Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Супърб 2 с клубни лайсни на номерата, паркиран на ул. Тулово до БНТ. Преди около 30 мин. беше забелязана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малкия" беше изловен как закъснява за работа! Той ми е най-лесен за разпознаване... Сутиена се вижда от 1км :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива Ф1, комби, СА8687 на Лук-а в Младост и след това по околовръстното, чак до кръговото на Драгалевци беше преследвана от клубната нива :)

Е видях я нивата и ми направи впечатление, че върви доста прилично на тая скорост. но дори и да ме беше освиркал или осветкал, нямаше да разбера истинската причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, осветках те още на бензиностанцията, но се бях залепил прекалено и явно не си видял. Ще лепна стикер и на предното стъкло за да съм по-лесно разпознаваем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до борсата в Слатина засякох и колегата с тъмно синя Фабия комби с видинска регистрация. :)

Това е колегата nik4o, ако правилно му изписвам ника. Беше на НИМ тази неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-9963-0-97461100-1455210037_thumb.jpg - сутринта на Симеоновско, ама не реагира на приятелско освиркване  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:50 видях бившата шкода на C2h5oh по константин величков, посока моста на захарна фабрика. Още е с различни сини панели и я кара човека на който я продаде има си и стикерите от Шкода съборите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superb 2 fl ..8336..,рубинено червен, с голям клубен стикер на задното стъкло бе освиркан :)

Мда, освиркан беше :), само не знам как разпозна цвета под слоя кал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

attachicon.gifIMG_20160211_080518.jpg - сутринта на Симеоновско, ама не реагира на приятелско освиркване  :fiu:

Жената ми разказва как мъж с две деца и е махал и тя се чудела защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа да кажеш на жената да гледа по-внимателно - може да не е Шкода, ама Пасата е стикеросан  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павката /PUF-PAF/, днес в 17.05 часа, на бул."Витоша" се правеше на трамвай, но след като истинския такъв дойде "из отзад", културно се прибра в Уентата. Аз самият, щях да падна от прозореца на кантората, махайки /разбира се - без никакъв смисъл/ като луд маймун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 17,15 ч.-17,30 ч. маслено зелена клубна О1 със стикер от миналогодишния събор на задния десен прозорец беше на паркинга на Лидл на бул.Каблешков, Сф.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 17,15 ч.-17,30 ч. маслено зелена клубна О1 със стикер от миналогодишния събор на задния десен прозорец беше на паркинга на Лидл на бул.Каблешков, Сф.

:hello:

Мдамммм...Шоколада и какаото свършиха у нас и минах да взема. А попаднах на Leffe Blond за 1.69 бутилката и не се стърпях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, който всеки ден паркира под моста срещу КАТ на самия Драган Цанков.

036615603.jpg?r=4

 

Поздрави и за колегата на бул. Джеймс Баучер

036615604.jpg?r=0

 

Също така забелязах автомобила на колегата PSYHO до ресторант Пчела в Лозенец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка , вземи та се появи на някоя среща че много неизвинени отсъствия ти се натрупаха ...  :tongue_1:

 

...........

Също така забелязах автомобила на колегата PSYHO до ресторант Пчела в Лозенец

 

Иначе , Психомобила вече има нов собственик ...  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се засякохме с Blade на слизането от околомръсното при Бизнес парка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, тази неделя мисля да се поява  :tongue_1:

 

Записвам си ...  :tongue_1:  :computer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, тази неделя мисля да се поява :tongue_1:

Жоре, идвай. Освен да се видим, искам и да погледна какво толкова е различното при демонтажа на твоите фарове. Че по телефона май хич не се разбрахме ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе , Психомобила вече има нов собственик ...  :fiu:

Да, и ми е съсед в Дианабад. Спира точно до мен, но явно не чете форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.