъчно на ниските обоороти.

Рециклирах я цялата, вече всичко е наред :)

Благодаря Ви за инфомрацията.

Редактирано от NikiT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) Сега само нафтичка да й сипваш и много безаварийни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.