Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Съби на канала преди НДК малко след 15ч. Беше в крайна дясна, а аз в лява. Боре полегнал в него. Поздрави

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибирал се е към офиса от Агенцията по вписванията, че малко преди това го излових там по телефона.

А иначе към 11 Съби беше на паркомястото си на Витошка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

attachicon.gif1982_Skoda_105.jpg

 

Този цвят. Беше почти като тази, само че с хромираните огледала и с ретро тасовете.  :P

 

Ааа велико...не бях виждал такава небесна ! Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибирал се е към офиса от Агенцията по вписванията, че малко преди това го излових там по телефона.

А иначе към 11 Съби беше на паркомястото си на Витошка.

Мисля зави надясно по Фр. Нансен или поне беше в тази секция...

 

С тая тема още ли няма някой изловен от жена си или "шкодаджиите" са много верни?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая тема още ли няма някой изловен от жена си или "шкодаджиите" са много верни?

Ти мани... Добре, че не четат форума, хахахаха!!!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леж ти на тая страна. Утре ще те изловят в някой "чужд" квартал и точно тогава жена ти ще попадне случайно на темата  :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаахахахаха...мани-бегай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графитен С2 4484 4х4 паркиран на Драговица преди малко.

 

Клубна лайсна на номера отзад

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубна О2, черна или тъмно синя, на кръговото на Надежда преди 20мин. Стикера на задното стъкло беше видял мноооого зор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съби на канала преди НДК малко след 15ч. Беше в крайна дясна, а аз в лява. Боре полегнал в него. Поздрави

Признавам си без бой :)

И да, връщах се от агенцията и се чудех ти ли си или не.

Продължих направо, към бул.Витоша, не съм завивал.

И моля - бях се подпрял, не полегнал, въпреки че бих... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Като знам какъв си дребен, едвам те познах, страничната колона те скриваше и сякаш ти беше ниска седалката. Ориентирах се и по номера, не бях сигурен че си ти. Значи съм те изловил как от секция за дясно продължаваш направо. И аз малко след левия се зарадвах, че са ми направили трасе за левия на Хемус по трамвайните линии, махнали са преградите и сега се минава бързо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб 2 СВ 4484 ** с клубни лайсни снощи около 21:30ч. паркиран на една пряка на Иван Асен (Загоре или Виктор Юго, не съм сигурен)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , около обед покарахме малко с Ванката nelasms около Ихтиман на Тракия.... ;)

Извинявам се за лекото опушване на бялата красавица :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб 2 СВ 4484 ** с клубни лайсни снощи около 21:30ч. паркиран на една пряка на Иван Асен (Загоре или Виктор Юго, не съм сигурен)?

Това е моят близък приятел и колега, адв.Горанов. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кой се засякохме преди малко към 12:40 на Вардар ? :) Свирнахме си ама късно. Само мернах, че беше тъмно комби (поне така мисля :D ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес привечер през един блок от вкъщи бе забелязана паркирана Шкода Октавия R-Line, колега SHAFT в 103-ти блок ли живееш? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне... аз я продадох колата на този човек - той живее някъде там, да :) Тоест, видял си новия собственик - alextod (Алексей).

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера следобяд в Бургас на ул.Места,засякох паркирана черна RS-ка О3 ,СВ 6920........Ослепително красив автомобил ,грабващ погледа като магнит!С тея софииски номера дето е почти всяка втора Шкода не можах да разбера местен ли е или столичанин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час, Влади (axel) беше забелязан и освиркан докато опитваше да направи съмнителен ляв завой на (от) Стамболийски, ама беше толкова концентриран, че сякаш не успя да ме забележи докато му помахвах от Снежанка :hello:

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хаха, не съм те видял, но наистина се бях концентрирал да видя това ли е пряката, която ми трябва или не. Чух подсвирване, но по-скоро очаквах някой да ме псува отколкото да ми маха.  :P

Другия път, ще внимавам за Снежанка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 18,30ч. освирках колега с Октавия на Раковска точно преди да направи десен завой посока Сточна гара. На стъклото имаше стикер от събора с №299

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Вторник около 16ч бат Стефан (stefan l) ме изпревари с ГоУфо малко след Брестница посока София и беше осветкан (бях с бяла баничарка под прикритие ;):) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой с черна О2 пуснах да се включи пред мен на България около 11?

Бях със служебната кола на жена ми- зелена Фиеста с ОВ- номер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.