Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес към 8:30 на Околовръстното и Пушкин с Жорката-legaltk си казахме "добр'утро".

 

А малко преди това ми се стори, че подминах Карапанчев, който беше в дясната лента зад един циментовоз.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял Скаут ФЛ със кутия на тавана и софииска регистрация(нещо със 17 или 71 започваше ама не го запомних),паркиран пред ресторант "Панорама" в с.Резово :) Някой се е разходил до най-югоизточната точка на ЕU :) Нямаше отличителни знаци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоманено сив С3, СВ 8702, беше засечен днес на два пъти(на влизане и излизане) от Голямо Дряново. Колега, ако влизаш тук - пиши някакви координати, че е грях, ако сме форумци (и имаме вили в едно и също село) да не се запознаем;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, след обяд, се разминахме с една Октавия 1 тъмно синя /мисля, че беше/ комби - номер не запомних - при разклона на Дяково/Кременик. Аз бях с тъмно синьо СантаФе - свирнах му на колегата, кой си признава? Лачена и много гледана си беше колата, имаше си и стикери и лайсни :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 17 часа на ъгъла на Вапцаров и Атанас Дуков излових извънредно висок и слаб пешеходец, който се оказа Чавдар-Logrus и беше освиркан подобаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....извънредно висок и слаб пешеходец, който се оказа Чавдар-Logrus и беше освиркан подобаващо.

Среден на ръст съм бре, Ице - от 180 до 200см  :tongue_1: И освен отдавна вече не съм слаб - ама нося широки гащи да не си личи  :fiu:

Бях със сина и те видях в последния момент - добре ни освири 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията на Явката беше забелязана паркирана на ниво -3 на The MALL.

 

Мда, тая и другата седмица ще го играя гъзар с колата на работа. А ти що не звънна за един обяд?

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, тая и другата седмица ще го играя гъзар с колата на работа. А ти що не звънна за един обяд?

Не ми остава много време тия дни. :) Тази и другата седмица ще е така.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ме искате и аз може да се включа. Само трябва да кажете от по-рано да информирам колегите, че ще ги оставя гладни  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Кранки днес се разминахме към 10 и нещо при Порше Юг. Свирках, махах, нула реакция. Сигурно е бил съсредоточен върху предстоящия парад Владая. По-нататък се разминах с един Опел Рекорд Р2 и едно Фиатче 500.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на автомагистрала Хемус (след последния тунел посока София) се засякохме с красиво черно Yeti, номер ЕН 3333... Благодаря на колегата, че ме поздрави по този ефектен начин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето този колега беше изловен на 08.08 под сенките на пътя към Бегликpost-16918-0-64359100-1471270014_thumb.jpgpost-16918-0-72960400-1471270015_thumb.jpgpost-16918-0-69139000-1471270016_thumb.jpgташ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на автомагистрала Хемус (след последния тунел посока София) се засякохме с красиво черно Yeti, номер ЕН 3333... Благодаря на колегата, че ме поздрави по този ефектен начин!

Колегата  'ustavri" го кара и скоро се подвизаваше и тук по морето  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

        Днес, около 09'30 часа, колега с доста лачена Октавия 2 комби ФЛ, сив металик, на която за съжаление не успях да запомня номера, ми даде предимство на бул."Прага" и ул."Шандор Петьофи". 

        Благодаря колега, много приятен жест, в натоварения въпреки сезона, сутрешен трафик на София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, аз бях... И на морето - пак аз бях. Иначе това са поздрави от старите ленти  :fiu:  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена ок1 3267 на Дондуков, посока Мария Луйза, в 20:00ч, с номерче от събор мисля 021

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ще те плесна вече!

То, едно име /и то какво/ като не можеш да напишеш без правописна грешка, за какъв LAN ми говориш, какви пет лева!

Коя е тази "ЛуЙза" ?!?

Все пак, Форумът се чете всеки ден, от случайно попаднали на него, Интернет потребители. То, ние си те разбираме, на каквато и да е "шльокавица" да пишеш, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.