Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодилака ми


Алексиев

Recommended Posts

Колата си е най-добре във заводски вид или евентуално с добавени заводски аксесоари. Самоинициативата никога не дава добри резултати.

 

Ето един каталог за Фелиция със заводски аксесоари, част от тях могат да се поръчат макар трудно.

 

viewtopic.php?f=16&t=22172

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Алексиев

    34

  • martin_284

    15

  • Logrus

    10

  • felicialx

    9

Най-много писали в темата

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1vfqw9

Виж тази обява - май такова барче търсиш. За протокола - нямам нищо общо с обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11287736332816976&f1=details&slink=1vfqw9

Виж тази обява - май такова барче търсиш. За протокола - нямам нищо общо с обявата.

 

Чавдаре, не знаеш каква работа ми свърши с тази обява! Мерси много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11287736332816976&f1=details&slink=1vfqw9

Виж тази обява - май такова барче търсиш. За протокола - нямам нищо общо с обявата.

 

Чавдаре, не знаеш каква работа ми свърши с тази обява! Мерси много.

За нищо :D радвам се, че съм бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко ще пробвам шкодито колко е проходимо :D Ще го пробвам към хижата над града, само предните гуми са зимни. Горе долу имат грайфер пък ще видим как ще се справиме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е важно и задкормилното устройство smile001

Вземи си и вериги и се подсигури с някой, който да те извади после (след като се окопаеш) - иначеще си подкараш колата пак чак на пролет :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом е важно задкормилното устройство, значи съм се справил супер! :D

Имаше по завоите въртене на дупето, но нормално на този лед, пък и от зад колата е летни гуми, през целия път исках да я засиля да и сложа 3-та, но как пипна газта леко и почва да оре :mrgreen:

 

Обаче съм влюбен в парното на колата, е няма такова парно! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко ще пробвам шкодито колко е проходимо :D Ще го пробвам към хижата над града, само предните гуми са зимни. Горе долу имат грайфер пък ще видим как ще се справиме :D

Ти колко искаш да е проходимо smile091 Ако е нещо високо 4х4 да го пробваш , ама така само си гориш горивото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги централното ми отказа тотал... От както взех колата от шофьорската врата можеше само да се заключва колата, но от днес вече не иска и да се заключи, дори и от дясната врата не иска да се заключи заключва се само дясната без да се заключват останалите. А лявата врата не мога да я отворя. От вън неще да се отвори, а от вътре като опитам да дигна палчето не се вдига, и ми се налага да се качвам в колата от пасажерското място и да слизам от там. От какво може да е проблема?

 

И ако някой продава лява ключалка нека ми пише тук или на ЛС, пък ако се договорим ще я купя.

 

Лека вечер! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шофьорската врата най вероятно си за машинка както каза и колегата. А виж двете предните машинки имат и бутон който дава сигнал за останалите. Предна дясна врата щом не дава сигнал на другите най-веротно има прегорели пластини , или имаш прекъснат кабел. Мисля че беше кафяв.Също може и модула ти да прави проблем , но се съмнявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, търся механизма и моторчето на шофьорската врата..

По - късно ще кача снимка на механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих механизма, но все още търся машинката. Старата работи още, но издава странни звуци и може би е пред изгаряне.. заради тази причина търся друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби я виж какво е положението вътре дали може да се спаси положението.Щом моторчето работи има шанс дасе оправи. Ако не е тайна за какви пари взема механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих механизма, но все още търся машинката. Старата работи още, но издава странни звуци и може би е пред изгаряне.. заради тази причина търся друга.

Ем сменяй моторчето. Аз почти на всички ги смесих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена малко са те прецакали,за 25лв.взех целия механизъм с моторчето.Отделно неискаха да дават само мотора.Защо не провериш откадето взе механизма за механизъм с моторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма колега, ако имаше щях да го взема комплект с моторчето, но няма, а относно цената на механизма и на мен не ми допадна но след толкова търсене не ми се разправяше и го взех.. Намерих и моторче, но за втора рака 20-30 лева за някво си моторче с 5 жички няма как да им дам!

А колата вече е със затъмнени прозорци (остана само и задния да се затъмни) и като го затъмниме и него тогава ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма колега, ако имаше щях да го взема комплект с моторчето, но няма, а относно цената на механизма и на мен не ми допадна но след толкова търсене не ми се разправяше и го взех.. Намерих и моторче, но за втора рака 20-30 лева за някво си моторче с 5 жички няма как да им дам!

А колата вече е със затъмнени прозорци (остана само и задния да се затъмни) и като го затъмниме и него тогава ще кача снимки.

За задното стъкло правят проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива работи. По закон е, че имаш ли две странични огледала може и панорамното (задното) стъкло да ти е затъмнено. Правят единствено проблем за предните стъкла. ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива работи. По закон е, че имаш ли две странични огледала може и панорамното (задното) стъкло да ти е затъмнено. Правят единствено проблем за предните стъкла. ;) smile027

Е явно вашите полицай не са достатъчно мизерни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав - ако имаш странични огледала можеш да си затъмниш задното стъкло без проблеми. И колкото и да са гладни ченгетата - след като по закон си О.К. - могат да те хванат за ауспуха smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав - ако имаш странични огледала можеш да си затъмниш задното стъкло без проблеми. И колкото и да са гладни ченгетата - след като по закон си О.К. - могат да те хванат за ауспуха smile001

Аз не казвам че не е прав. Да , съгласен съм с него. Просто имам познат дето му написаха фиш така.Ама и той си замълчал от къде да знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.