Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

С уважаемия Чичко се засякохме в сутрешния трафик на Пушкин... :P

attachicon.gifIMG_20180123_084109.jpg

Незнам за Чича ти Гена, но можешe да му предложиш на този пред теб да си смените колите и евентуално нещо да ти доплати  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вчера около 17:20 черна Фабия 1 с лайстна на задния номер и голям кюнец излезе от безименната уличка между Виктория и Дженеръс Ауто на бул. България и отпраши посока Бояна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти сутринта зави от Атанас Узунов по Калиманци в 7:45 :)

Да, всяка сутрин по това време го правя. А ти как ми позна колата? Направо е хванала коричка от натрупаните пясък и сол по нея и цвета е неразпознаваем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един останал жетон за леФчето. Мини да ти услужа :D

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, всяка сутрин по това време го правя. А ти как ми позна колата? Направо е хванала коричка от натрупаните пясък и сол по нея и цвета е неразпознаваем.

Черната решетка и ледовете са ми достатъчни. Идвах срещу теб по Атанас Узунов, но завих по Иван Щерев надолу, а ти чакаше за ляв на Калиманци.Често те засичам, тъй като по това време карам ученикът :) Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната решетка и ледовете са ми достатъчни. Идвах срещу теб по Атанас Узунов, но завих по Иван Щерев надолу, а ти чакаше за ляв на Калиманци.Често те засичам, тъй като по това време карам ученикът :)

Значи и аз съм те видял, но в момента в който осъзнах, че колата срещу мен е с ляв мигач се "гмурнах" да ползвам паравана, без да гледам каква е колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сме "съседи" с една спортно синя Фабиа Монте Карло Хеч със 16ките за модела, рег.ном. СВ09..КН. Редовно я засичам в кварталчето паркирана около "Сити Парк Резидънс", а вчера спрях до въпросната на паркинга на JK Fitness Market на околовърсното (близо до Симеоновско шосе). Колега от форума ли е?

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О2 комби, може би VRS с доста открояващи се джанти? На Т.Каблешков някъде към 1700

За втори път ме фиксираш, а аз явно блея... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път бях с колата, ама не не шкодилака, а под слабо вагаджийско прикритие :)

Предния път май не беше с тия джанти? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тях си бях! Смятай, колко мръсна е била, щом не си ги забелязал! Аз не случайно писах тогава, че излагам клубната общност с мръсна кола :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 9:10 на влизане в Княжево по Карамфил ме освирка червено комби. Само видях, че е със стикери и леко отворен багажник, дори не можах да зацепя кой е модела (евентуално Фабия?)

А току-що издебнах Гогата пред АГКК и така го освирих, че пусна ръжда на гащите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би м/у 12:30 и 13:00, преди Петрола на Горубляне една много опъната О2 Vrs, с уникална джанта. Някой да се познава?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя, от по-горния пост се познава :)

Ама днес беше измита вече колата, че вчера след едни 1000 км. по нашите пътища, беше станала едноцветна пак. А джантите са най-обикновени от Ауди (даже са стар модел), но боята е “crazy staff”, хахахах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя, от по-горния пост се познава :)

Ама днес беше измита вече колата, че вчера след едни 1000 км. по нашите пътища, беше станала едноцветна пак. А джантите са най-обикновени от Ауди (даже са стар модел), но боята е “crazy staff”, хахахах.

Боята определено много се откроява - винаги съм харесвал стилното акцентиране - поздравления, много добре се е получило.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боята определено много се откроява - винаги съм харесвал стилното акцентиране - поздравления, много добре се е получило.

Мога да вирна нос и да се потупам по гърдите, но...ще пропусна!

Случая с джантите всъщност е следния: Търсех си алуминиеви 16"-ки за зимните гуми, като единственото ми условие беше да са оригинални на VAG групата, за да мога да разчитам на здравината, която предлагат. Т'ва е! Тези седяха на обява с обидно ниска цена и нямаше как да ги пропусна :) Взех ги без да се замисля, а цвета си им беше такъв, не съм го правил аз. И явно съм улучил, защото и според мен си паснаха на цвета на колата и доста прилично се получи в крайна сметка. Демек, на късмет е моята работа с джантите! Мерси за хубавите думи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да вирна нос и да се потупам по гърдите, но...ще пропусна!

Случая с джантите всъщност е следния: Търсех си алуминиеви 16"-ки за зимните гуми, като единственото ми условие беше да са оригинални на VAG групата, за да мога да разчитам на здравината, която предлагат. Т'ва е! Тези седяха на обява с обидно ниска цена и нямаше как да ги пропусна :) Взех ги без да се замисля, а цвета си им беше такъв, не съм го правил аз. И явно съм улучил, защото и според мен си паснаха на цвета на колата и доста прилично се получи в крайна сметка. Демек, на късмет е моята работа с джантите! Мерси за хубавите думи :)

......малко късмет в правилния момент и прекрасен резултат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на България МОЛ и старата Фобия на д-р Германов е пред мен

Баща ми е бил - на път към клубният нотариус  :) 

Освирка ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.