Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес по магистрала Тракия от Пловдив към София се засякохме с Маджо - MasterOne... добре, че той ми сигнализира, щото беше под прикритие в бял Форд комби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по магистрала Тракия от Пловдив към София се засякохме с Маджо - MasterOne... добре, че той ми сигнализира, щото беше под прикритие в бял Форд комби :)

 

Много е яка зелената бегачка! А това ми е новата служебка/ежедневка  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сашко парктроници не му трябват, спира на по- малко от мм  :tongue_1:

 

bfi1464601634g.jpg

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване, изкарах си като пич, после Стоян от паркинга ми каза, че някакво момче питало за това място. По - интересно ми е той как е вкарал. Имаше разстояние колкото да мине 1 човек настрани :)

 

Мале , ма пък как си ме изловил, тъкмо я измих :wacko_2:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в задръстването на Аспаруховия мост, около 17h, ме размина О1 комби, но не успях да реагирам - бях задремал в задръстването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта към 08:30 на Цариградско в посока Младост, жената е хванала сребриста фабия С 3594, само че е била с градското ситроенче и не е посмяла да сигнализира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:45ч се разминахме с Ицето(Izolini) на ул. Гео Милев при даскалото. Светнах му, свирнах му като се разминахме, ама май не ме отрази  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, изобщо! Бях изтрещял след 90+ минути по задръстванията. Тръгнах 16:40 от Княжево, 17:30 бях центъра да се видя с един човек, 18:00 тръгнах от съдебната палата и чак като сме се разминали стигнах до нас. Пък и точно там пред мен караше някаква "крава", която не знаеше къде отива и ме беше изнервила до краен предел, та виждах в точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове, видях и аз че се беше нервирал и леко ти пушеше главата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 17:30 освирках Сюпърба на Коста на светофара над КАТ (на Гешов), ама май Ланоса остана незабелязан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам се за виновен! По това време минавах от там. Тази седмица ми е толкова сдухана, че не съм отразил даже клаксона, камо ли да се огледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамм по съдебн дела :) Ти доста се повъртя май за паркиране, аз изнаглях и се забодох централно..

 

Сега минах покрай бежава О1 комби 9502 с клубна лайсна отпред, паркирана кротко до бизнес парка.

Отново същата, този път до сградата на НР откъм камбаните паркирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя О1 коНби 4877 беше изловена в мол Сердика преди секунди. Да си признае кой е и, ако работи в мола, защо не е дал заявка за клубна среща в мола в темата, която отворих ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, ако не се лъжа, този съм го освирквал 4-5 пъти в района...никаква обратна връзка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Честно казано,досега обратна връзка не съм имал от други Шкодаджии.Все едни замечтани и забляни нанякъде :) Вярно е ,че не всеки може да реагира навреме ,пък и не се знае какви грижи са му на главата на човека  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребърна О2 паркирана на Козяк преди малко с голям клубен стикер на задното стъкло. Спрях и свирнах :) Шоферът говореше по телефона, не знам дали ме отрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива О2 коНби по околовръстното. Надявам се колегата да разбра защо двуколесния хулиган го омаха  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, ако не се лъжа, този съм го освирквал 4-5 пъти в района...никаква обратна връзка :)

Странно...Павка, ти като си в района, или планираш да идваш - пиши предварително да се разберем за по кафе;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес някой колега с Октавия 2 беше паркирал до мен в паркинга на Сити Център София  ниво-2
поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видя ми се червен, стикеросан Фаворит (на Евгени бившиям май-май) в Люлин 6, който културно си ме изчака с подаден мигач тая вечер към 22:30. Ама много бързо се разминахме в завоя и не видях Марто ли го караше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.