Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Миналата сряда ходих до София с половинката и брат й - да си купува кола. Всичко 6 - връщаме се от КАТ - и пича от автокъщата вика - абе я да ме оставите еди си къде - че да си взема колата - чипосват я. Даже вика - ти като те гледам със Шкода - то момчето членува там в някакъв клуб - вика Пепино. Помолих го да предаде поздрави от Русе на Пепино :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя клубна О3 РС, Св 1293 беше в видяна на паркинга на мол Сердика преди минути (на ниво +2, където паркирам и аз ежедневно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕН3333КА черно Йети, аз бях. :fiu:  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕН3333КА черно Йети, аз бях. :fiu:  :crazy:

Много бързах че закъснявах за лекции затова не се обадих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що излових колегата с VW шарено на петна бил е на събора с С1223 в кв.Хаджи Димитър  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на газпром-а в дружба сме сипвали гориво един до друг с колега с клубна октавия комбе, бяла нооо за съжаление пасажера ми е видял стикер от събора, други стикери май нямаше или аз поне не видях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много нямат въобще никакви стикери и опознавателни знаци, освен емблемите на марката,но в същото време се оказва,че са доста активни във форума :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като видят шкода с опознавателни знаци да свиркат, викат, хвърлят с нещо да се запознаем, все пак нали идеята на форума е такава. Аз все още познавам много малко от форумниците, но тези които познавам са доста свестни хора. Все още не съм присъствал на сбирките на НИМ, но съвсем скоро и това ще се случи и ще имам възможността да се запознаем и да обменим опит или просто да си полафим. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като видят шкода с опознавателни знаци да свиркат, викат, хвърлят с нещо да се запознаем, все пак нали идеята на форума е такава. Аз все още познавам много малко от форумниците, но тези които познавам са доста свестни хора. Все още не съм присъствал на сбирките на НИМ, но съвсем скоро и това ще се случи и ще имам възможността да се запознаем и да обменим опит или просто да си полафим. :)

Винаги и с най-голямо удоволствие,особено тези който все още идват по южното черноморие,пък и на мен ако ми се отвори път към столицата или вътрешността на страната   :) Наскоро се запознахме така случайно на плажа с един от колегите от София :) Получи се много добра среща!

П.П:Разбира се не са изключени и учудени физиономии ,когато присветвам или приветсва някого.Днес например един колега със Варненски Супърб2 по Бургаските услици гледаше доста изумено :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадиш като идваш към СФ, имаш телефоните на някой от нас. Ако уцелиш 1ва или 3та неделя ще се запознаеш с доста съфорумци. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги и с най-голямо удоволствие,особено тези който все още идват по южното черноморие,пък и на мен ако ми се отвори път към столицата или вътрешността на страната   :) Наскоро се запознахме така случайно на плажа с един от колегите от София :) Получи се много добра среща!

П.П:Разбира се не са изключени и учудени физиономии ,когато присветвам или приветсва някого.Днес например един колега със Варненски Супърб2 по Бургаските услици гледаше доста изумено :)

Повечето колеги не са свикнали така да се поздравяват каточели. Аз имам този навик още от язденето на двуколесно. Едни от най - добрите ми познанства станаха точно така, чрез общи каузи и интереси. Дори и след като се промени светогледа на даден човек, приятелствата си остават за цял живот. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадиш като идваш към СФ, имаш телефоните на някой от нас. Ако уцелиш 1ва или 3та неделя ще се запознаеш с доста съфорумци. Поздрави

Непременно ще звънкам ако идвам нататък ,Иво!Засега ,обаче не знам кога ще е :( 

 

Повечето колеги не са свикнали така да се поздравяват каточели. Аз имам този навик още от язденето на двуколесно. Едни от най - добрите ми познанства станаха точно така, чрез общи каузи и интереси. Дори и след като се промени светогледа на даден човек, приятелствата си остават за цял живот. 

Абсолютно съгласен със със теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............ Все още не съм присъствал на сбирките на НИМ, но съвсем скоро и това ще се случи и ще имам възможността да се запознаем и да обменим опит или просто да си полафим. :)

 

С теб си поговорихме малко на събора и от моето първо впечатление мога да ти кажа, че на НИМ гарантирано ще ти хареса. Може и да не е от първия път, но нещо ще те тегли към НИМ и ще има втори, трети път и т.н.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Правец през София и малко преди София с една синя Октавия комби се разминахме и се поогледахме с шофьора, ама аз нямам никакви отличителни белези, че съм член на клуба, защото е служебна и ми интересно дали беше колега от форума. Аз съм с бял Рапид ( малко бързо карам понякога ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя клубна О3 РС, Св 1293 беше в видяна на паркинга на мол Сердика преди минути (на ниво +2, където паркирам и аз ежедневно).

Мда, сигурно и се познаваме ако пушиш  :smoking_2:  Иначе колата седи там всеки ден. 

Писах в темата за срещи, но нещо не се организирахме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 18:20ч се засякохме с Вили с черната Фабия 1 и разменихме по едно бързо "Здрасти" по средата на улицата :)

 

Днес към 13:30ч IvoG с черното Субару беше засечен в Света Троица ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О2 8475, днес към 19:10 правеше десен завой от Родопски извор към Сусанин днес бях със зелена бебешка количка. Вчера към 20часа същата чакаше на околовръстното да слиза по Бъкстон - бях със сива О1 с кутия на покрива. Лека вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена О2 8475, днес към 19:10 правеше десен завой от Родопски извор към Сусанин днес бях със зелена бебешка количка. Вчера към 20часа същата чакаше на околовръстното да слиза по Бъкстон - бях със сива О1 с кутия на покрива. Лека вечер

Сиромаха е това :) той ти е комшия в манастирски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 21ч. от една пресечка на Симеоновско ми се стори, че изскочи Влади (B L A D E), ама вече бях подминал и притъмняваше, та не успях да видя колата добре. А днес към 10:30 в Редута май се разминахме с колегата yaniyakov? Ако е така, колега, не бях сигурен, че си ти и затова не сигнализирах овреме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 21ч. от една пресечка на Симеоновско ми се стори, че изскочи Влади (B L A D E), ама вече бях подминал и притъмняваше, та не успях да видя колата добре. А днес към 10:30 в Редута май се разминахме с колегата yaniyakov? Ако е така, колега, не бях сигурен, че си ти и затова не сигнализирах овреме.

 

Привет :) Закъснявах за едно кръщене и чак като отминах се усетих. Трябва да слагаме по някой стикер и на предните стъкла :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С3661, светло синя задномоторка с правоъгълните фарове отпред и капковидните стопове отзад и метални тасове. Много добре изглеждаше. Вчера към 19:30 в Студентски. Карахме заедно почти до Околовръстното по Симеоновско. Гига лайк :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С3661, светло синя задномоторка с правоъгълните фарове отпред и капковидните стопове отзад и метални тасове. Много добре изглеждаше. Вчера към 19:30 в Студентски. Карахме заедно почти до Околовръстното по Симеоновско. Гига лайк :)

 

 

Светло синя...опитвам се да си представя такава задномоторка :) Не се сещам да съм виждал този цвят как седи, пусни някаква снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С3661, светло синя задномоторка с правоъгълните фарове отпред и капковидните стопове отзад и метални тасове. Много добре изглеждаше. Вчера към 19:30 в Студентски. Карахме заедно почти до Околовръстното по Симеоновско. Гига лайк :)

Мисля че и аз съм я засичал горе на ДИТ спорт игрищата, късно вечер. Наистина е много готина, ако не се лъжа беше и с белите стопове. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светло синя...опитвам се да си представя такава задномоторка :) Не се сещам да съм виждал този цвят как седи, пусни някаква снимка

 

post-1399-0-13807900-1468304956_thumb.jpg

 

Този цвят. Беше почти като тази, само че с хромираните огледала и с ретро тасовете.  :P

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.