Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

На 20-ти в събота се засякохме с клубна колежка във В.Търново на слизане от Арбанаси - CH3465. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно зелена Ок1 на Дондуков, СВ8843 със стикери. Извинявам се на човека. Бързах за Симеоново. Първо не му дадох път, после го засякох, той ми даде път, после се забихме зад един паркирал форд, даде ми път пак да се изнеса в ляво, и като включих на задна, вече се поизнерви и отпраши. Карахме малко заедно по Раковска и се разделихме.

Няма проблеми,не трябваше да се забиваш зад него.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти беше , бре ... :) Много е лъскава, пък и очилата бяха в тон. Ако ти кажа, че станах в 5:30 и колко ми се спеше, карах по памет, не знам дали ще ми повярваш. Само си казвах, трябва да стигнеш, до Симеоново, недей да спиш, трябва да сложиш щангата , на колата, днес.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой засичал ли е синята птица наскоро ? От два месеца ходя с метро на работа и жената развява колата...кажете да знам къде ходи :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти беше , бре ... :) Много е лъскава, пък и очилата бяха в тон. Ако ти кажа, че станах в 5:30 и колко ми се спеше, карах по памет, не знам дали ще ми повярваш. Само си казвах, трябва да стигнеш, до Симеоново, недей да спиш, трябва да сложиш щангата , на колата, днес.

То и моята после като я напънах на магистралата ,на 190 заби и влезна в авариен режим ,та трябва да я лекувам Редактирано от Andro73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегата Andro73 в събота около 13:00-13:15 се поздравихме по бул."Н.Мушанов " .Аз съм с синьото комби О1 !

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегата Andro73 в събота около 13:00-13:15 се поздравихме по бул."Н.Мушанов " .Аз съм с синьото комби О1 !

Поздрави !

Поздрави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности към колегата с черната О2 и лайстна на предния номер, който му пропусна сутринта на Бул. БЪкстон към 8 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата на Житница преди около час - Октавия 1 със Смолянска регистрация :)

 

Аз точех малко нафтичка на GO-лия петролеум...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата на Житница преди около час - Октавия 1 със Смолянска регистрация :)

 

Аз точех малко нафтичка на GO-лия петролеум...

 

Поздрави

Здравей, аз бях. Снимах си колата в Лев Инс. Не съм те видял :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с джипарата, с нешкода съм вече... Видях стикера на задния прозорец, а пък аз съм с лайсни на номерата само... и така :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес към 15:40 на Монтевидео? Синя фабия със стикер на задното стъкло :) В последния момент мернах стикера и свирнах леко, но не видях рег номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мернах тъмна (май синя) Фабия 1 на бул.Константин Величков, м/у Симеон и Сливница, около 8:45 сутринта - имаше стикер, ама номера не видях.

Колеха аз съм идиота с Пасата, дето те изпревари по релсите - малко бързах....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Цар Борис III най-после видях и яко освирих прословутото Йети ЕН 3333, но не знам дали бях отразен. Разминахме се на стеснението за строежа на метрото към 18:30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Цар Борис III най-после видях и яко освирих прословутото Йети ЕН 3333, но не знам дали бях отразен. Разминахме се на стеснението за строежа на метрото към 18:30

Това е новата придобивка на колегата ustavri :) Аз се засякох с октавия 2 на СУ тази вечер към 23 ч.  -  СА 6009 със стари клубни стикери. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му е нова. Не знам дали му харесва да я кара, но Влади, винаги по сърце ще е 120каджия, като мен, знае коя кола е неговата си  Шкода, "Великото Гетсби" го кара, защото задномоторката е с проблем. Нещо като резервна кола му е. Всеки му се налага да се движи, дали до морето, дали до работа, когато задномоторката е зле,трябва помощ :) Било то от Йети или Ауди 80. Доколкото го познавам, не го интересува какво кара, като заместваща кола, стига да върви и да е ШКОДА

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях те, размахах се като ***, ама не знам дали си гледаше в задните огледала (изкарах си и двете ръце през прозореца)  :crazy:  :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях те, размахах се като ***, ама не знам дали си гледаше в задните огледала (изкарах си и двете ръце през прозореца)  :crazy:  :banger_1:

Видях те, че врътна глава когато се разсвирках на разминаване, но в огледалата не съм гледал - точно влизах в змейката, която е около ремонта и нямаше как.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес към 15:40 на Монтевидео? Синя фабия със стикер на задното стъкло :) В последния момент мернах стикера и свирнах леко, но не видях рег номер.

 

Мернах тъмна (май синя) Фабия 1 на бул.Константин Величков, м/у Симеон и Сливница, около 8:45 сутринта - имаше стикер, ама номера не видях.

Колеха аз съм идиота с Пасата, дето те изпревари по релсите - малко бързах....

Поздрави и на двама Ви :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, като поглеждам часовника всъщност вчера, ме застигна в началото на Тракия Психо. Не очаква, а може и кафето да било менте и в първия момент се зачудих, този какво иска и ми маха :hi:. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, като поглеждам часовника всъщност вчера, ме застигна в началото на Тракия Психо.

Ивчо, нарязани задни дискове, а :P

Знаеш ко' имам предвид :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.