Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Да, и аз имам чувството, че затъпявам прогресивно, но какво ли мога да направя на стари години... То от това само на работа - вкъщи, няма какво друго да стане.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... То от това само на работа - вкъщи, няма какво друго да стане.

Мда, трябва малко и по чалготеките да се ходи, как може... кОлтурни мерУприятя малко.

 

Повече дрифт се иска...не друго.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с тъмно синя О1 комби. С удар под задния номер :) Към 0900 нагоре по Бъкстон. Не сигнализирах, че можеше да се приеме грешно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Малинов, но не си ти ... Още спя ...

 

Със сигурност не съм бил аз, аз вече по Малинов не минавам, от другаде ми е пътят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, със сигурност не беше ти, ама сутринта така спях, че първото име което ми дойде (не ме питай защо твоето - не знам), него написах  :blush: А и колата беше синя фабия, а не сива ...

 

Мани, мани. Имам да черпя бира и/или производните и 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, със сигурност не беше ти, ама сутринта така спях, че първото име което ми дойде (не ме питай защо твоето - не знам), него написах  :blush: А и колата беше синя фабия, а не сива ...

 

Мани, мани. Имам да черпя бира и/или производните и 

 

Няма да се притесняваш, тя и моята е синя, не е сива ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с тъмно синя О1 комби. С удар под задния номер :) Към 0900 нагоре по Бъкстон. Не сигнализирах, че можеше да се приеме грешно :)

Следи от стари "битки" по софийските улици. Пътувам за работа по това време, трябвало е да сигнализираш някак  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следи от стари "битки" по софийските улици. Пътувам за работа по това време, трябвало е да сигнализираш някак  :banger_2:

 

Излизаше от пряката над Интрансмаш и можете да се възприеме като "що излезе пред мен" =) Ама следващия път няма да пропусна! =)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О2 скаут СА 3313, поздравихме се на светофара на България и Гоце Делчев?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребриста О2 vRS комби преди фейслифта, СВ с лайстни под номерата. Преди около час на Владая :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребриста О2 vRS комби преди фейслифта, СВ с лайстни под номерата. Преди около час на Владая :)

Аз бях. Тъкмо се прибрах и седнах да пиша, че съм те видял, а ти ме изпревари. Тъмна 02, нали?

 

Често съм в Перник, но за пръв път се засичаме.

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях. Тъкмо се прибрах и седнах да пиша, че съм те видял, а ти ме изпревари. Тъмна 02, нали?

 

Често съм в Перник, но за пръв път се засичаме.

Да, и аз видях в последния момент стикера на номера и не можах сигнализирам :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравихме се със синя Фабия на магистралата, след разклона за Велинград по посока София.

Поздравихме се с колега малко :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях оранжева фабия, но не бях сигурен, че си ти. Пък и днес бях яхнал метлата и ...  :blush:

 

Един обяд днес?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре? Днес имам мийтинги около обяд с руското шевство, утре към 12 ми свършва една среща и съм фрий за обяд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Направо се разбираме да звъннеш като приключиш. Аз съм за 5мин в мола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светлосива О3 СВ9445... с клубен стикер на задното стъкло. Включваше се от кв. Витоша на Симеоновско. Прединяма и 10 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно зелена Ок1 на Дондуков, СВ8843 със стикери. Извинявам се на човека. Бързах за Симеоново. Първо не му дадох път, после го засякох, той ми даде път, после се забихме зад един паркирал форд, даде ми път пак да се изнеса в ляво, и като включих на задна, вече се поизнерви и отпраши. Карахме малко заедно по Раковска и се разделихме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.