Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

3000 лева повече за дизелов Суперб - струват ли си?


rendeto

Recommended Posts

Не смятам, че препродажбата след 5 години трябва да ти е приоритет. Ако си вземеш дизел, само заради този фактор, постоянно ще мислиш че си се прецакал и е трябвало да се метнеш на бензина, ако пък си вземеш бензин, ще се вайкаш какви пари ще му вземеш, така че си избий от главата тези мисли, и чак след като вземеш колата, която ти допада повече и минат 5 години може да се замисляш дали си действал правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Milen Dimitrov

    11

  • rendeto

    9

  • VALDO

    7

  • PRO

    7

Най-много писали в темата

Здравейте,

 

Сигурен съм, че дизела е по-добре при високите скоросити като разход ама с моите скромни 10000 (от които повече извънградско с 120-140) незнам дали е оправдано да давам парата отгоре. А и бензинката доста добре върви за това купе. Сега натоварена незнам как ще е, но иначе 1,8 мотора ми се стори доста пъргав.При евентуална продажба след 5-та година може би дизела ще е по-добре ама с тия 3200 бая бензин ще налея междувременно :)

Ще платиш и повече пари за данъци, каско и т.н. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... ама с тия 3200 бая бензин ще налея междувременно :)

 

Има няма 26-27 резервоара :smt032

Иначе щом ти е харесал бензина няма какво да го мислиш \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Золумов,по кофти клип не бях гледал.Как не те е срам?! smile091

Е ся... кат' имаш в предвид, че карам, снимам и смяням скорости не е чак толкова зле :lol: По скоро тоя с БМВ-то тряа да го е срам! Да си бях монтирал една камера.. такива клипове щеше да има... smile091 .. особено тези с куките щяха да са голям майтап!... хаха. Сега ще ги разгледам тез' камерки! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Золумов,по кофти клип не бях гледал.Как не те е срам?! smile091

Е ся... кат' имаш в предвид, че карам, снимам и смяням скорости не е чак толкова зле :lol: По скоро тоя с БМВ-то тряа да го е срам! Да си бях монтирал една камера.. такива клипове щеше да има... smile091 .. особено тези с куките щяха да са голям майтап!... хаха. Сега ще ги разгледам тез' камерки! smile048

Че що сменяш бре?!!!Нали дизела е голяма работа и върви на шеста от 40 до 215km/h smile004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че що сменяш бре?!!!Нали дизела е голяма работа и върви на шеста от 40 до 215km/h smile004

 

Хехе, ами БМВ-то е 100тина коня отгоре, да го оставя да избяга ли ? smile091 А и после ще има да се чуди к'ва е тас "тъпа" шкода, дет му се опъва! хаха.. И като види че е само 140 коня да си хвърли ключовете! s_flag smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.