Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

С кой колега, с фабиа 1 комби , преди малко се разминахме в Созопол. Аз тръгнах път да му давам и чак когато го подминах видях , стикерите :) яка е фабията с джантите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:15 на жълтите павета пред Руската църква излових тъмно синя О1 с номер СВ и голям стикер в долната част на задното стъкло. Зави в дясно по Раковски. Не сигнализирах, защото бях дегизиран в тъмно синя Тойота Аурис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

roodnb засечен в Созопол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя О3 врс СВ 1293 пък е в съседния комплекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади , къде си ме мернал :) аз днес обедно засякох alexander мина покрай нас и обърна на площада и се върна :) махнах ама не ме отрази , че беше замислен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже мислех че ме видя и се размахах през прозореца, иначе точно преди веселата улица се разминахме към 18:10. И утре съм в созопол, може да пием по бира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади , къде си ме мернал :) аз днес обедно засякох alexander мина покрай нас и обърна на площада и се върна :) махнах ама не ме отрази , че беше замислен :)

Аз пък те видях преди 15 минути на същото място, но пък ти не ме видя :D

 

Инчае се чудех къде да се паркирам замалко и не съм те отразил въобще :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние пре деня сме на Арапя принедни приятели , но вечерта ако искате може да се видим да узпием наистина по бира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си обичам алкохолната ;) Безалкохолната бира е ... абе като нищо не е :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно има си точно вкус на зелев сок, само го преглъщаш и започваш да се питаш, абе аз що не си взех една количка , половинка?!? После си казваш,че бира не се изхвърля, съгласяваш се с вътрешното си аз, че това не е бира, напояваш тревата и я изхвърляш с кеф.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безалкохолната бира е първата стъпка към надуваемата жена.

Това е яка сентенция :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17:00 ч. на Константин Величков и Симеон ме освирка ZloQQ, ако не се бъркам.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 30 мин на Климент Охридски черна Октавия 3 РС СВ1672 или нещо подобно. От форума ли е колегата?

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 13:15 на жълтите павета пред Руската църква излових тъмно синя О1 с номер СВ и голям стикер в долната част на задното стъкло. Зави в дясно по Раковски. Не сигнализирах, защото бях дегизиран в тъмно синя Тойота Аурис.

Това е много вероятно да съм бил аз :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 17:00 ч. на Константин Величков и Симеон ме освирка ZloQQ, ако не се бъркам.  :hello:

 

Баш той те освирка, да  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.