Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес видях една тъмно сива Фабия 2 паркирана в пряка на бул. Дойран. Имаше стикери от събора и клубен на задното стъкло =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорето пък (legaltk), щеше да ме сгази на пешеходната на бул. Монтевидео... Бях спрял, като камилар след пешеходната с “включен ляв пътепоказател“... Супер чиста тази шкодиичкккаааа!!!!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха, чиста друг път. Още е със следите от египетския дъжд....

Поздрави, Венци!

Тооочно вчера ги махнах аз!!! Баси “гнясът“... При мене имаше и много кал от офроуд...но тая кола за два лева цялата я мия отвън и след 20 метра си е същата...хаха.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци спирай с офроуда тогава ;)

 

Мани, бях се набутал след дъжд в една кал, която си е чиста глина - цялата беше се набила в оранжеви гадости примесени с тревичка, спече се и стана "много яка"... след 3 дена престой се изми по-лесно... като позасъхна малко, иначе само се разкаля още повече и не пада от водоструйката тая гняс... Като капак и оня прашния дъжд ме беше минал - оранжева беше станала направо... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една тъмно сива Фабия 2 паркирана в пряка на бул. Дойран. Имаше стикери от събора и клубен на задното стъкло =)

 

Аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по Опълченска се повозих до бившото возило на Кольо sharpsooter - бегачката все още си изглежда супер  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По между другото, Саше имаш теч на масло, като си тръгнеш от работа погледни отдолу!!!! Не е голям!

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на околовръстното при шел свирнах на сив супърб 2 - много лачен. Кой си признава?

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 16:30 сив Сюпърб 2 TDI в Лозенец, мина през кръстовището на Бигла и Плачковица - бях пищиходец. А малко по-късно - сива Фабия 2 комби на гара Пионер - чакаше за ляв завой. Свирнах, ама бях в движение и колегата май не ме отрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таз и сутрин към 10.30 на Billa на булевард България само в редицата която паркирах имаше 17 шкоди с моята кола. 15 бяхме Octavia 2 и Octavia 3 и 2 Fabia. Винаги следя шкодите около мен, та ми беше много странно. :) 

 

Иначе всеки ден в Стрелбище (около ул. Нишава до Южния парк) около мен паркира черна и една бежава Octavia 2 комби. Ще е супер да се запознаем, ако някой прочете това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро :) Преди малко в 08:30 на бул.Александър Малинов беше изловен моторист с вишнено-червена каска със стикер на клуба :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признава си моториста, дори без бой! А задръстването по Малинов днес беше  :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 16:30 сив Сюпърб 2 TDI в Лозенец, мина през кръстовището на Бигла и Плачковица...

Същият - 4484 - и на същото място 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият - 4484 - и на същото място

 

Моят приятел и колега - адв.Краси Горанов.

Тъмно сив Сюпърб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива (или сахара?) О2 беше омахана и освиркана рано сутринта от двуколесен хулиган  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес с тъмно зелена О1 СА7133ВР днес дето се гонкахме пи магистралата на влизане в софия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен Сюпърб 1 СТ1997 ** - вчера преди обяд си почиваше на Хладилника, до ВИП секюрити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1 1325 4х4 комби беше изловена днес на паркинга на Цари Мали Град ;)

Ей най-накрая и мен да ме изловят. Малко късно виждам. Разходката и времето бяха супер. Децата пощуряха. Яздиха коне дивяха на поляните и съответно през целия път на връщане спяха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей най-накрая и мен да ме изловят. Малко късно виждам. Разходката и времето бяха супер. Децата пощуряха. Яздиха коне дивяха на поляните и съответно през целия път на връщане спяха.

 

И ние си изкарахме страхотно. Много красиво място - уникална атмосфера :-) Определено ни хареса - това е една от 100те забележителности които не трябва да се пропускат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винено червена октавия 2 на Цанков и Димитров, ама тъкмо беше излязла от автомивката... Тва стана към 11:40ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.