Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес, в Русе, около 10,00 ч. до ОББ премина тъмно сива Октавия 1 с клубни лайсни на номерата.

Беше лъсната и бърза.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, дойде ли им времето на уетните гуми :) Освирках те при Маджо, ама бях с Деуто, та....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, дойде ли им времето на уетните гуми :) Освирках те при Маджо, ама бях с Деуто, та....

 

Изобщо не съм те отразил - бяхме се залафили с Маджо, Ицо и Жорката (legaltk) и обсъждахме Фикуса на Маджо. А ти що не спря за цигара време, да те попитам?!

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:15-20 ми се стори, че се стори че се разминах с Андро Чобанов на слизане от магистралата при Златна панега

Не съм бил аз(на вилата съм си около Дупница).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм те отразил - бяхме се залафили с Маджо, Ицо и Жорката (legaltk) и обсъждахме Фикуса на Маджо. А ти що не спря за цигара време, да те попитам?!

Защото бързах да се отърва от децата - издадох колата, децата, жената.....абе струваше си да пропусна цигарата  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз бях при Маджо да сменям гумите, но съм те изпуснал Явка. 

 

То вчера сме се изсипали половината клуб като гледам - аз, Жоро legaltk, Венци (shaft), ти, Влади (ustavri) и той изскочи отнякъде по едно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа... Аз смогнах чак към 14-15ч... Докато стигна, околоМръсното беше разкопано и от нас се стигаше за 40 мин - един час... По това време нямаше много хора в сервиза. Две коли на кръст.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16:30 се разминахме с една черна О2 РС малко преди Нови Искър?

 

В последния момент видях клубните лайстни и не успях да сигнализирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ustavri, днес два пъти го засякох, сутринта към 11.30 на жп линията на Вардар и след срещата по Т.Каблешков следобеда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно Йети на околовръстното беше освиркано и омахано от двуколесен хулиган  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 12:55 на Раковски от паметника на Вазов, та чак до Сливница карах зад една клубна О1 с много стикери + стикер от Калояново и "закачлив" плакат на щората на задното стъкло. Свирнах, светнах, после преди Сливница го изпреварих и помахах, ама колегата здраво беше захапал телефона и май се зачуди "к'во иска тоя"

036782769.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота се разминах с joropet в Пирдоп ... но може и да се лъжа :)

Не грешиш :)

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 17,00 ч. на автогара Овча купел zloQQ прелетя ниско покрай мен и ме освири.

:hello:  

Няма как да не те освиря - такава чиста количка се вижда от далеч!

Иначе, вярно, че бързо минах, ама нещо в последно време и раздавам повечко "жега" на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси! Добре заварил! :) Аз дори 7:50 бях долу, че я бях забравил на скорост. За малко сме се разминали.. Вии всички много ранобудни ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с О1 комби 6308 и заден стикер голям? Колата е светло синееща :) Върти около Оборище и за втори път го засичам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На качване на магистралата при Пазарджик гледам в огледалото деним Октавия З комби и си викам "това е Павката". Верно беше той, нахилен до ушите на предна дясна седалка, а с жена му се гонихме от там до София - респектиращо кара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Верно беше той, нахилен до ушите на предна дясна седалка, а с жена му се гонихме от там до София - респектиращо кара!

 

ъхъм...ял съм й попарата. Някъде назад в темата. На магистралата. Отвя ме все едно бях спрял, а карах със 140.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така...пък аз я предупредих да внимава, че вече й е излезнало име във форума :) Голям кеф ми е да ни вози, а и си отпуска крачето на магистралата, не мога да се оплача :))

 

Ице, вишната е страхотно свежа, добре се грижиш! И аз като те видях отдалеч да излизаш на магистралата си казах "тва е само Ицо" :)

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам за форумна Октавия 3, синя с номер CB 3492 ** , забелязана паркирана днес следобед в Казанлък в близост до нас - кой е колегата ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така...пък аз я предупредих да внимава, че вече й е излезнало име във форума :)

 

За мен името е добро. Браво на жена ти! Както всички знаем 99% от жените са слаби шофьори. Късат ми нервичките из Пловдив.

Евала! Кефя се, щото е една от малкото нахакани жени шофьори. Не знам на градското как е, но съм повече от сигурен, че и там е на ниво. Да я поздравиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, благодаря ти! Ами модерна е жената :)

 

Но за другото не съм съгласен. Жените си карат много правилно - за жалост мъжете сме твърде самоуверени на пътя и много по-често съм виждал мъже да правят мега глупости и пакости по пътищата...и с това дори не визирам редовните простотии с побоища, филмчета с 250км/ч и тн..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.